Sada je: čet ožu 28, 2024 11:05 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet tra 27, 2017 7:39 pm 
Offline

Pridružen/a: čet ožu 30, 2017 8:17 am
Postovi: 15
Vozi: Volvo V60
Pozdrav!
Primjetio sam jednu stvar kod svog Volva. Prilikom puštanja kvačila, čuje se neki zvuk kao da se stišće guma (dosta tiho - kada radi radio neprimjetno). Čuje se samo kada držim kvačilo duže od par sekundi i ne uvijek. Svejedno je da li je auto u leru, prvo ili petoj brzini. Isto tako, svejedno je da li je auto upaljen ili ne. Prvo sam mislio da je problem u onoj samoj gumi na pedali kvačila, ali sam nju skinuo i čuje mi se isto. Probao sam sve poprskati sprejem ali i dalje je zvuk prisutan. U motoru se ništa ne čuje. Bio sam kod majstora i on kaže da je mehanički sve ok. Kvačilo mi je isto kao prije (nije se promijenila tvrdoća), mijenjanje brzina isto sve super. Meni se čini kao da ona plastika dole (na kojoj je neki feder) da ona struže od čeličnu pedalu kvačila. Da li je netko imao sličan problem, naravno ako me je tko skužio kaj hoću reći.


Vrh
   
PostPostano: ned tra 30, 2017 9:27 pm 
Offline

Pridružen/a: čet svi 28, 2015 11:19 am
Postovi: 59
Vozi: Volvo V50, V40CC
apsolutno sve isto i na V50 drive. Nisam primjetio nikakve nuspojave. Uglavnom s vremenom je zvuk nestao... valjda se guma pojela. Nisam nista skidao gledati


Vrh
   
PostPostano: pon svi 01, 2017 9:27 am 
Offline

Pridružen/a: čet ožu 30, 2017 8:17 am
Postovi: 15
Vozi: Volvo V60
Također, kako je došlo tako je i otišlo. Trenutno se ništa više ne čuje!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan