Sada je: sub tra 27, 2024 12:09 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet svi 29, 2014 10:01 am 
Offline

Pridružen/a: uto sij 18, 2011 11:35 pm
Postovi: 79
Lokacija: Sverige
Pozz :)

Kao sto naslov teme kaze, trazi se apartman,mozda cak i kuca(etaza ili...) na moru.
Po mogucnosti u blizini mora,odn obale. Bracni par,svedskih penzionera,proveli bi kod nas na Jadranu 3-4tjedna.
Svidja im se kod nas(ljetovali su i ranije),i voljeli bi radije boraviti u obiteljskom apartmanu,etazi kuce ili sl u atmosferi koja im se vise svidja nego ona u hotelu.

Ako netko nesto ima,zna,moze mi poslati kontakt,podatke na pm

Hvala


Vrh
   
PostPostano: ned lip 01, 2014 12:29 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet srp 15, 2011 10:09 am
Postovi: 541
Vozi: Volvo V40 T4
Lokacija: Mostar
Da li ih zanima u Zadru, bas je domaca atmosfera kao kod kuce, inace tu iznajmljuje kolega i preko godine, gazde su znaci prva liga ljudi, domaćini da nemogu biti veći :)
http://www.pik.ba/artikal/7540236/apartmani-zadar/" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
PostPostano: uto lip 24, 2014 2:53 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: čet lip 06, 2013 3:25 pm
Postovi: 201
Vozi: Samo benzin: Renault Twingo, Kia Sportage, V240DL
Lokacija: Zagreb-Trnsko-Klara
Ima ovdje još zainteresiranih, pa ako netko iznajmljuje štagod na jadranu nek javi...izuzetak su industrijske zone, kad sam zadnju put ženu izveo u Bakar nije joj bilo drago....


Vrh
   
PostPostano: sri lip 25, 2014 12:19 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: sri ruj 08, 2010 8:54 am
Postovi: 6555
Vozi: V70
Lokacija: Zagreb
Citat:
Ima ovdje još zainteresiranih, pa ako netko iznajmljuje štagod na jadranu nek javi...izuzetak su industrijske zone, kad sam zadnju put ženu izveo u Bakar nije joj bilo drago....
a jesi našao mjesto da je izvedeš!
najveća atrakcija tamo je obilazak terena bivše koksare i brodska pumpaona od rafinerije... e da s kontra strane mora ima i skladište ugljena :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
S40 TD 98'-2009-2011
850 R 96'-2011-2019
C70 2.0T 00'-2018-2020
V70 2.5T AWD 04'-2020-...
740 2.3 turbo 90'-2022-...


Vrh
   
PostPostano: čet lip 26, 2014 9:48 am 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: čet lip 06, 2013 3:25 pm
Postovi: 201
Vozi: Samo benzin: Renault Twingo, Kia Sportage, V240DL
Lokacija: Zagreb-Trnsko-Klara
Citat:
Citat:
Ima ovdje još zainteresiranih, pa ako netko iznajmljuje štagod na jadranu nek javi...izuzetak su industrijske zone, kad sam zadnju put ženu izveo u Bakar nije joj bilo drago....
a jesi našao mjesto da je izvedeš!
najveća atrakcija tamo je obilazak terena bivše koksare i brodska pumpaona od rafinerije... e da s kontra strane mora ima i skladište ugljena :lol: :lol: :lol: :lol:
*ebat ga...ona meni jambra oko četverokotača, pa ja vraćam kako znam...rekla 'oće na jadran, pa ja nju jedne godine odveo u Fužine i lijepo na izlet od svih mjesta izabrao Bakar, pa Kraljevicu (bio na praksi tam pa znam koliko je lijepo)

...godinu kasnije išli obić Istru i podario joj pogled na Plomin...predivno...Drugi izbor joj je obilazak spomenika NOB-a, a to još neće

...pa neka drugi put razmisli kad će mi hranu kupovat u Bio&Bio...

Kako imamo malo dete (3,5g) nazorima vrlo slično meni pasalo bi nešto na par metara od mora, da se ne mora hodat puno i da je mesnica-ribarnica blizu...


Vrh
   
PostPostano: čet lip 26, 2014 9:56 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Citat:
Citat:
Citat:
Ima ovdje još zainteresiranih, pa ako netko iznajmljuje štagod na jadranu nek javi...izuzetak su industrijske zone, kad sam zadnju put ženu izveo u Bakar nije joj bilo drago....
a jesi našao mjesto da je izvedeš!
najveća atrakcija tamo je obilazak terena bivše koksare i brodska pumpaona od rafinerije... e da s kontra strane mora ima i skladište ugljena :lol: :lol: :lol: :lol:
*ebat ga...ona meni jambra oko četverokotača, pa ja vraćam kako znam...rekla 'oće na jadran, pa ja nju jedne godine odveo u Fužine i lijepo na izlet od svih mjesta izabrao Bakar, pa Kraljevicu (bio na praksi tam pa znam koliko je lijepo)

...godinu kasnije išli obić Istru i podario joj pogled na Plomin...predivno...Drugi izbor joj je obilazak spomenika NOB-a, a to još neće

...pa neka drugi put razmisli kad će mi hranu kupovat u Bio&Bio...

Kako imamo malo dete (3,5g) nazorima vrlo slično meni pasalo bi nešto na par metara od mora, da se ne mora hodat puno i da je mesnica-ribarnica blizu...
viewtopic.php?f=26&t=6954" onclick="window.open(this.href);return false;

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan