Sada je: pet ožu 29, 2024 4:16 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S60 2.4, 02g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon svi 30, 2016 5:47 pm 
Offline

Pridružen/a: ned svi 29, 2016 7:33 pm
Postovi: 30
Vozi: Volvo s60 2.4T
Pozdrav svim ljubiteljima Volva...novi sam na forumu pa eto prilike za upoznavanje :)
Vozim s60 2.4t 2002 godina,auto uzeo prije manje od godinu dana, plin sam ugradio, servis veliki odmah urađen nije bilo problema osim što auto u leru kao da samo dodaje gas (znači ide iznad 1000 obrtaja do 1.5 pa vrati, nekad kad dodam malo gasa pa pustim i ponovim koji put onda kao da uštimam i zaustavi se to)...na sve to i nisam toliko obraćao pažnju jer nema nikakvih problema niti šta prijavljuje greške sve dok nisam uradio mali servis i rekao majstoru da mi uštima to što se zalijeće..on je to odradio međutim auto kao da je izgubilo snagu, nakon čega sam mu ponovo otišao da bi on samo otvorio haubu i dirnuo kako sam skontao vakum crijevo (mala cjevčica) i kaže da dođem ovih dana da mi očisti klapnu jer je najverovatnije do toga..preko vikenda sam sjeo u auto i onda je počea da svijetli lampica turbine da bi nakon nekog vremena nestala (kako sam primjetio dok se auto ugrije) ..odma sam jutros otišao do njega da ga spoji na kompjuter i očitalo je grešku senzor turbo punjača (ne držite me za riječ nemam baš iskustva sa svim djelovima auta ) koju on ne može obrisati...inače auto super radi osim što sam primjetio kao da slabije vuče od 1000 do 3000 obrtaja jer znam prije svega ovog u drugoj kad ga spucam po gasu šlajdra pali se stc. a sad ništa ubrza ali nema šlajdranja...sutra auto vučem da mi pregleda taj majstor crijeva neka da ispita kao taj senzor i tako to, pa bi molio nekog ako se razumije da mi malo pojasni o čemu je riječ i da li je sve do tog senzora ..i još da dodam da u životu benzinca nisam vozio :)


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan