Sada je: pet ožu 29, 2024 12:47 am.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Evo i mojih
PostPostano: pet srp 31, 2009 3:11 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: uto lip 24, 2008 12:25 am
Postovi: 211
Vozi: S40
Lokacija: Slemenice, Čakovec
Evo da i ja predstavim svoju bivšu konjicu
Prva kola su mi bila Renault 19 1,7i a ks neznam kolko je imao, iz ´91.
Taj auto mi je uzeo jako puno vremena a i novaca, naime kupio sam ga od kolege s posla za sitne novce, al auto je dvije godine bio samo vožen a ništa održavan a niti bome opran.

slika
Bilo je problema sa paljenjem, gašenjem u vožnji, a kad nije htio upalit u bunkeru je bila bočica sa bengom, i onda dolje poklopac filtera i idemo nekoliko čepova direktno i kresnuo je......... 8)
Na njemu sam u šest mjeseci promjenio gume i felge, zadnji branik koji se raspadao, komplet siceve i tapecirunge vrata, nove blatobrane i pragove i posjetio XXX mehaničara koji su pokušavali ni donekle naštelat motor ali on je i dale pilio svoje.......... a pio je samo na leru ko neki T5R, 100kn za 50-max60km,
A šta se tiče udobnosti, tu su jedino pohvale, bio je jako udoban ...... :D

Zatim drugi autić je bila Honda Civic 1,4 75ks iz 97,koju sam vozio tri godine i koji me dosta lijepo služio al opet imala je svojih dobrih i loših osobina , jedna dobra je što nije bio pretjerani potrošać a najviše me smetalo bježanje prvog kraja kod starta, ležanje na cesti jako dobro a udobnost nula bodova
slika
slika

kad sam je prodavao vratio sam je u prvobitno stanje, stavio natrag čelične felge, farove ,muziku i još neke sitnice jer ionako nebi ništa veću cijenu dobio za nju......

A sadašnji ljepotan zbog kojeg se i nalazim na ovom forumu i koji mi je nakon godinu i nešt sitno jako prirasao srcu je VOLVO S40 2001. MY 2002 1,8 90kW kojeg je već predstavio prijašnji vlasnik naš "Volvo specijalista" KikiR6 :D :dance:
slika
i za sad sam jako zadovoljan sa njime i nadam se da će me dugo služiti,mislim da ću ga jedino zamjeniti kad dođe vrijeme opet za volvo :D novije slikice uskoro
On je isto doživio neke sitne promjene, ofarbane su lajsne , stavljen HID kit, i felgice 17"
Toliko od mene........
Volvo for life.............


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan