Sada je: pon svi 06, 2024 12:49 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Car Zlaya!
PostPostano: čet ožu 08, 2007 8:50 pm 
Offline

Pridružen/a: sri vel 07, 2007 10:35 pm
Postovi: 21
Lokacija: Zagreb
Danas sam posredstvom u naslovu spomenutog Cara bio kod gospodina Lastovčića. Auto je bio kod njih cijeli dan i mogu reći da su zbiljam dobro sredili moju pilicu. Sjeo sam u auto i upalio motor, no međutim auto je zvučao kao i do tada te sam bio razočaran. Naime očekivao sam barem malo dublji ton ili barem naznaku promjene zvuka. Izašao sam na samoborsku pomalo nesiguran u svoju zadnju investiciju, sve dok nisam pritisnuo papučicu gasa... A onda se razočaranje pretvorilo u osmijeh koji mi se nije skidao do doma (doma sa išao totalno zaobilaznim putem). I sad dok ovo pišem i dalje se cerim ko malo dijete i jedva čekam da se opet sjednem u auto. O preinakama ću pričati na sastanku u subotu. Još jednom veliko hvala Zlayi - čovjek me preguro preko reda, sve detaljno objasnio majstorima, i još sredio nevjerojatnu cijenu.

Veliko Hvala, Care.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ožu 08, 2007 9:22 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
drago mi je da si zadovoljan prijatelju, što se tiče samog zvuka to se uvijek može riješit protčnim loncima made by lastovčić ili dobrim remusom i skidanjem katalizatora koji ti sad dosta stišaje buku u auto bez obzira što si stavio 3 inča cijevi no svrha ovako izrađenog auspuha i nije da auto grmi već da te plinove i toplinu što brže odvlači iz motora a i sam si vozio moj auto koji se vjerujem identično čuje kao i tvoj jer su skoro iste preinake rađene a o dobivenim performansama neću ni da i govorim jer su očite kao što ih sam opisuješ, evo ja se sad spremam uskoro skinut totalno kat s auta pa će mo vidjet kak će to bit tj. sigurno će se još dobit na tome samo da nebude prebučno u vožnji pa ak bude sve ok možemo to i kod tebe napravit i zvuk će se naravno promjenit samo da ne bude previše.... :D :shock:

mislim da je ovo najbolja preporuka za auspuh-lastovčić koji su uvijek izlazili u susret, a ovo s cijenom kao što sam vam i rekao prije s njihove strane nema problema oko popusta za članove VKH samo da mi utvrdimo neke detalje u subotu i dobijemo svi iskaznice :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ožu 08, 2007 11:41 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Dobrodošao u klub fi 76mm :lol: :


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet ožu 08, 2007 11:52 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
hmm nešto mi miriše tu na nekakav roštilj i gemišt :shock:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ožu 09, 2007 12:13 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
hmm nešto mi miriše tu na nekakav roštilj i gemišt :shock:
Hebote, fakat, samo teško da ćeš ti osjetit više od mirisa iz Graza :P.
A mogao si sutra sjest u stroj i polako prema lijepoj našoj..


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet ožu 09, 2007 12:15 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
teško :(


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned ožu 11, 2007 8:35 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
evo nakon sinoćnjeg sastanka na kojem je bi i naš nikec i pregledom učinjenih zahvata na njegovom ispušnom sistemu od strane auspuh-lastovčića mogu slobodno zaključit da je posao učinjen izvrsno za svaku pohvalu što i potvrđuje zadovoljini vlasnik iznošenjem svojih ipresija pri vožnji, glede pojačavanja zvuka na smom sistemu zaključili smo da bi jedan remus to fino odradio ali sve u svemu svi su zadovoljni i još jedno velika pohvala dečkima iz AUSPUH-LASTOVČIĆA na obavljenom poslu :D :D


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan