Sada je: uto ožu 19, 2024 9:32 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 440 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: volvo 480 1.7i
PostPostano: čet srp 19, 2012 10:00 am 
Offline

Pridružen/a: čet srp 19, 2012 7:10 am
Postovi: 6
Vozi: volvo 480
E ovako dragi Volvaši trebam vašu pomoć :D , kao što sam se i u pozdravnoj poruci pretstavio kao ljubitelj ove Švedske marke, to je bio i razlog ovoj mojoj kupovini. Nadam se da nisam pogriješio.
Na svom Volvu sam već napravio veliki servis, znači zamjenio sam svo remenje, španere, ulja, filtere, proverio sam podvozje i promjenio nekoliko stvari propalih od stajanja (stabilizatori, spone), također sam preventivno zamjenio kočiona crijeva te razradio kočnice.
E sad sam naišao na problem: trebao bih gibljivo crijevo koje ide od filtera zraka prema motoru (ima na sebi jedan konektor te dva oduška za manja crijeva) te kao što sam i sam primjetio da im je boljka loše su mi zadnje štopaljke i ona plastika izmedju njih te bi i to zamjenio. Ako mi neko može pomoći savjetom kome se obratiti za ove polovne dijelove ili ih ima molio bih da se jave.
Naravno ima tu još sitnica koje se trebaju srediti, ali polako idemo korak po korak :D


Vrh
   
PostPostano: čet srp 19, 2012 11:23 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:06 pm
Postovi: 5723
Vozi: Nissan 350z
Lokacija: Zagreb
Pošalji PM ghost-u, mislim da bi ti on mogao pomoći. Ili ga probaj zvrcnut na 091/5603-325.

_________________
"Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći, ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju da vam kažu da ste budala."


Vrh
   
PostPostano: čet srp 19, 2012 12:17 pm 
Offline

Pridružen/a: čet srp 19, 2012 7:10 am
Postovi: 6
Vozi: volvo 480
Hvala tcode javio sam se odmah ghostu koji će pogledati šta bi mi mogao nabaviti od dijelova koji mi trebaju.
Naravno da je i dalje pomoć forumaša dobrodošla :D


Vrh
   
PostPostano: pet ruj 28, 2012 7:06 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon tra 25, 2011 11:38 pm
Postovi: 1790
Vozi: 740GT VTR Evolution, 760 V6
Lokacija: Banjaluka
Je li kod tebe obični 1.7 ili Turbo?
De predstavi auto na odgovarajućem podforumu, 480-ke su rijetki i interesantni auti...

_________________
En Volvo med en åtta, en gammal risig Volvo...
Brojno stanje: 960 x6, 940 x12, 780 x1, 760 x5, 740 x12, 360 x1, C10M x1...
www.nordicrenegade.com
Kvarimo pošten svijet.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan