Sada je: čet ožu 28, 2024 11:26 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sri svi 02, 2018 11:36 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sri ruj 03, 2014 1:32 pm
Postovi: 38
Vozi: Volvo s40
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Pozdrav

Skuzio sam da mi kapa vjetrobranska tekućina pa sam jucer skinuo blendu od maglenke sa vozačeve strane i skuzio da bi problem mogao biti u visokotlačnoj prskalici za pranje farova.
Malo sam prčkao po njoj, izvlačio je van rukom pa bi tekućina potekla umjesto kapala dok je bila uvučena.
Nakon što sam sve vratio natrag sada više ne kapa na toj nego na drugoj, suvozačevoj strani.
Da li je moguće da prskalice se ne vrate u početni položaj pa tu curi voda što bi možda neki WD40 mogao riješiti ako je do mehanizma ili nove mlaznice.
Gledao sam na skandix-u svaka je po 50E skoro pa tražim neko uradi sam rješenje...

Također sm skužio da kada se upali lampica da fali tekućine, odnosno valjda kada razina padne ispod neke mjere vise ne curi tekućina ali onda automatski više i ne pere farove jer je tako sistem i postavljen da štedi vodu...


Vrh
   
PostPostano: sri svi 02, 2018 10:36 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Dok ne skineš branik nećeš znati šta se dogodilo, ja mislim da je samo do crijeva jer s peračima bas i nije bilo problema


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: pon svi 28, 2018 8:56 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: sri ruj 03, 2014 1:32 pm
Postovi: 38
Vozi: Volvo s40
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Citat:
Dok ne skineš branik nećeš znati šta se dogodilo, ja mislim da je samo do crijeva jer s peračima bas i nije bilo problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
vikend je bio radni pa sam skinuo branik.
Crijeva nisu nego je do perača, kapa iz njega, tj iz onog dijela koji izlazi van.
Pošpricao sam WD-om malo jer mi se čini kao da zapinje pri samom kraju kada se uvlači pa sada manje kapa ali i dalje kapa.

Nisam poslikao, bas sam glup jer bi htio biti ziher kad naručim dio da će pasati....


Vrh
   
PostPostano: pet lip 01, 2018 12:27 pm 
Offline
..
..

Pridružen/a: pet svi 15, 2015 11:15 pm
Postovi: 345
Vozi: V60 CC D4, V60 D2
Lokacija: Varaždin, okolica
Citat:
Pošpricao sam WD-om malo jer mi se čini kao da zapinje pri samom kraju kada se uvlači pa sada manje kapa ali i dalje kapa
It's a long shot, ali probaj tu mlaznicu pocistiti od kamenca, i u otvorenom i u zatvorenom polozaju (Domestos ili neko slicno tekuce sredstvo).


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan