Sada je: čet ožu 28, 2024 2:19 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće:model auta, tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. Model? 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 32 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned ruj 16, 2007 9:17 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 1:39 pm
Postovi: 732
Vozi: Volvo 850 2.0 GLT
Lokacija: Karlovac
Citat:
Što da ne spominje, nisam baš najbolje razumio? Činjenicu da je prešao 700k km ili da je bio sašiven pod ogradom na autoputu i preživio da bi mogao pričati o tome? NHF ali ako si na bilošto od toga mislio ja bih prvi kupio taj auto koji je prešao 700k km i složen je za prste polizati. Rađe da je vlasnik pošten i iskren poput ghost-a nego da mi prodaje kramu koja je kao prešla samo 150k km a raspada se po šavovima...
Ako se ne varam RunME je mislio da ti taj oglas nece proc u Hrvata, posto svi traze one sa vracenim kilometrima i koje su vozile neke starije gospodje, lagano po gradu, a jos k'tome garaziran.

_________________
Ron@ld

850 GLT 2.0 T(urbo)5


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned ruj 16, 2007 9:48 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 11:08 am
Postovi: 170
Vozi: volvo 480T
Lokacija: Matulji-Rijeka
da objasnim.
onaj sto je zavrsio pod ogradom je bio toliko slomljen i spigan da bi njegov popravak stvarno granicio sa ludjoscu. na srecu u tom autu je prezivio motor i dio unutrasnjosti.

nabavio sam drugi 480 i kompletnog ga rastavio i preslozio, sam postupak i sta se sve radilo sam stavio u podforum "moj volvo". u njega sam prebacio motor iz razbijenog.


ta kilometraza se skupila kroz 11 godina koliko me taj motor sluzi. to sto je promjenio skoljku nema veze, to su stvarni kilometri motora i mjenjaca jer sam morao i dio instalacija preselit a s njima i urice.
nisam slozio auto da mi stoji doma pod plahticom nego da uzivam u svakom trenutku i kilometru.

sto se tice prodaje..... ulozen nova, trud i ljubav nemoze nitko ni djelomicno namirit.
kupca za taj auto nema i kao to obicno ide kod takvih auti mora bit istinski ljubitelj bas bas bas tog auta sa svim manam koje donosi sa sobom da bi ga kupio.
nemam ga srca prodat zato i imam jos tri u dvoristu za "nedaj Boze" , taj model mi se uvukao pod kozu. ja se ne bunim

:twisted:

_________________
Jednom turbo, ZAUVIJEK TURBO!!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ruj 17, 2007 2:12 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: čet svi 31, 2007 8:32 pm
Postovi: 482
Lokacija: Zagreb
Citat:
da objasnim.
onaj sto je zavrsio pod ogradom je bio toliko slomljen i spigan da bi njegov popravak stvarno granicio sa ludjoscu. na srecu u tom autu je prezivio motor i dio unutrasnjosti.

nabavio sam drugi 480 i kompletnog ga rastavio i preslozio, sam postupak i sta se sve radilo sam stavio u podforum "moj volvo". u njega sam prebacio motor iz razbijenog.


ta kilometraza se skupila kroz 11 godina koliko me taj motor sluzi. to sto je promjenio skoljku nema veze, to su stvarni kilometri motora i mjenjaca jer sam morao i dio instalacija preselit a s njima i urice.
nisam slozio auto da mi stoji doma pod plahticom nego da uzivam u svakom trenutku i kilometru.

sto se tice prodaje..... ulozen nova, trud i ljubav nemoze nitko ni djelomicno namirit.
kupca za taj auto nema i kao to obicno ide kod takvih auti mora bit istinski ljubitelj bas bas bas tog auta sa svim manam koje donosi sa sobom da bi ga kupio.
nemam ga srca prodat zato i imam jos tri u dvoristu za "nedaj Boze" , taj model mi se uvukao pod kozu. ja se ne bunim

:twisted:
Na motor sam i mislio, jer se o njemu prvenstveno ovdje i radi. Znam ja podosta o tome autu i znam te još sa nekadašnjeg iirc crotuning-a. Možda se sjetiš i pokojnog nam Elf-a sa R11 koji je od tebe uzeo onog 1.7 turbaka...

_________________
V70 T5 ph2
Cover me, I'm changing lanes...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ruj 17, 2007 2:22 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:16 pm
Postovi: 4712
Svaka čast kolega, to se zovi pravi volvoljubac, paziti i toliko održavati i truditi se oko toga, znam koliko takve sitnice znace, pogotovo kad se sam za sve namucis i svojih 10 prstiju napravis, inace, kako i sam kazes, to je za tebe neprocjenjnivi i ipak nešto više od samoga auta. Samo tako i naprijed.

_________________
Kad već mora biti onda nek bude Volvo


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ruj 17, 2007 3:17 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 11:08 am
Postovi: 170
Vozi: volvo 480T
Lokacija: Matulji-Rijeka
bio sam jako dobar s Elf-om i tjedan dana prije saobracajke je najavio svoj dolazak kod mene,ostao bi za vikend i skupili bi dijelove koji su mu nedostajali za zavrsit R11.
i onda ko iz vedra neba, ZD1400 mi je javio, nege su mi se odsjekle.
Igor kaze da auto vozi samo ih muce neke sitnice.
prije iduce sezone dovest ce ga k meni da sve ustelamo za SR

a znas da "crotuning" jos postoji samo bi ga trebalo podignut. ako se ne varam Mladen ima sve topice i rasprave spremljene na disku.

inace motoru svaka cast. neznam dali da hvalim renault ili volvo ili porcshe koji ga je slozio za volva.
ali blizi mu se kraj, osjeti se to. zasluzio je mirovinu

_________________
Jednom turbo, ZAUVIJEK TURBO!!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto ruj 18, 2007 12:34 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: čet svi 31, 2007 8:32 pm
Postovi: 482
Lokacija: Zagreb
Znam sve.... On ti je trebao doći u Zg živjeti kod mene jer u ZD nije bilo posla. inače smo se viđali barem jednom mjesečno kada bi on bio gost kod nas i ubijali se u buhtlama u Romaji. Bili smo na svakom meetingu uzduž i popreko HR...
Meni je Mato Pavličević-Talijanac došao doma na vrata zvoniti u 3 u noći jer me nisu mogli dobiti na mobitele. Skoro sam ga zatukao jer sam bio uvjeren da je to neka neslana šala....
Dan danas kad god stignem skoknem u Zadar do majke mu i na groblje.
Planiram opet ugrabiti par dana u 10-om mjesecu.

Ja sam osobno digao ruke od tog auta zbog Sky-a koji će ga uništiti prije nego uopće bude složen kako treba. Taj lik je u stanju sat vremena turirati motor u leru i čuditi se zašto nema boost-a! I objasniš mu lijepo, ali on dalje po svome. Zadnji put kada sam vidio auto sam ga poslao u tri rodna mjesta zbog toga...
Zato ako uistinu želiš išta napraviti na tom auztu, molim te da inzistiraš na tome da ti ga dovedu na prikolici jer ako će ga voziti po cesti onda sumnjam da će stići do Rijeke...

A CT neće više nikada zaživjeti jer se Mladenu neda zajebavati s tim a neda nikome drugome da preuzme... Zato se CT i ugasio.

lp

_________________
V70 T5 ph2
Cover me, I'm changing lanes...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto ruj 18, 2007 1:54 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 11:08 am
Postovi: 170
Vozi: volvo 480T
Lokacija: Matulji-Rijeka
u ono vrijeme CT je bio zakon, od sprdnja do ozbiljnih stvari, mada se u nekim stvarima stvarno pretjeralo i posvadjalo ljude.
kad se sjetis velikih meetinga i slicnih dogadjanja stvarno ti bude zao. mislim da se svi sjecaju meeta na Merkurovom parkingu, Preluka, spananja po zatvorenom djelu zaobilaznie.......
uh bilo je tog

ja sam pun volje da im pomognem oko tog motora, dao sam im hrpu djelova za sitnu lovu samo da ga zavrse.
bilo bi mi krivo da nesto spetljaju, znam koliko ga je Elf zelio slozit.

_________________
Jednom turbo, ZAUVIJEK TURBO!!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto tra 15, 2008 12:57 am 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: uto tra 15, 2008 12:40 am
Postovi: 152
Lokacija: Zadar
Citat:
bio sam jako dobar s Elf-om i tjedan dana prije saobracajke je najavio svoj dolazak kod mene,ostao bi za vikend i skupili bi dijelove koji su mu nedostajali za zavrsit R11.
i onda ko iz vedra neba, ZD1400 mi je javio, nege su mi se odsjekle.
Igor kaze da auto vozi samo ih muce neke sitnice.
prije iduce sezone dovest ce ga k meni da sve ustelamo za SR

a znas da "crotuning" jos postoji samo bi ga trebalo podignut. ako se ne varam Mladen ima sve topice i rasprave spremljene na disku.

inace motoru svaka cast. neznam dali da hvalim renault ili volvo ili porcshe koji ga je slozio za volva.
ali blizi mu se kraj, osjeti se to. zasluzio je mirovinu
Zovem ja tebe ali se nisi javio pa malo navratio da vidim ocu li te naci ovdje.Vidim da je i IZY ovdje.Pozdrav oba dvojici.

_________________
B18FT-POWWER.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto tra 15, 2008 7:14 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon ožu 05, 2007 8:04 am
Postovi: 514
Vozi: S40 phI-LPG
Lokacija: štefanec - međimurje
Citat:
Što da ne spominje, nisam baš najbolje razumio? Činjenicu da je prešao 700k km ili da je bio sašiven pod ogradom na autoputu i preživio da bi mogao pričati o tome? NHF ali ako si na bilošto od toga mislio ja bih prvi kupio taj auto koji je prešao 700k km i složen je za prste polizati. Rađe da je vlasnik pošten i iskren poput ghost-a nego da mi prodaje kramu koja je kao prešla samo 150k km a raspada se po šavovima...
točno tak....najbolji su oni koji igraju fer igru....sad bi bila fora da ga prodaješ i vratiš sat na kojih 200k i tko će znat??nitko osim nas :lol: :lol: :lol:

svaka čast....treba tih 700k prepeljati :twisted: :twisted: :lol: :lol:

_________________
kupil bum si s60R i nikoga nikaj nebum pital ;-)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto tra 15, 2008 11:42 am 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: pon stu 05, 2007 10:10 pm
Postovi: 233
Lokacija: zg
Svaka čast majstore!
A i Volvu također!
Nije da umanjujem ovaj fakt, al eto, da li ste znali ko vodi u Guinnnessovoj knjizi rekorda po broju prijeđenih km?!
Evo ja istražio pa pogledajte http://www.vfc.kormilo.net/Guinness.html
:wink:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto tra 15, 2008 1:50 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: sub pro 01, 2007 3:15 pm
Postovi: 387
E majstore,svaka ti dala... :shock: Ali koliko se meni čini nije ovaj bio pod ogradom??? :? Zar nije neki drugi pa je ovog kupio i prebacio siceve i još nešto :?:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto tra 15, 2008 2:09 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: pon stu 05, 2007 10:10 pm
Postovi: 233
Lokacija: zg
Na kaj misliš?
Na Gordona?
On je kupio novi auto i cijeli ga život vozi...
Nemreš vjerovat da netko može cijeli život vozit jedan auto, a kamoli da auto izdrži, al kak ispada, auto bu ga nadživio...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto tra 15, 2008 3:05 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: sub pro 01, 2007 3:15 pm
Postovi: 387
E,a smije li se znat tko je Elf,pokoj mu duši!?


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto tra 15, 2008 10:13 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sub stu 24, 2007 10:24 pm
Postovi: 104
Lokacija: Zagreb
Ljudi pa pogledajte malo kada je ghost zadnji puta pisal u ovoj temi :wink: :idea:

_________________
V40 T4

Gimme fuel
Gimme fire
Gimme that which I desire


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 13, 2008 7:32 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 11:08 am
Postovi: 170
Vozi: volvo 480T
Lokacija: Matulji-Rijeka
ma i bez kompa sam vec duze vrijeme i nema me nigdje ni za lijek.
sad je na 708.472km.

_________________
Jednom turbo, ZAUVIJEK TURBO!!!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 32 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan