Sada je: čet ožu 28, 2024 2:04 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 850 2.4, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pet pro 11, 2015 5:16 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: čet lis 20, 2011 10:00 pm
Postovi: 973
Primijetio sam da mi štop svjetla ponekad ne rade, anekad se pale tek kad papučicu stisnem do kraja. Također sam uočio da ponekad, otkad je zahladilo i kod pritiskanja kočnice na djelić sekunde bljesne indikacija neispravnosti svjetala ali štopovi su normalno radili. Obzirom da su prestala radit sva 3 štopa prvo sam posumnjao na prekidač, jučer ga izvadio i ispitao ohmmetrom i on je ispravan! Nakon toga sam vadio modul iz gepeka i malo "promrdao" modul i žice i sad mi kad upalim motor svijetli indikacija na tabli dok prvi put ne stisnem kočnicu ali mi više ne radi treće (led) štop svjetlo.
Da li je netko možda imao sličan problem? Da li mi modul za svjetla lagano odlazi u "vječna lovišta" ili bi problem mogao biti u led štopu koji više ne radi ili možda greška u instalaciji? Bilo kakav prijedlog dobrodošao.

_________________
Volvo 850 TDI Karavan
Volvo 850 2,0 T5 Karavan
Volvo V70 2,0T


Vrh
   
PostPostano: pet pro 11, 2015 9:40 am 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub ruj 19, 2009 1:13 pm
Postovi: 559
Vozi: S80 ph2 D5 AWD
Lokacija: Zagreb
Kolko se sjecam iz mojih dana 850-tke indikator na tabli ti treba svjetlit dok prvi put ne stisnes kocnicu, tako provjerava ispravnost zaruljica.
Za ostalo ne znam, a mozda sam skroz u krivu, tako je bilo na mojem a mozda je bio u kvaru


Vrh
   
PostPostano: pet pro 11, 2015 6:12 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: čet lis 20, 2011 10:00 pm
Postovi: 973
Meni je tako bilo dok nisam imao treći štop a kad sam ugradio led štop i modul za zadnja svjetla od V70 indikacija se nije više palila s paljenjem motora.

Zna li netko može mogu li na koji način isprobati ispravnost led štopa bez skidanja obloge zadnjih vrata, ako netko zna koja nožica s modula ide prema kojoj lampi da tu probam provjerit ispravnost led štopa.

_________________
Volvo 850 TDI Karavan
Volvo 850 2,0 T5 Karavan
Volvo V70 2,0T


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan