Sada je: ned tra 28, 2024 9:49 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 38 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3
Autor/ica Poruka
PostPostano: pet stu 02, 2012 6:33 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned sij 09, 2011 12:01 am
Postovi: 9
Vozi: Focus sedan
Lokacija: ZGB
Continental uzmite ako nije puno skuplji od goodyeara i michelina! UG7+ je super guma, vozim ju, jedino je meni premekana bočnica. Sava je ok za nezahtjevne, al meni po mokrom nije baš neka (snijeg izvrsna), a po zgu i okolici nisu tolko hladne zime i meni je bitnije po mokrom kakva je guma. Kod Contia je super stvar da i kad se potroši, a ne troši se puno, ima dobro karakteristike, dok s mischelinom mi je iskustvo da se u početku troše brzo i onda u jednom trenutku se prestanu trošit i postaju očajne(dotad su izvrsne). GY se troši normalno i kolko se troši tolko lošije drži..


Vrh
   
PostPostano: pet stu 02, 2012 6:47 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2012 3:20 pm
Postovi: 1415
Vozi: Volvo S60 2.4/125
Lokacija: Osijek
Continentalka mi je bila malo preskupa, UG8 na akciji. Čitao sam sve što sam uspio pronaći oko toga, pa kažu da je GY8 popravio nedostatke u odnosu na GY7+, na testovima je bio najbolji na mokrom, a navodno da su riješili i to da zadržava performanse unatoč trošenju. Zasada, po ovoj kišurini, ja sam prezadovoljan kako drži, no, gume su nove, a temperature daleko od pravog izazova... Vrijeme će pokazati. Continental je, naravno, i dalje najbolji, ali je i cijena u skladu s tim :mrgreen:

_________________
Kad čovjek umre, ni ne zna da je umro i nije tužan. Tužni su ljudi oko njega. Isto je i kad je čovjek glup.


Vrh
   
PostPostano: sub stu 03, 2012 12:24 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: sri pro 10, 2008 11:16 am
Postovi: 1357
Vozi: 850 2.0 plin
Lokacija: Koprivnica
Počeo sam sa UG6 sad na UG8 i prezadovoljan :D

_________________
You drive BMW if you want to be someone!
You drive Mercedes if you are someone!
You drive Volvo if you don't care!


Vrh
   
PostPostano: sub stu 03, 2012 11:20 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2012 3:20 pm
Postovi: 1415
Vozi: Volvo S60 2.4/125
Lokacija: Osijek
Citat:
Počeo sam sa UG6 sad na UG8 i prezadovoljan :D
E, to mi je drago čuti :D

_________________
Kad čovjek umre, ni ne zna da je umro i nije tužan. Tužni su ljudi oko njega. Isto je i kad je čovjek glup.


Vrh
   
PostPostano: sri stu 07, 2012 9:34 am 
Offline

Pridružen/a: čet ruj 27, 2012 8:35 pm
Postovi: 40
Vozi: Volvo S70, V40
imam Gy U7, prezadovoljan...prije sam imao Dunlop Wintersport i isto prezadovoljan...a moj savjet je da odete kod Furlana u Slo, blizu Zaprešića...veliki izbor guma, a cijene neusporedivo niže nego kod nas...i da, staviti užu gumu za zimu - mada je ovo sigurno već izelaborirano :)


Vrh
   
PostPostano: sri stu 07, 2012 12:15 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2012 3:20 pm
Postovi: 1415
Vozi: Volvo S60 2.4/125
Lokacija: Osijek
Sve sam pročitao za Sloveniju što se može pročitati, no, budući da sam iz Osijeka, Slovenija mi, nažalost, nije baš isplativa opcija.

_________________
Kad čovjek umre, ni ne zna da je umro i nije tužan. Tužni su ljudi oko njega. Isto je i kad je čovjek glup.


Vrh
   
PostPostano: sri stu 07, 2012 12:26 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet ruj 14, 2007 11:51 am
Postovi: 270
Vozi: S60 1.6 DRIVe
Lokacija: Čakovec
Ja imam 205/60/16 i odlučio sam se za GY UG8. Pošto su na autu 2 tjedna nemam još neke posebne dojmove.
Ja sam isto imao trilemu GY / Dunlop / Michelin. Sve je to tu negdje. I cijena im je bila za 20-50 kn razlike.


Vrh
   
PostPostano: sub pro 08, 2012 9:15 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2012 3:20 pm
Postovi: 1415
Vozi: Volvo S60 2.4/125
Lokacija: Osijek
Evo, da recenziram: gume (znači GY Ultragrip 8, 205/55/16) su testirane na mokrom kolniku, po kiši i niskim temperaturama, na utabanom snijegu, u vrlo dubokom snijegu, uzbrdica i nizbrdica, i konačno mogu reći: opravdale su svaku lipu! Gume su doista odlične i moja topla preporuka svima.

_________________
Kad čovjek umre, ni ne zna da je umro i nije tužan. Tužni su ljudi oko njega. Isto je i kad je čovjek glup.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 38 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan