Sada je: pet tra 19, 2024 4:25 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 850 2.4, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sri sij 12, 2011 4:29 pm 
Offline

Pridružen/a: sri sij 12, 2011 4:13 pm
Postovi: 6
Vozi: VOLVO S 70 T5
Pozz svima,

evo jedna mala molba za informaciju. kako u naslovu stoji radi se o S 70T5, 99.g koje je jos uvijek u snazi (kako ga nemam namjeru prodavati -ikad) :naughty: razmisljam da unaprijedim kocnice sa vecim rotorima, armiranim crijevima i novim kocionim klijestima, takodjer bih stavio i novi ispuh tipa Supersprint od katalizatora do kraja.
Pitanje: sve ovo mogu naruciti iz UK ili USA ..da li neko zna gdje bi bila dobra adresa u HR za koji bi mogli imati ovakve stvari (apracing, brembo. SS itd)

p.s. kakva su vam iskustva sa Vulkalom ..trebaju mi i novi naplatci

veliki pozdrav svima :)


Vrh
   
PostPostano: sri sij 12, 2011 6:33 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Na jednom mjestu bi sve to mogao nać u Gabrek Tuningu, nisu baš jeftini ali to su sve brend dijelovi koje tražiš, Iviček motorsport-AMOC također ima svašta.
S Vulkalom uvijek dobra iskustva, dosta skuplji od ostalih ali vrhunska usluga, uvijek barataju s nekim popustima.

_________________
VOLVO S40 T4 Ph II-"silver bullet"


Vrh
   
PostPostano: čet sij 13, 2011 5:08 pm 
Offline

Pridružen/a: sri sij 12, 2011 4:13 pm
Postovi: 6
Vozi: VOLVO S 70 T5
hvala ti "dushe sa sjekirom" za mene si uvijek bio jaci nego veliki black :) stupio sam u kontakt sa ekipom..gabrek tuning


Vrh
   
PostPostano: čet sij 13, 2011 8:43 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:09 pm
Postovi: 1279
Lokacija: Zagreb
Citat:
hvala ti "dushe sa sjekirom" za mene si uvijek bio jaci nego veliki black :) stupio sam u kontakt sa ekipom..gabrek tuning
Duh sa sjekirom je uvijek bio na usluzi prijateljima Darkvuda ha ha , neznam kaj si planirao s spuljom da se i kod nas za puno manje love odradit dobra spulja recimo kao ova;
slika

Kočnice neki upgrade s nekog vozila znam lika koji ima u ponudi par varijanti Bremba od Jagura i dr.. koje bi se mogle pripasat ili recimo origgigi na šeraf C-Mod ti dila D2 kočnice a i imaju i vrhunskih felgi ROTA dosat lagane felge, pristupačnije cijene, nemogu se poredit s Brembom ali kolko para tolko muzike, kočioni lajtunzi Vep hidraulika vrapčanska, rade po uzorku,........

slika

_________________
VOLVO S40 T4 Ph II-"silver bullet"


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan