Sada je: čet ožu 28, 2024 5:41 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 8 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: ned svi 17, 2009 9:21 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Ima li netko u blizini da pogleda malo ove tutače...hvala :wink:

http://www.auti.hr/oldtimeri/showAdvert431758.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.auti.hr/oldtimeri/showAdvert427122.html" onclick="window.open(this.href);return false;

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: ned svi 17, 2009 8:42 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pon stu 10, 2008 12:04 am
Postovi: 115
Lokacija: Zagreb
Ovog plavog nisam vidio iz bliza, a ovaj šibenski je bio na oldschool desantu na Ozalj. Šibenski je hrbina, ne vrijedi ni približno te novce, a sumnjam da je i ovaj prvi išta bolji. Ako si zapeo za sriju 100, ima tu u Zagrebu jedan za soma €, sa dvoja vrata, B20 E, ispravan, dalo bi ga se složiti. Naravno, ako imaš dobrog limara, pitura i tapetara. Inače, takvi projekti dođu za čas na 5,6,7k €.

_________________
fwdlose.jpg


Vrh
   
PostPostano: ned svi 17, 2009 10:06 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Da znam da se to strahovito multipliciraju troškovi, odmah mi je bilo jasno da ovaj ŠI-ski je papreno precjenjen...a pomalo ču i dalje tražit...Nego baš mi je susjed prije nekoliko dana uvezao iz USA oldtimer FIAT 124 cabrio i još ima Minesota tablice :o ili nezna zavrzlamu oko uvoza oldtimera ili zna neku caku da se auto može vozit svaki dan, bez ono odjevi - prijavi (inače je kupi -prodaj). Baš me zanima kako če to uredit da ga može vozit svaki dan... :think:

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: ned svi 17, 2009 11:28 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pon stu 10, 2008 12:04 am
Postovi: 115
Lokacija: Zagreb
Čovjek ili ima prijajavljen boravak, tj. vizu, negdje vani, ili Fiata vozi nelegalno. I u Zagerbu imamo hrpu krame sa američkim tablicama. Carinske pristojbe su na "skuplje" aute poprilične.

_________________
fwdlose.jpg


Vrh
   
PostPostano: sri svi 20, 2009 12:54 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Wrong, čovik živi u susjednoj kuči i na moje zprepaštenje dakako pozitivno danas sam vidio HR isprave Knjižicu vozila i saobračajnu :o Također me upoznao i sa šefom nekog sektora u ST carini koji mi je potvrdio da njie nikakvi problem uvest oldtimer i da bude za svakodnevnu upotrbu. Upravo je bio na reliju oldtimera i osvoio 2 mjesto...i dobija je vrč...Čak je i vozilo izuzeto od homologacije :shock: ....Prva prilika da nađem što mi odgovara idem na uvoz P1800, P1800 spider-cabrio, P1800 ES...Dabl ou seven...
Malo moram stabilizirat situaciju jutros sam kupio "TUDUMA" :dance: ili ti YAMAHA TDM 900 (abs) :dance: :dance: :dance:

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: sri svi 20, 2009 12:09 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 15, 2008 9:41 pm
Postovi: 972
Vozi: Mercedes e550
Lokacija: Schwäbisch Gmünd
Citat:
jutros sam kupio "TUDUMA" :dance: ili ti YAMAHA TDM 900 (abs) :dance: :dance: :dance:
Opaaaaaa! Moje čestitke na pravom izboru!


Vrh
   
PostPostano: sri svi 20, 2009 4:45 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Da Opaaaaa, :lol: :lol: Gasssaaaa :drool: Aj puknit ču i koju slikicu...Hvala na čestitkama

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: pet sij 08, 2010 12:07 pm 
Offline

Pridružen/a: ned ruj 27, 2009 9:04 pm
Postovi: 12
Lokacija: Zaprešić
Ima jedan svijetlo plavi u Zaprešiću,već duže vrijeme stoji na istom mjestu i registriran je čak.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 8 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan