Sada je: čet ožu 28, 2024 3:14 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. C70 2.4, 98g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 37 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Quaife ATB
PostPostano: čet pro 10, 2009 8:23 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
super drago mi je da si zadovoljan ,očito je da je ovjes Ceja puno napredovao naspram onih starih krama koje sam imao prilike probat sa LSDejom. :o
pozdrav
Sad mi nešto nije opet jasno. Tvrdio si svojim velikim i bogatim iskustvom da je LSD sranje i da čupa volan iz ruku, a sad ispada da volan čupaju loši ovjesi na starim kramama koje si imao prilike voziti sa ugrađenim LSD-om. Kako to da si odjednom promijenio mišljenje?

I daj mi još samo reci koji su to kriteriji koje jedan auto mora zadovoljiti da ga ti nazoveš starom kramom? Jesu to godine starosti (ako jesu, koliko godina mora biti star), prijeđeni kilometri (opet koliko?), broj promijenjenih dijelova ili nešto drugo?

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov: Re: Quaife ATB
PostPostano: čet pro 10, 2009 8:28 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto pro 16, 2008 3:04 pm
Postovi: 587
Lokacija: Zagreb
Citat:
super drago mi je da si zadovoljan ,očito je da je ovjes Ceja puno napredovao naspram onih starih krama koje sam imao prilike probat sa LSDejom. :o
pozdrav
To su ti Englezi sa svojim uvrnutim smislom za humor namjerno tak napravili da se Quaife sasvim drukčije ponaša u S40 prethodne generacije nego u mom C70.. :D


Vrh
   
 Naslov: Re: Quaife ATB
PostPostano: čet pro 10, 2009 9:34 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 7:35 pm
Postovi: 2877
Vozi: Audi A4 8W
Lokacija: zagreb/graz
Citat:
Citat:
super drago mi je da si zadovoljan ,očito je da je ovjes Ceja puno napredovao naspram onih starih krama koje sam imao prilike probat sa LSDejom. :o
pozdrav
To su ti Englezi sa svojim uvrnutim smislom za humor namjerno tak napravili da se Quaife sasvim drukčije ponaša u S40 prethodne generacije nego u mom C70.. :D
bit će da je :lol: :lol: :lol:

_________________
Essixtypowa
slika
MOJ AUTO JE ALKOHOLIČAR!!


Vrh
   
 Naslov: Re: Quaife ATB
PostPostano: čet pro 10, 2009 9:53 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:

I daj mi još samo reci koji su to kriteriji koje jedan auto mora zadovoljiti da ga ti nazoveš starom kramom? Jesu to godine starosti (ako jesu, koliko godina mora biti star), prijeđeni kilometri (opet koliko?), broj promijenjenih dijelova ili nešto drugo?
Zna se kaj je stara krama. Svaki kojem je garancija izasla :D


Vrh
   
 Naslov: Re: Quaife ATB
PostPostano: pon pro 14, 2009 1:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto pro 16, 2008 3:04 pm
Postovi: 587
Lokacija: Zagreb
S današnjm danom sam isprobao Quaife u sva 3 uvjeta (suho, kiša i snjeg) i mogu reći da je u potpunosti ispunio očekivanja. Toplo preporučam čak i za serijalu T5 motora a pogotovo za veću snagu! :)


Vrh
   
 Naslov: Re: Quaife ATB
PostPostano: pon pro 14, 2009 2:14 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Citat:
S današnjm danom sam isprobao Quaife u sva 3 uvjeta (suho, kiša i snjeg) i mogu reći da je u potpunosti ispunio očekivanja. Toplo preporučam čak i za serijalu T5 motora a pogotovo za veću snagu! :)
Da, ali zaboravio si napomenuti da je to ok samo na novim autima sa savršenim ovjesima (očigledno je taj dio strahovito napredovao u zadnjih 10-ak godina), a nikako za stare krame jer trga ruke!

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov: Re: Quaife ATB
PostPostano: pon pro 14, 2009 3:00 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto pro 16, 2008 3:04 pm
Postovi: 587
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
S današnjm danom sam isprobao Quaife u sva 3 uvjeta (suho, kiša i snjeg) i mogu reći da je u potpunosti ispunio očekivanja. Toplo preporučam čak i za serijalu T5 motora a pogotovo za veću snagu! :)
Da, ali zaboravio si napomenuti da je to ok samo na novim autima sa savršenim ovjesima (očigledno je taj dio strahovito napredovao u zadnjih 10-ak godina), a nikako za stare krame jer trga ruke!
Neću se puno zaletavati s izrazom "stare krame" jer mi garancija ističe za 3 mjeseca, a onda i moj Volvan postaje stara krama! :D

P.S. da ne bude zabune, tcode se zaj.., jer moj C70 NEMA double wishbone (iako bih ja jako volio da ima), a McPherson se zadnjih 30-tak godina baš i nije nešto mijenjao. :naughty:


Privitak/ci:
ovjes.jpg
ovjes.jpg [ 22.1 KiB | Pogledano 4654 puta. ]
Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 37 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan