Sada je: čet ožu 28, 2024 10:52 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sub pro 05, 2020 1:07 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned vel 12, 2017 7:11 pm
Postovi: 30
Vozi: Volvo V50 2.0 D
pozdrav, imao sam na vozačevom sjedalu na naslonu za kičmu nekakav "olakšivać" ispod navlake pa mi je preko ljeta od vrućine probila iz njega obostrano ljepljiva traka i ostavila gadan trag ljepila na nekih 15x1 cm na sintetičkom tapecirungu. Jel se može to sa nečime skinuti kod kuće? Hvala


Vrh
   
PostPostano: ned pro 06, 2020 8:33 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 02, 2019 8:33 am
Postovi: 709
Vozi: S60 D2 DriveE
Inače se mrlje i ljepila sa tkanina mogu skidati medicinskim benzinom, ali treba naravno prvo isprobati na skrivenom dijelu tkanine.

Moje iskustvo sa uklanjanjem ljepila je da je bolji polagani pristup, natopiš pa malo sačekaš da otapalo djeluje, pa onda lagano uklanjaš koliko ide. Kad više ne ide, opet natopiš pa opet tako. Ako ga samo jednom natopiš pa pokušaš na silu potpuno ukloniti zna se još više razvući i zalijepiti.

Inače sam viđao da ljudi na forumima preporučuju ovaj proizvod i kažu da je odličan za to: https://googone.com


Vrh
   
PostPostano: sri pro 09, 2020 2:49 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned vel 12, 2017 7:11 pm
Postovi: 30
Vozi: Volvo V50 2.0 D
Citat:
Inače se mrlje i ljepila sa tkanina mogu skidati medicinskim benzinom, ali treba naravno prvo isprobati na skrivenom dijelu tkanine.

Moje iskustvo sa uklanjanjem ljepila je da je bolji polagani pristup, natopiš pa malo sačekaš da otapalo djeluje, pa onda lagano uklanjaš koliko ide. Kad više ne ide, opet natopiš pa opet tako. Ako ga samo jednom natopiš pa pokušaš na silu potpuno ukloniti zna se još više razvući i zalijepiti.

Inače sam viđao da ljudi na forumima preporučuju ovaj proizvod i kažu da je odličan za to: https://googone.com
Hvala. No, da skratim muke i vrijeme, u kemijskoj sam rješio sve ;)


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan