Sada je: čet ožu 28, 2024 5:08 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pet ožu 18, 2016 3:06 pm 
Offline

Pridružen/a: pon ruj 01, 2014 10:06 am
Postovi: 13
Vozi: Volvo v70 D5
Stavih svoj post na ovu temu. nadam se da ce biti uocljivije ovako
Postovane kolege imam pitanje.
Kolega kupio Volvo s60 2010g. 2,0d sa 163ks, 97000km. auto uvezeno iz belgije sa servisnom knjigom. auto super izgleda međutim poceo mu poveceavati razinu ulja. Majstor pogledao ulje kaze da se ne osjetim miris goriva niti da u ulju ima vode. Od kuda veca razina ulja :shock: . Imali tko kakav savjet. Procitao sam na stranim forumima da moze biti problem oko aditiva za dpf filter?
kolega djogara83 odgovori ovo:
Verovatno ti ne odradi regeneraciju dpf i zato digne razinu ulja ali da ne lupam ima tu strucnjaka.
Ja sam procitao nesto na UK forumu:
Koliko sam razumio na engleskom forumu ipak ubaci preko injektora gorivo i aditiv od dpf, jer je dpf pre blizu motoru? Kolega djogra83 jesam li u pravu :?: .? Postojili kakvo rjesenje ovoga problema. Vidiosam da se spominje nekakav update softwera? Covjek kupio volvo na moju preporuku(ja odusevljen volvom pa moraju biti i svi oko mene :clap: ).
Vjerujem da ovo ipak zasluzuje biti nova tema!
Imali tko kakav savjet?


Vrh
   
PostPostano: pet ožu 18, 2016 5:22 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Promijeniti ulje staviti točno koliko ide,napraviti regeneraciju dpf-a i normalno voziti auto i nakon nekog vremena opet kontrolirati ulje,na volvu to baš i nije čest slučaj,možda je malo začepljen dpf,ali nije jako da upali grešku,kolko znam ti motori nemaju aditiv,ako imaš možeš mi na pm poslati šasiju ili br tablice da provjerim u vidi

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan