Sada je: čet ožu 28, 2024 10:06 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 440 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto svi 12, 2009 1:18 am 
Offline

Pridružen/a: ned svi 10, 2009 3:16 pm
Postovi: 6
Lokacija: Dubrovnik
Bok,

Imam problema sa mjenjačem na mojoj 440-tki, u vožnji je počeo zujat pri večim okretajima, pa onda i pri manjim, pa na leru kad nije stisnuto kvačilo, pa kad je stisnuto i na kraju kad sam stao više nisam mogao u treču. Sve to se odigralo u 5-6 km. Nikakve predznake nije davao. Lamela, drukležaj i korpa su mjenjani prije cca. 3000km. Servisa u Dubrovniku nema, a veliki majstori kad im spomeneš volva, dobe ospice. Eto, ako neko ima kakvu ideju, ili zna di bi mogao kupiti drugi mjenjač, bit ču vrlo zahvalan na svakoj pomoči. Thx. Pozdrav...


Vrh
   
PostPostano: uto svi 12, 2009 6:33 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Teško je odgonetnuti o kakvom se kvaru radi, ali kako mi izgleda po tvom opisu radi se o viljuškama, a zašto bi kupovao novu (polovnu) getribu...Kontaktiraj bilo koji Volvo servis a pošto si u DU možda bi ti bilo zgodno stupit u kontakt s CVB-om.... :wink: Raspitaj se koliko bi došao poravak pa vidi dali ti se isplati ič u nabavu polovne getribe... :wink:

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: čet svi 14, 2009 1:34 am 
Offline

Pridružen/a: ned svi 10, 2009 3:16 pm
Postovi: 6
Lokacija: Dubrovnik
Hm, hvala na odgovoru, ali kad bi mi još pojasnio CVB... , eto neznam što znači :think:
Mislio sam ja na popravak, ali nemam ovdje nekog, mehaničara kojem bi dao rastavit mjenjač, bolje rečeno neznam koji bi ga opet sastavio...
Uspio sam nač jedan mjenjač u hercegovini, vrlo povoljno, pa ču vidjeti, možda nešto i usppije.
Javit ču daljni razvoj situacije...Thx...Pozdrav..


Vrh
   
PostPostano: čet svi 14, 2009 5:25 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
I jedno i drugo je dobro. Ako je kako kažeš polovna getriba " POVOLJNO " onda možda nebi bilo loše je kupit. A CVB-e je Centar za vozila i brodove u Solinu odnosno VOLVO diler za Dalmaciju. Gosp. Ivica Lučić je voditelj centra i može ti pomoč tel. 021 260 991...Happy now :wink:

_________________
DS


Vrh
   
PostPostano: pet svi 15, 2009 5:36 am 
Offline

Pridružen/a: ned svi 10, 2009 3:16 pm
Postovi: 6
Lokacija: Dubrovnik
E, hvala ti puno za info, eto je još malo rano za telefonirat, al obavezno ga zovem iza 8.
Pozdrav, Thx. :dance:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan