Sada je: ned tra 28, 2024 2:00 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 850 2.4, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sub vel 25, 2012 6:59 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: ned pro 13, 2009 6:54 am
Postovi: 197
Vozi: 850 T5 SW R design
Lokacija: Krasica-Rijeka Highland
Moze pitanje: nemam uzduzne krovne nosace a tako bi mi dobro dosli...pa me interesira dali se mogu namontirati original polovni bez cupanja kose ili slicno.Idu li oni uopce preko sadasnjih lajsni koje sada imam ili kako vec? Moze i koja slikica iz Vadisa...

_________________
...nafta u podrum...plin u kuhinju...a benzin u garazu...


Vrh
   
PostPostano: sri srp 18, 2012 3:27 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon lis 12, 2009 12:14 am
Postovi: 534
Vozi: 850R Estate
Lokacija: Jaska - ZG
Temu tek sad vidim no svejedno ću odgovorit. Možda još nisi riješio "problem" pa će bit od koristi, ako ne tebi, onda nekom drugom ko se nađe s istim pitanjem.

Iako na svom karavanu nemaš uzdužne nosače, možeš namontirat iste na za to predviđeno mjesto. Sliku i opis montaže nemam, za to ćeš se morat negdje drugdje snaći.

Moj "R" ih također u orginalu nije imao, to je kao bila dodatna oprema, pa su stavljeni u Jastrebarskom kod Nenada naravno.

U to ime i odrađen posao hvala Nenadu i Vjeranu što su R-a opremili sa nosačima... 8-)

Sad kad znaš da je sve izvedivo, kontaktiraj iznad spomenute osobe o detaljima, možda ljudi jednostavno nisu vidjeli tvoj upit kao ni ja do sada :D

_________________
Citat:
Đapanstajl. :P


Vrh
   
PostPostano: čet srp 19, 2012 4:54 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: ned pro 13, 2009 6:54 am
Postovi: 197
Vozi: 850 T5 SW R design
Lokacija: Krasica-Rijeka Highland
Robi...svaka cast,bolje ikad nego nikad...nisam jos nista poduyeo u veyi toga ali kada se vratim iz Zadarskog okruyenja malo cu se angazirati oko toga.

Mogu off??...hvala...trebaju mi zadnje zavjesice ili ti ga mud guard,moze pomoc?

_________________
...nafta u podrum...plin u kuhinju...a benzin u garazu...


Vrh
   
PostPostano: čet srp 19, 2012 5:26 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon lis 12, 2009 12:14 am
Postovi: 534
Vozi: 850R Estate
Lokacija: Jaska - ZG
Onak navodno su dolazile samo na AWD modelima tako da ih ni ja nisam imao, no kako sam bolesnik na takve detalje, tim više što je to korisna stvar, našlo se i za to riješenje :D

Kako u HR ni na eBayu nisam našao OEM zadnje, napravi kao ja... uz sitne modifikacije u vidu brušenja možeš stavit prednje od 850/S/V70, odstupanja u prijanjanju su minimalna tj. onolika koliko se potrudiš da ti paše odnosno ne paše na branik ;)

_________________
Citat:
Đapanstajl. :P


Vrh
   
PostPostano: sub srp 21, 2012 10:19 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 1:39 pm
Postovi: 732
Vozi: Volvo 850 2.0 GLT
Lokacija: Karlovac
Cuj, mozda da sastavite neki popis, pa na otpade u Italiju, to je zemlja Volva! :)

_________________
Ron@ld

850 GLT 2.0 T(urbo)5


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan