Sada je: sub tra 27, 2024 11:12 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 18 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet ožu 13, 2014 11:49 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: čet lis 20, 2011 10:00 pm
Postovi: 975
Pa to je ono šta mene ljuti! Meni su na Hyundaiu bez ikakvih problema upisali 2 cola veće gume i felge' a sad imam problem zato jer bivši vlasnik mog volva nije upisao kuku iz tko zna kojeg razloga, i tko zna otkada je ta kuka gore. Sad bi oni da im ja platim atest a kuka već ma atest, odnosno homologaciju i tipsku pločicu proizvođača s kojom je bilo gdje u EU možeš upisat, samo kod nas ne!
U Sloveniji si proučiš pravilnik, kupiš homologirani LPG uređaj za svoje vozilo i ugradiš ga sam. Odeš na provjeru, za 10 minuta pregledaju jesi li spojio sve po pravilima' plati taj pregled cca 50 Eur i plin riješen! Meni prije 8 godina u CVH nije želio priznat vagu i slao me 2 km dalje kod nekog privatnika koji je vaganje računao preko 150 kn, jer moja kao nije vjerodostojna. Uz malo uveravanja, traženja šefa i citiranja nekih članaka u kojima se sominjalo kako i gdje se mogu vozila vagat je vidio da se nedam muljat pa je uzeo i moju, koju sam napravio na Žitnjaku u hladnjači za 13 kn!

Sent from my PMP3970B using Tapatalk

_________________
Volvo 850 TDI Karavan
Volvo 850 2,0 T5 Karavan
Volvo V70 2,0T


Vrh
   
PostPostano: uto ožu 18, 2014 1:15 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet kol 16, 2013 7:41 pm
Postovi: 275
Vozi: Volvo C30
Znaći, kako I na koga naletiš... prekrasno. Navodno sa gumama do 3% razlike nema nikakvih problema?! Ove nove šta mislim staviti sam našao na Michelin sajtu...


Vrh
   
PostPostano: ned lip 22, 2014 1:20 am 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet kol 16, 2013 7:41 pm
Postovi: 275
Vozi: Volvo C30
Samo za informaciju...

CVH nema u svojoj bazi podataka dimenziju guma 205/45/17 za Volvo S40 Mk1 i Mk2 1.9 T4 i 2.0 T i potrebna je potvrda od Generalnog zastupnika ili ići na atest.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 18 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan