Sada je: sri tra 24, 2024 6:18 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 440 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 35 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon tra 25, 2011 8:33 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto svi 22, 2007 11:43 am
Postovi: 1642
Vozi: 850
Lokacija: Split
Citat:
:cry: u subotu prodajem volvo
I? Danas je ponedjeljak :violin:

_________________
You buy a BMW when you want to be somebody.
You buy a Mercedes when you are somebody.
You buy a Volvo when you don't care.


Vrh
   
PostPostano: uto tra 26, 2011 6:55 am 
Offline

Pridružen/a: pon pro 20, 2010 7:32 pm
Postovi: 74
Vozi: s80
Lokacija: Sarajevo
:violin: :violin: prodan jučer, tačno u 14h sam predao ključeve :cry: i ispratio sam ga pogledom do zadnje 8-) nevjerovatno al mi nedostaje, popio sam bocu vina da zaspim al džaba probudio sam se u 5:35 a.m, al evo gledam oglase ima jedan 440 trubo iz 89 nije puno para pa da imam za voziti i čak je u doborm stanju :D evo slika dole :D dok ne navintam love za nesto ozbiljno 8) . al čovjek koji je kupio moje auto ima dva 440 u garazi tako znam da je u dobrim rukama :D

slika

i jučer popodne sam gledao sta da kupim da imam za voziti i rzočaran sam duboko :lol:


Vrh
   
PostPostano: uto tra 26, 2011 9:59 pm 
Offline
Veteran
Veteran

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:31 am
Postovi: 1051
Vozi: C30 D
Lokacija: Rijeka
Cudno je to sa 400 serijom, koliko god da se ljudi sprdaju ima nesto u tom autu.
Bas sam zapanjena lica ostavljao iza sebe kad sam proslo ljeto imao R888 na autu :D
Rekao mi je stari da se vise nikad nece vozit samnom :)

_________________
Ultimate Survival Jastrebarsko!


Vrh
   
PostPostano: čet tra 28, 2011 8:22 am 
Offline

Pridružen/a: pon pro 20, 2010 7:32 pm
Postovi: 74
Vozi: s80
Lokacija: Sarajevo
ej kupio sam turbaka za lovu malu vrijedi bar duplo:D :lol: moram reći da ide ko raketa ne mogu da vjerujem koliko je bolji od običnog, i još je intercooler , i nije u tako lošem stanju nije raspad sistema ima malo korozije na zadnjim rubovima i to je to, ali lik ga je pazio samo tako :D iz sarajeva sam otišo za banjaluku to je 250 kilometara nisam normalan na neviđeno i nisam ga gasio tih 250 kilometara bez ikakvih problema ide, imam malo radova na motoru malo je prljav jer mu je curilo ulje na dihtungu bregaste nervira me to moram očistiti, e primjetio sam kad ugasim da radi ventilator, malo savjeta za ovu masinu kako i sta :D mislim da je motor B18FT al to ću prvojeriti


Vrh
   
PostPostano: pet tra 29, 2011 10:24 pm 
Offline
Veteran
Veteran

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 12:31 am
Postovi: 1051
Vozi: C30 D
Lokacija: Rijeka
Svi motori u 400 seriji imaju vanjsku elektricnu pumpu koja cirkulira vodu kada ugasis auto. Posto je kapacitet pumpe manji, temperatura vode se vise digne i aktivira ventilator. Sve normalno!

_________________
Ultimate Survival Jastrebarsko!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 35 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan