Sada je: sub tra 20, 2024 12:19 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon ožu 21, 2011 10:47 am 
Offline

Pridružen/a: pon ožu 21, 2011 10:19 am
Postovi: 6
Vozi: S40
Dobar dan,

Nedavno sam kupio S40 1.8i 92kw/125ks proizveden 12/2005. 83 000km.
Pročitao sam cijeli njegov priručnik,u želji da saznam što je više informacija moguće,međutim ono kaj tam sigurno ne piše je iskustvo nekog tko vozi takav auto ili ga je vozio.

Kako sam skroz novi u Volvo svijetu, sve kaj znam o Volvačima do sada je usmena predaja .(uglavnom pozitiva) . Sad po forumima okolo pišu da Volvo nije kaj je nekad bio i slično iako ja baš ne vjerujem previše u to,ali opet globalizacija napravi svoje....


Ono kaj bi vas zamolio je da mi ako možete iz iskustva napišete što znate o toj mašini -1.8 (ja samo znam da je fordova) .

Da li se često kvari? Koliko vam troši goriva po gradu? Koje ulje točite unutra?
Koji su intervali servisa na konkretnom modelu? Kada se radi tzv. Veliki servis i što se sve pritom mijenja?
Koje snage je original akumulator unutra ? Koji je razmak između rupa na felgama?(felge su 15 cola) .Koje ljetne gume koristite ?

Na što sve treba pripaziti i da li taj modeli ima problema sa elektronikom općenito ?

hvala na odgovorima

i.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan