Sada je: čet ožu 28, 2024 3:24 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sub stu 02, 2013 12:57 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: uto srp 23, 2013 2:49 pm
Postovi: 82
Vozi: volvo s80
Lokacija: belišće
nadam se da sam napokon pogodio mjesto gdje trebam postavljati pitanja u vezi auta ispričavam se i zahvaljujem prijateljima na pomoći,moj problem je sljedeći desni točak je malo ukošen auto ide ravno ne vuče u stranu isto tako i volan je ravan prelaskom preko grba i rupa na cesti čuje se jako lupanje i nekakvi čudni zvukovi dok toga nema na lijevoj strani kod većih brzina prilikom kočenja osjeta se lagane vibracije jedino sto se vidi malo više potrošena nutarnja strana gume zahvaljujem na svakoj pomoći oko rješavanja mog problema :angry-banghead:


Vrh
   
PostPostano: sub stu 02, 2013 1:15 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon pro 13, 2010 12:04 am
Postovi: 1309
Vozi: V40 2.0T i V 70 D5
Lokacija: bjelovar
Lupkanje može biti do selena,stabilizatora,kape amortizera,kugle,krajnika...a ako je kotač nakošen i jede ti rub gume teško da je otika dobra :think:Mislim da je iste simptome imalo nekoliko forumaša zbog poluosovine ali mislim da se radilo o autima sa aut.mjenjačima.


Vrh
   
PostPostano: sub stu 02, 2013 1:34 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2012 3:20 pm
Postovi: 1415
Vozi: Volvo S60 2.4/125
Lokacija: Osijek
Optika ti ne valja sasvim sigurno, a za lupanje, nažalost, moraš kod nekog majstora ili u servis, jer, kako @danchi kaže, može biti više razloga i to se može utvrditi jedino pregledom. Ne znam da li u Belišću imaš nekoga tko radi optiku, ja ti mogu preporučiti majstora Duleta u Hyundai servisu "Kotromanović" u Osijeku, on je naširoko poznat po stručnosti, a vjerojatno bi mogao utvrditi i što nije u redu s podvozjem. Kontam si da ti se ne isplati raditi optiku dok ne znaš zbog čega lupa...

_________________
Kad čovjek umre, ni ne zna da je umro i nije tužan. Tužni su ljudi oko njega. Isto je i kad je čovjek glup.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan