Sada je: čet ožu 28, 2024 4:58 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 06g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto svi 23, 2017 9:39 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: uto tra 20, 2010 9:59 am
Postovi: 178
Vozi: V50 2.0D 2004g.
Lokacija: Moslavina
Eto, navedena, na prednjim vozačevim vratima, strunula je i pretvorila se u neku tekućinu, gustu, crvenu, probila kroz tkaninu van, i zamazala mi je pol rukava na laktu. Kompletna površina tkanine (spužve) je krenula u tom smjeru, na nekim mjestima je potpuno tekuća, a negdje, samo što nije. Uglavnom, nema šanse da sam tu pojavu ja osobno izazvao prolijevanjem bilo kakvog otapala toliko precizno da se kompletna površina spužve pretvara u to govno.
Ta metamorfoza spužve traje već par mjeseci, a danas sam skinuo kompletnu oblogu vrata i tkaninu s obloge i evo, perem to crveno govno sa svim dostupnim sredstvima koja ne bi smjela otopiti podlogu (plastičnu), i teško se uklanja, pogotovo jer se taj dio podloge na kojoj je tkanina ne da odvojiti od cijele obloge, jer je toplinom zapertlana plastika za plastiku plastičnim "nitnama".
Pregledao sam i ostala vrata, ovako, bez načimanja skidanja tkanine, i imam osjećaj da se i dio na svim ostalim vratima kreće u istom smjeru, da probije crvenilo svugdje, jer spužva na mnogim mjestima više nije spužva, onako mekana i dodatnog volumena, već ta otopljena masa, koja se ne suši i gubi volumen.
Auto sam uvijek samo usisavao usisavačem, nikad ničim prao.
Pitanje je samo da li je to isto već netko doživio, i kako je tapecirung vratio u normalno stanje, a da nije morao preduboko zagurati ruke u džepove? I da li se, i čime to crveno govno može oprati iz tkanine, pa da ju stavim s novom spužvom (nalijepim, i s kojim ljepilom) da je to opet nečemu nalik?


Vrh
   
PostPostano: sri svi 24, 2017 6:54 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: uto tra 20, 2010 9:59 am
Postovi: 178
Vozi: V50 2.0D 2004g.
Lokacija: Moslavina
Evo, ako koga zanima:

http://forums.swedespeed.com/showthread ... pholstered" onclick="window.open(this.href);return false;

http://forums.swedespeed.com/showthread ... has-anyone" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan