Sada je: čet ožu 28, 2024 8:04 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto stu 24, 2009 8:30 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto srp 24, 2007 3:23 pm
Postovi: 519
Vozi: S60 2.4 2000.
Lokacija: ZAGREB
Era prije Volva:

Moj prvi auto bio je Zastava 128, Skala 55, svjetlo sivoplava, godina proizvodnje 1989. Njega sam kupio kad sam položio vozački ispit :think: , jer mi je bilo žao kupiti nešto bolje pošto sam bio početnik. Vozio sam ga cca 3 godine, prodao ga prijatelju.

slika


Drugi auto mi je bio Fiat Punto 1.2 SX, 3 vrata, sivoplavi tamni, godina proizvodnje 2000. Njega sam kupio novog :dance: , i mogu reći da sam s njim bio zadovoljan, vozio sam ga 3 godine i nisam imao loših iskustava :dance: , jako jeftin za održavanje. Auto sam relativno brzo prodao jer nam u to vrijeme nisu trebala dva auta u kući, naravno ženin se ne prodaje, :hand: !

slika


U periodu dok sam vozio Puntića oženio sam se, a ženica je imala, i još uvijek ima Seat Ibizu 1.4, 5 vrata, metaliksivu, godina proizvodnje 2000. O autiću neću ništa pisati jer to je ženin, ja ga samo povremeno vozim kad ga idem oprati :doh: .

slika

Slijedi era Volva..... :violin:

_________________
Sholle
sholle.sb@gmail.com


Zadnja izmjena: SHOLLE, dana/u uto stu 24, 2009 11:59 am, ukupno mijenjano 3 puta.

Vrh
   
PostPostano: uto stu 24, 2009 9:21 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto srp 24, 2007 3:23 pm
Postovi: 519
Vozi: S60 2.4 2000.
Lokacija: ZAGREB
Volvo era / auti su poredani po godini proizvodnje:

1. Volvo S40 1.8 , 85 kW/115 KS , godina proizvodnje 1996.
Oprema: ABS, servo kožni upravljač, airbag 4x, ručna klima, tempomat, daljinsko centralno zaključavanje, el. prednji podizači, dječje sjedalice, ljetne gume na alu felgama, zimske gume na čeličnim felgama, ratkape za zimski set...
Prodao sam ga bratiću, pod uvjetom da se učlani u VKH!

slika


slika


slika


slika


slika


2. Volvo S40 1.9D , 85 kW/115 KS , godina proizvodnje 2001.
Oprema: ABS, servo kožni upravljač, airbag 4x, ručna klima, alarm, daljinsko centralno zaključavanje, el. prednji podizači, maglenke, ljetne gume na alu felgama, zimske gume na čeličnim felgama, ratkape za zimski set...



slika


slika

slika

slika

slika

3. Volvo S60 2.4D, 96 kW/130 KS , godina proizvodnje 2003.
Oprema: ABS, WHIPS, servo kožni upravljač podesiv po visini i dužini, airbag 8x, automatska dvozonska klima, tempomat, daljinsko centralno zaključavanje, svi el. podizači, maglenke, koža/tekstil, ukrasne lajsne, cd/mc/radio, putno računalo, ljetne gume na orig. alu felgama, metalic plava boja...


Auto sam tek kupio, i bit će predstavljen u rubrici "Moj Volvo"! Za sad sam prezadovoljan! :dance:
Kad jednom kupiš Volvo, uvjek Volvo! :auto-swerve:


slika

slika

_________________
Sholle
sholle.sb@gmail.com


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan