Sada je: čet ožu 28, 2024 11:22 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. C70 2.4, 98g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet tra 30, 2009 10:46 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
:doh: U posljednje vrijeme imam samo neke problemčiće oko struje. Najprije podizač stakala (glavni na ljevim vratima), pa kod paljenja auta dnevna svijetla su mi se palila sa zadrškom od gotovo nekih 5-7 min. Kod CVB-a kompjuter pokazao grešku na plastičnom ulošku kontakt brave.Naručeno i stiglo u roku 4 radna dana :clap: .Resetirano i bilo je sve u redu od Solina pa do ST-a :o .Opet ista stvar :( .Krenem na put ST-Plitvice - ZG -Plitvice -ZG - ST... :?: i onda nastaju čudesa u vožnji. :o :o. Uložak nije promjenjen...krenem sa starim računam promjenit ču kad se vratim...Inače uložak je sa imobilizatorom...ako netko nešto ide pokušat npr.zdimit auto blokiraju se neki el.sklopovi koji ne dopuštaju startanje motora. Dalmatina -prava gula od vožnje...OTVORENI RADIO se sluša...CROBENZ...gasim stroj...Tankiram sjedam palim auto, palim radio :o :o :o Šta je sad na displeju i dalje OTVORENI a nema zvuka koji k....je sad :doh: Pali gasi, pali gasi...ništa gurnem CD...svira :dance: ma sve me kopa i opet pali gasi, pribaci na radio i opet ništa...dobro je CD i dalje svira ( Volvo Tunes Vol.1 private collection). Evo me na Plitvicama...vadim stvari i trč u sobu - kiša :roll: Ma opet me kopka šta se dešava...odem do auta palim auto - palim radio i opet ništa, pribacim na CD :o nema više ni CD-a svisnija sam a tek sam krenija na turneju. I tako čitavim putem se vozija ka Tuta - Bugarin. Kontaktiram KIKIJA, savjetuje iz rukava al uspjeha nema.Ima slike nema tona :doh: :doh: E da više mi ni svijetla nisu radila samo pozicijona tako da sam tražija samo dnevno svjetlo. Aj dođe do ST-a...Odmah CVB kreče u AKCIJU - radni naslov Plan B. Ubačen novi uložak u roku zzzummm. Računam sriča sad če bit sve OK :pray: :pray: :pray: kad ono jeee malo sutra odnosno malo jučer...ista stvar :shifty: :shifty: Blenija sam nije mi jasno. Barba kompjuter izbacija neku grešku na spojevima imobilizatora - slab spoj...ajde udarnički se to sve odradilo - reset - Kompa kaže "No fault found" sve neke zelene, zute markice svitle. Opet ništa :roll: :roll: malo sam kao popiz...mislm se ma štaje...LUJO (to vam je šef stručnog stožera) škripi zubima, Slave - napadač uteka puna mu kapa (proda je S70R pa sad plače da mu fali konja, a vozi nekog fikusa), Benđola man, onako ispod oka virka i striže ušima ka-mudruje a pravi se nije to moj posal...opet uteka na marendu...samo misli kako če šta pojist,popit i zajeb...mene ka vlasnika Volva a ka on tamo neki BMMMV yoo man...sa probužanim diskovima...i to ih je sam probuža pa mu sad auto trese samo u livim zavojima... :P :P :P Odnija je vrag šalu, uletija je trener zvani barba Ivica, tim se odma ukočenija - bolje reč stislo nam se a i meni nije bilo sve ravno a ja eto glumija sam BAJU pa sam osta samo luki luki, ništa talk... :drool: :drool: Lujo je podnija izvješče, onad je trener zavika, SLJEDEČI...AJMO ŠTA SE ČEKA, ja sam se pomalo skamenija pušta me vozit samo po danu a ja bi tija malo i nočarit...taman sam uhvatija ritam sekcji noči...a lipo je.. :whistle: Ka da mi je pročita misli, Pet-Sub-1/2 Ned. su najNAPETIJI dani u tjednu...HAHAHA to sam i očekiva ponuđeno mi je par vozla na raspolaganje zbog pretrpljenih šokija od mog C70...BIRAJ...XC60, S40, ili C30RRRR...ja sam onako skromno izabra RRRR-a. I šta sad nastavak sljedi....Šjor Š...dođite u ponedjeljak dolazi nam specijalac sa fronte ako nije izbužan bit če sve uredu... a ako je iščupat čemno sve žice i šaljemo auto u ŠVEDSKU...Jebate PA OVO JOŠ NISAM ČUJA (iščupat sve žice :doh: :doh: :doh:)...U ŠVEDsKU...a mogu li ja, zavika sam...NEMOŽE...KRIZA JE...ŠTEDNJA...
A oni Luiđi zvani Lauro šta cili dan skida prašinu sa kompjutera bija je u PHERARIJA u Italiju...ma jeee vidija sam slike i još kaže Uhhh, baš (nam)mi je bilo lipo... :liar:
Malo se ovo moje impresivno zapažanje odužilo ako netko ima koji savjet ili je iskusio slične probleme, svaki komentar če bi rado prihvačen... :violin: Nastavlja se...sljedeči tjedan

_________________
DS


Zadnja izmjena: C70, dana/u pet svi 01, 2009 6:29 am, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
PostPostano: čet tra 30, 2009 1:38 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Meni samo u oko upalo ono da su se svjetla palila sa zadrškom ,a kod mene je to znaćilo da je ošo relej. Nadam se da će to sredit dole :!:

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
PostPostano: uto svi 05, 2009 7:15 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Po dogovoru nastavak je usljedio...Ponedjeljak 0839 sati...Tišina nigdje nikoga...garage prazna...A di su :shifty: pitam se...alo... di ste se sakrili ima li koga ovdje :roll: Promišljam da se nisu razbižali kad su snimili da dolazim :cry: :doh: Ovo mi nije drago...ne..neene. Nešto mi govori da malo bolje pogledam okolo...Šta je ovo :o :o :o čija ovo noga viri iz guma...Alo šjor Slave...a šta radite u gumama...PUSTI ME...BIŽIM OD PROBLEMA...PA NIKAKO UTEČ... :lol: :lol: :lol: ovo još nisam doživija, biži od problema PA SE ZABIJA GLAVOM U GUME...abate...čudna svita :lol: :lol: :lol: Šef stručnog stožera- LUJO, zuji...zzzzznnnzzuuu...zznnn. Ima bit da mu je još budilica tuče u glavi... :doh: Evo ga Coach-Ivica...nakitiaj sa mobitelima i bežičnim telefonima...sad jedan sad drugi samo...abla..abla...hhhmm rano jutro pa se več napičokija...tako i triba dug je tjedan...eee :shifty: Luiđi (zvani Lauro) me pomalo podsječa na Clint Eastwooda...zagrije strojnicu pa je pusti da se ohladi i tako po cili dan...sazna sam da mu je najdraža pjesma od BD...Na zadnjem sjedištu moga auta...ooooohooooh...Luuuuiiiđi :whistle: Benđola man - Marko je uletija kad je stvar bila gotova...iiii...iii...osta je doma jer da mora razmislit o problemu home made probužani diskova...iii :?:
Naravno da mi je želja gornjih zapažanja bila da što vjerodostojnije opišem prvi radni dan u tjednu...i ništa drugo :P Doduše malo pika pika al eto...
Ukratko naučili smo nešto što do sada nismo znali, problem je otklonjen testiranjem releja za svjetla...jedan je djelomično bio u kvaru...mada pomalo zvuči čudno al izgleda da neka strujica ide i na radio pa je vjerovatno izazvalo šokiju na SC-901, koji očito ima zaštitu od takvih elect. šokova :hand: :hand: :hand: pa se brani na način da se totalno blokira. Sasvim slučajno smo došli do ovog zaključka jer smo ga kompletnog izvadili, otpojili sve žice, jackove i ponovo priključili. :o :o :o Veselju mom nije bilo kraja, :pray: :pray: :pray: na displeju se pojavilo CODE ....toooo,tooo :violin: :violin: Ubacim code xxxx switch off, switch on...svira, svira :dance: :dance: :dance: :shifty: Eto ga sad mogu nastavit i dalje sa ritam sexijom noći u svom bembaču...Novi releji dolaze krajem tjedna ili početak sljedečeg...još jedna tajna SCa-901 je razotkrivena...oš ti me ...bavat :liar:
I na kraju za ovaj put moram istaknuti da mi se čini da oni u CVB-u sve više i više sliče JAPANCIMA :wink: :wink: hoču reč timski rad im je vrlina...SVAK NA SVOJU STRANU... :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dečki još jednom hvala :clap: :clap: :clap:
Dugi pa ti si stvarno posta vrhunski meho...Kiki hvala na savjetima još jednom :wink:

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: uto svi 05, 2009 11:32 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Ajd drago mi je da ste otklonili kvar ,a mora i da sam ja nešto poćeo učit :D

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
PostPostano: uto svi 05, 2009 1:53 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 15, 2008 9:41 pm
Postovi: 972
Vozi: Mercedes e550
Lokacija: Schwäbisch Gmünd
A kako vidim mogli bi i mi južnije dobiti mehu koliko si kod cvb-a mora bi i ti naučit nešto.


Vrh
   
PostPostano: uto svi 05, 2009 7:40 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
:lol: :lol: :lol: Ništa sljedeći put ču kontaktirat Mehu pa onda ako ne uspije u CVB-e.Ma zaista je čudo od radija SC-901, zaista je vrhunske kvalitete ima i interni equilajzer a triba mi libar da bi setira sve funkcuje...al je razval totalni od kada sam složija dbx, još centralni zvučnik i onda potpuni Prologic dolby surround sound... :dance:

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: uto svi 05, 2009 7:46 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Bit će to pravo auto kino :?

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
PostPostano: uto svi 05, 2009 7:54 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 15, 2008 9:41 pm
Postovi: 972
Vozi: Mercedes e550
Lokacija: Schwäbisch Gmünd
A volia bi to čut uživo pa da i kavu popijemo ako se ima vrimena i da vidin to pojačalo onako live i da ga ocjenim znanstvenom odokativnom metodom. Jer ža mi je da mi origigi leži na polici a sony je unutra.


Vrh
   
PostPostano: uto svi 05, 2009 8:06 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
2T-cod a šta da ti rečem nego da mi je gula bilo čitat izvještaj sa Grobnika i da si zadovoljan postignutim oko auta. :dance: Mislija sam se da idem na Kenwood DNX -8...onda sam odusta zato jer ne volim ništa nije oriđiđi...i nisam pogriješio...

Ajde Sensi pucaj, javi se kad se zaletiš do ST-a mob: 098321325...pa čemo aločo puta fi... :lol: :lol: :lol: imam vrimena ka u priči... :whistle:

_________________
DS


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan