Sada je: ned tra 28, 2024 10:47 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 18 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: samsung mob
PostPostano: sub tra 27, 2013 7:55 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2012 3:20 pm
Postovi: 1415
Vozi: Volvo S60 2.4/125
Lokacija: Osijek
Ovo je prilično oštar komentar, grim, a moram reći, bez ikakve loše namjere, i dosta subjektivan... Ne želim čovjeku sad trovati temu, međutim, budući da planira kupovinu, možda i nije skroz OT... Čuj, @miro, ne znam što od mobitela očekuješ i za što ga upotrebljavaš, vjerojatno se @grim puno bolje razumije u to od mene, međutim, ja osobno nikada nisam imao nikakvih problema sa android OS-om. Uvijek sam koristio flagship uređaje "HTC-a", "Samsunga", sada trenutno imam Sony Xperiu T, i nikada nisam imao nikakvih problema sa androidom niti na SGS2, ni na SGS3, ni sada na Xperia T, nisu mi se mobiteli smrzavali, zaključavali niti imali probleme sa nekim aplikacijama. Nisam nikakav android fan, da se ne bi krivo pomislilo, nemam ništa protiv nekog drugog OS-a, pogotovo iOS-a i iPhonea, jednostavno sam se navikao na ovaj, pa ga nisam mjenjao. Uglavnom, probaj si uklopiti u cijenu nešto sa ekranom malo bolje rezolucije i boljim procesorom, može se na Njuški naći zanimljivih stvari.

_________________
Kad čovjek umre, ni ne zna da je umro i nije tužan. Tužni su ljudi oko njega. Isto je i kad je čovjek glup.


Vrh
   
 Naslov: Re: samsung mob
PostPostano: sub tra 27, 2013 8:17 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon lip 09, 2008 1:40 pm
Postovi: 994
Vozi: Volvo C30
Lokacija: Rijeka
Potpis za njuskalo, nize cijene mobitela nego po ducanima a da se naci neotpakiranih bez problema. Sto se tice androida i smrzavanja ja nisam imao isto nikakvih problema, doduse vise manje top modeli (samsung galaxy, galaxy s3, i sada note 2) te isto nebi mjenjao android os za niti jedan iphone a sto se tice WP za objektivnu ocjenu treba pocekati da se malo razvije jos platforma iako za sada izgleda obecavajuce..

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

_________________
Bmw E30 324D 2006-2008
Volvo S80 2.5 TDI Traktorčić 2008-2012
Volvo S80 T6 2012-2014 -- ponovno u obitelji :dance:
Volvo S40 1.8 2014 -2015
Mercedes C200SP 2015-2017
Saab 95 Aero 2018 - van pogona
Volvo C30 1.6D 2018 - 8-)


Vrh
   
 Naslov: Re: samsung mob
PostPostano: ned tra 28, 2013 8:42 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon lis 11, 2010 8:09 pm
Postovi: 1999
Lokacija: ploče
da nastavimo :)
kupio sam Prestigio 4040 duo. nije da mi treba mob sa dva utora za SIM karticu, nego zato sto sam ga za kes dobio za 1000 kn. cijena je inace 1299 kn.
i sranje naravno. crko :( nakon cca 8h, od cega je pola vremena bio na punjacu, u rukama mozda 2h, sranje je crklo. kad se upali sve je ok. odmah zatim zacrni mu ekran, iako je aktivan. kad pipkam po ekranu on sve prima. cuje se a i osjeti se vibra. ali nista se ne vidi. ujutro prva stvar posjeta trgovini gdje sam ga kupio, garancija vrijedi 2 god, nek se oni zezaju.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 18 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan