Sada je: čet ožu 28, 2024 1:51 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. C70 2.4, 98g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 198 postova ]  Stranica Prethodna 1 ... 10 11 12 13 14
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Heico
PostPostano: čet lis 22, 2009 8:56 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto pro 16, 2008 3:04 pm
Postovi: 587
Lokacija: Zagreb
Citat:
I onda mi počnu neki srat o njemačkoj kvaliteti, 12 kila KN i qrac, lol..
Sory Kova, imaš li saznanja da se to samo tebi dogodilo ili je to česta pojava na C70, nemam iskustav s Bilsteinom mislim da ga na myhrawebu vozi 2fast na Astri i u razgovoru s njim kaže da je super zadovoljan mislim da je sa KW-a prešao neznam zašto iako su obadva proizvoda vrhunska i skupa.
Neznam kakvu ulogu ima težina tvog auta ali da li ima kakva caka oko odabira s obzirom na to ili ove naše samajama ceste uzimaju danak.
btw. Si ti možda u nedelju oko cca 19.45 prošao Selskom i skrenuo ljevo na Slavonsku, stojao sam na križanju kad je neki C70 "doletio" Selskom i doslovce se ugurao u traku skretanja ljevo na autoput i po plinu hebački prema Vijesniku..?
Nemam nikakavih informacija o tuđim iskustvima s Heico (tj. Eibach) gewindama, ali meni od početka neka nije štimalo s njima. A niš, neke dane si golub, a neke si kip, tu nema pomoći.. :wink:

Te gewinde su bile rađene baš za C70 tako da su trebale moći držati njegovu težinu. Nađe ceste ziher ne pomažu ali svejedno bih rekao da ni to nije izgovor za tak kratki vijek trajanja. Tak nekaj mi se nikad nije desilo a vozim se po tim cestama već skoro 30 godina.

P.S. mislim da jesam (moj Volvan je svijetlo plavi). Vozio sam ženu, tak da nije to bilo full gas, ali smo se žurili punici pa nije baš bilo ni vozikanje. :wink: Sorry na uguravanju.. :)


Vrh
   
 Naslov: Re: Heico
PostPostano: čet lis 22, 2009 11:16 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Pošto KW za C70?

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
 Naslov: Re: Heico
PostPostano: čet lis 22, 2009 12:06 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto pro 16, 2008 3:04 pm
Postovi: 587
Lokacija: Zagreb
Citat:
Pošto KW za C70?
Koliko ja znam KW ne radi gewinde za C70. Bilstein B8 + opruge (-3cm), 4 komada, 950 EUR.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 198 postova ]  Stranica Prethodna 1 ... 10 11 12 13 14

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan