Sada je: čet ožu 28, 2024 11:28 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. C70 2.4, 98g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Volvo C70 - automatic
Da 67%  67%  [ 2 ]
Ne 33%  33%  [ 1 ]
Ukupno glasova: 3
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet kol 23, 2018 11:34 am 
Offline

Pridružen/a: sri kol 22, 2018 2:33 pm
Postovi: 4
Vozi: Astru, ali razmišljam o rabljenom C70
Pozdrav svima,

Već neko vrijeme mi je C70 tiha patnja i sada se približilo vrijeme kupovine, ali me zanima vaše mišljenje.
Kupio bih benzinca radi pouzdanosti, također na tu klasu auta kupio bih automatik, ali sam čuo neke komentare kako su automatici kineski umjesto švedskih i kako baš nisu dobri.
Također, vidio sam na forumu kako pojedini imaju problema s krovom, uljem mjenjača, strujom...
Ugradio bih plin umjesto rezervne gume. Vidio sam negdje 250 kn plina je dovoljno za cca 350 km što mi je ok.

Kakva su iskustva s redovnim servisima i izvanrednim?
Problemi koji se često pojavljuju?
Na što obratiti pozornost?
Koliko košta redovno održavanje? Osobno ne glancam aute i ručno ih ne poliram, ali ako je pukla neka gumica od 20 kn koju ne moram mijenjati, ja ću je promijeniti.

Gledao sam aute na njuškalu koji se prodaju https://www.njuskalo.hr/auti/volvo-c70

Svi komentari/prijedlozi/kritike su dobrodošli. :)


Vrh
   
PostPostano: pet kol 24, 2018 12:15 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Prvo mjenjaču nisu kineski nego japanski i u pravilu nemaju problema ako je mijenjano ulje na 100-120000 km , jedino šta se po volvu ne mijenja pa onda to rijetko tko radi, kaj se tiče krova isto nema problema em sto mi je sestra imala 2.0 d sa aut Ford getribom 2008/9 g (imala ga od 1. 2011- 2017 ) a i u servisu sam radio tako da dosta znam,uzmeš atmosferca sa 170 ks plin tranu i gas, jedino kaj bi ja radije uzeo šaltung , da i kada je 5 cil motor getriba aut je sa 5 brzina jer im sa 6 nije stala, i kad ćeš kupovati auto obavezno ga Pregledaj u nekom servisu


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan