Sada je: čet ožu 28, 2024 2:45 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. XC90 D5, 05g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 23 posta ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: ned ožu 12, 2017 3:44 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pet pro 05, 2014 10:55 pm
Postovi: 497
Vozi: S60 2002. D5
Lokacija: Slavonski Brod
Mase pregledaj onda za početak..

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: sri ožu 15, 2017 9:13 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned sij 13, 2013 12:43 pm
Postovi: 97
Vozi: volvo v70 xc 2.4T
Lokacija: Prijedor (BiH)
Meni su crkle dvije bobine u roku 15 dana.
Jasno se osjeti kad crkne bobina, trese na leru, a u vožnji trokira, Može da se vozi ali sa laganim dodavanjem gasa.

Šta ti znači "nemirino radi na leru"? Pliva (mjenja broj obrtaja), trese ...?
Blago treperenje svjetala u kabini kad radi na leru (pogotovo ako imaš plin) je normalno.

Kažeš da si zamjenio sve bobine, nove ili polovne?

_________________
Volvo V70 XC, '02, 2.4T LPG, 2012 -
Audi A4, '97, 1.8 LPG, 2007 - 2012
Audi 80, '88, 1.8 LPG, 2003 - 2007


Vrh
   
PostPostano: sri ožu 15, 2017 1:11 pm 
Offline

Pridružen/a: ned ožu 05, 2017 10:43 pm
Postovi: 19
Vozi: Volvo XC70 2.4t
Lokacija: Rijeka
Rjesio sam prekidanje. mase su bile oksidirane. Sad radi ko puska. Ali nazalost od jucer sljedeci problem. Znaci vozim se po gradu i javi mi kako mi fali tekucine. Stanem dignem haubu vidim napuknuto crjevo koje ide prema termostatu odmah pored selne se rascvalo. Promjenim crjevo naspem vodu auto ne pali ventilator, spojim ga na diagnostiku i pratim temp. dodje do 100c i nista ventilator mrtav. odem u ducan kupim termo indikator i termostat novi. Slozim sve nazad naspem vode auto dodjke do 100c i nista nepali ventilator. Kad ga pokrenem preko diagnostike pali i malu i veliku brzinu ali inace kad se zagrije nece da pali nista. Osiguraci svi dobri . Kad odstekam senzor temperature kazaljka na satu padne na nulu ali onda ventilator radi na prvoj brzini konstantno. Btce neki sejf mod. Resetiram gresku jer sam odstekao senzor spojim ga nazad upalim auto i opet dodje do 100c i nista nepali vent. Al interesantno je to da kad dodje auto na 100c na satu mi uredno stoji kazaljka na pola kao sve je ok. tako i s novim i s starim indikatorom koj dodje na kuciste termostata. PŠostoji li jos di kakav indikator ili termo prekidac osim ovoga na kucistu termostata.


Vrh
   
PostPostano: sri ožu 15, 2017 1:58 pm 
Offline

Pridružen/a: ned ožu 05, 2017 10:43 pm
Postovi: 19
Vozi: Volvo XC70 2.4t
Lokacija: Rijeka
Evo bas gledam. Na 102c mi pali prvu brzinu vent. I gasi je na 98c. Pa sta je normalno da na takoj viskokoj tem tek pali vent.


Vrh
   
PostPostano: sri ožu 15, 2017 3:39 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned tra 01, 2007 7:52 pm
Postovi: 4520
Vozi: volvo a kaj bi drugo
Lokacija: Jaska
Da normalno je.S čim se spajaš?Ako imaš DICE imaš description u kojem ti je sve opisano od koliko do koliko je što

_________________
850 T-5 lpg
850 TDI-ČAĐO (Više ga nimam)

WG-tjuner
Raskapam tuđe 850-ke ko da su moje!
Koji puta uspijem nešto i popraviti!


Vrh
   
PostPostano: sri ožu 15, 2017 9:44 pm 
Offline

Pridružen/a: ned ožu 05, 2017 10:43 pm
Postovi: 19
Vozi: Volvo XC70 2.4t
Lokacija: Rijeka
Ajde onda dobro ako je tako probat cemo par dana pa da vidimo. Zasad radi sve kako spada vidjetcemo do kad Imam od diagnostike Bosh kts200 i Delphija. Onda nije cudo da je pukla cjev koja je jos original na njemuposto ima dosta napuhnute cjevi sobzirom da je radna temp od 98-108c A dice bi si volio nabaviti... mozda uskoro i hocu. Sve iu svemu ekipa ste na mjestu i pohvale svima koji su mi ponudili neku informaiju sugestiju pomoč i slicno. :clap: :clap: :clap:


Vrh
   
PostPostano: sri ožu 15, 2017 9:57 pm 
Offline

Pridružen/a: ned ožu 05, 2017 10:43 pm
Postovi: 19
Vozi: Volvo XC70 2.4t
Lokacija: Rijeka
Evo bas je zena dosla s autom od frendice i digao sam haubu cjevi mekane full. Uopce nisu napuhnute. znaci izracio se dobro.


Vrh
   
PostPostano: pet ožu 31, 2017 1:41 pm 
Offline

Pridružen/a: ned ožu 05, 2017 10:43 pm
Postovi: 19
Vozi: Volvo XC70 2.4t
Lokacija: Rijeka
Pozz. Svima. Evo jedan novi problem. Znaci vozimm se normalno u bilo kojoj brzini s sve super auto radi ko sat. Cim mu dam gasa da potegne auto poteze nekako slabije nego inace i trokira prekida kako da objasnim. Kad pustim gas ispod pola vise ne troka. Pa sta je taj volvo takav shit od auta ili samo mene maleri seru. Ima ko koju pametnu. Vec znate da je sve novo gore. Od bobina do svjecica. Kad ga spojim na diag. Nema nijedne greske.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 23 posta ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan