Sada je: pet ožu 29, 2024 12:34 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 850 2.4, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sri svi 14, 2014 9:48 pm 
Offline

Pridružen/a: pon svi 12, 2014 9:56 pm
Postovi: 6
Vozi: trenutno nista
Lokacija: Zagreb
Bok decki eto tako napokon i ja poceo gleda svedski celik vec dugo sanjam o njemu al nalaskom posla napokon pocinje i bit opcija...
Pa sad trazim pomoc pri kupnji jednog volvica koji i nije tako strasan kako na prvu ruku djeluje, auto je 2,5tdi motor radi ko svicarski sat ljep ugladjen rad nedimi nis cak i nepuse skoro uopce kad se skine cep ulja i stangica... (na leru, lagano je buraz davo gasa)
Covjek je prije 2 godine kupio novu bos pumpu koju je platio navodno 300 evra te mu je ostala stara kojiu daje koa za djelove jer njemu nije jasno kaj nevalja s njom nije imala spene navodno al jednostavno neradi...
E sad iz vana bio je lagano strajfan po desnoj strani od zadnjih vrata pa do branika navodno nije jako al vrata su nova gore a ovo je pokitano jel navodno nije tolko strasno bilo da se reze...
iznutra ima dosta sitnica izgrebana malo ramaturica i sic od vozaca je malo podrapan ali samo onaj dio na kojem sjedi guza i to one bocnice mozda bi se dalo pretapicirat...
svejtla iz nekog razloga rade samo kad se kljuc mrvicu vrati nije mi tocno jasno zasto al on kaze da je to normalno.
auto ima realnih po meni 360,000km i zato ti neki nedostaci mi i nisu strasni...
auto inace vozi super vuce super jedino sto dimi al nekako mi je ostalo u glavi da je to normalno za njega kad se upali nista na leru nista al kad se napuca gasa bude zavjesica, mada treba mozda uzet u obzira da se nevozi bas zadnjih pol godine pa bi ga mozda trebalo malo propuhat... :-)
Uglavnom sve u svemu meni je ostavio otisak kao ovako cvrst autic samo bi ga trebalo dotjerat malo i mogo bi uzivat dugo dugo...
Stavim slike mozda ga je neko mozda gledo zna nesto o njemu uglavnom covjek ga prodaje za 11000kn nije fiksno....


Vrh
   
PostPostano: sri svi 14, 2014 9:52 pm 
Offline

Pridružen/a: pon svi 12, 2014 9:56 pm
Postovi: 6
Vozi: trenutno nista
Lokacija: Zagreb
Da valjda je sad uspjelo
slika

[url=http://postimg.org/image/vjfc46ict/]slika[/ur


Vrh
   
PostPostano: sri svi 14, 2014 9:57 pm 
Offline

Pridružen/a: pon svi 12, 2014 9:56 pm
Postovi: 6
Vozi: trenutno nista
Lokacija: Zagreb
Mnogo sam opsiran dakle nebi mi bilo zao ulozit i tisucu eura posto ako bi mogo te sitnice uredit do kraja..
Covjek se ponudio da ga vozim u servis na mjerenje kompresije itd pa sam mislio sutra otic a neznam di bi iso pa ako tko ima nekog pametnog da mi to pogleda i kolko to kosta...


Vrh
   
PostPostano: sub svi 24, 2014 11:31 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: čet lis 11, 2012 7:37 pm
Postovi: 61
Vozi: V70 2.4 125kW Ph1 2000
Lokacija: Zagreb
viđao sam taj auto po gradu sa tim tim vratima druge boje bio je taxi jedino to znam

_________________
Volvo V70 2.4 170HP, Ph1 2000. 2013-2014


Vrh
   
PostPostano: sub svi 31, 2014 1:06 pm 
Offline

Pridružen/a: pon svi 12, 2014 9:56 pm
Postovi: 6
Vozi: trenutno nista
Lokacija: Zagreb
Da je to je to a ono masina fakt fino radi i sve super nedimi ali kad mi je covjek reko da on toci lozu i kad udjes u nutra a vidis na armaturi onako samo usarafljen saraf on drzi plastiku jer se sve sjeb.. uzas iznutra je bas ubijen... :-(
Steta ...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan