Sada je: čet ožu 28, 2024 7:07 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. C70 2.4, 98g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto ožu 24, 2009 9:07 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
:dance: Evo me opet barba Ivica :o
Razlog posjeta CVB-u je godišnji pregled - resetiranje servisne lampice,a normalno i moja želja za malom promjenom bitnih stvarčica na mome Volvinju. Vidite i sami...Tako je izgledalo prije: :doh:
slika
Kako je izbor diskova bio limitiran između Bremba i Open Parts (Radiance) ja sam izabrao one polovne :naughty: činili su mi se najbolji i nisam se dvoumija odluka je pala na savijet Marka zvanog Benđola :clap: :drool: jer vozi neku našminkanu 3-cu a radi u Volvo servisu.Vi se slažete da je red da mu se udjeli vozilo iz matične kuče... :whistle:
A ovako je izgledalo kasnije:
slika
:violin: Mislite Vi da je bilo sve to lako...pravo :o iznenađenje me čekalo kad smo več dogovorili termin i kad sam stigao. Jebooote dočeka, svisnija sam,radne rukavice, radna oprema PPE u pijevodu Personal Protective Equipment i AJMO ŠTA SE ČEKA!!!
slika
Onako pokunjeno odmah sam se prihvatija posla... evo evidentirno je. Ma di sam ja ovo doša, šta je ovo...jeli ovo Volvo servis...Tražm hitan sastanak Radničkog savjeta:NE MOŽE, DRUGOVI SU OTIŠLI NA MARENDU.....AJMO BEZ PRIČE...mislim se neš više, muke ti mile dođeš u servis, daš lovu, moraš stat u stavu mirno,moraš radit i još moraš platit :naughty:
slika
Ipak dobio sam obješnjenje od službene osobe CVB-a (barba Ivice).Do promjene u odnosima sa kupcima i klijentima je došlo na zahtjev VKH a i naputaka iz matične kuče, jer da članovi kluba su puno prigovarali da ne mogu sudjelovat u servisiranju njihovih ljubimaca pa se izašlo u susret... :naughty: :naughty: Nemojte više prigovarat ne piše nam se dobro...
slika
Društvo, stvarno mi nije jasno šta ste vi radili dok me nije bilo, al evo i barba Ivica se uhvatija posla, RECESIJA,RECESIJA...Banke nisu solventne...KRIZA JE...mislim se a nije ti kriza kad je marenda... o oni Benđola man (Marko) cili je bija grintav šta je mora promjenit ulje u kočionom sistemu...a cili posao mu je bio oprat ruke prije marende.
slika
slika i još se cili sritan nasmija i uteka je prije nego šta se vratije :whistle: E moj Benđola man neš više, ja ču radit a ti češ marendavat...a neš više neš...neee...
slika Normalno nisam ni smija pogledat jeli to uredu šta su radili...AJMO SLJEDEČI...a mora sam bižat jer da sam možda šta i prigovorija more bit da bi me i isprobivalo...onda je bolje mučat...jebate zamisli da mi u zavoju izleti kolo :naughty: :naughty: :naughty: Isto me trta bila dat gasa do ST-a, onda sam doša doma u garažu i uzeja moment ključ i prikontrola jeli stega dobro...
Ima bit da sam posta tzv. Nevirni Toma a kome je za virovat danas....A mojim dragim prijateljima i CVB-a. Momci hvala Vam na ugodnoj atmosferei, znoju, suzama i lovi...A šta šta ču...pozva sam ih u HOB...ili ti House of Blues...morali smo proslavit... Nisam vidija da mi je felga proletila isprid mene
slika
CVB-u two thumbs up. See you again :violin:

_________________
DS


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan