Sada je: pet tra 19, 2024 1:41 am.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 440 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: ned tra 13, 2008 6:00 pm 
Offline

Pridružen/a: ned tra 13, 2008 1:52 pm
Postovi: 4
Prvo svima pozdrav!!

Imam pitanje jer se zbilja ne razumijem u automobile.
Htjela bih supruga iznenaditi za godišnjicu braka sa autom za naravno ne previše novaca.
Našla sam slijedeče: 1991 godina, 300 000 km, benzin+plin, ručna klima, cent.zaključavanje, auto radio/cd,limarija solidna,neregistriran.

Cijena je 8000 kn,ali spustio bi mi gospodin na 7500 Very Happy

DAli se to isplati,dragi mi je zaluđen sa Volvom ali nikad dovoljno novaca za takav auto.I sad sam skupila 10 000 kn pa sam ovo slučajno našla a auto nam treba.Kakva su vam iskustva sa tim modelom??

Hvala


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned tra 13, 2008 7:01 pm 
Offline

Pridružen/a: čet svi 17, 2007 12:20 pm
Postovi: 109
Lokacija: Slovenija
Moj je otac imao 460i, tako da znam nešto malo o tim modelima.

Prvo na što treba obratit pažnju je motor. Imaš 1.7 sa 102 konja i imaš 1.8 sa 85 konja. Moj je otac imao 1.7 i sa njim nije imao nijednog problema. Kad ga je prodao auto je imao nešto više od 200.000 km. Motor je dobar i s njim mislim da s njim neče biti večih problema.

Šta se tiče limarije: Rak rana im je lim ispred stražnjih kotača. Između stražnjih vrata i stražnjih kotača. Ako ga napadne korozija, bit če tamo.



O cijeni neči gubiti riječi, jer nemam pojma kakve su na Hrvatskom trgu. U Sloveniji cijene 460 su od 250 do 1500€. Ali 1500€ je vrlo skupo.

A sam moje skromno mišljenje. Da bi meni žena kupila auto, bio bih zaprepašten. Naravno u dobrom smislu. Ali možda je bolje, da ti njemu pokloniš novac i kažeš: To je moj dar tebi, idi i kupi si Volvo! S tim novcem ne smiješ napraviti ništa drugo! Jer ne želim kupiti lošeg auta, dajem tebi novac, a ti idi i kupi!

To bi ja osobno uradio, da ne bi bilo s tim autom više problema pa bi se poslije osiječao loše i jer mu se možda svidja Volvo serije 700 ili 900. Pa mu serija 400 nije nešto šta bi želio.


Vrh
   
PostPostano: ned tra 13, 2008 10:22 pm 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: pon lip 04, 2007 10:27 pm
Postovi: 249
Lokacija: Zagreb
Citat:
Prvo svima pozdrav!!
1991 godina, 300 000 km, benzin+plin, ručna klima, cent.zaključavanje, auto radio/cd,limarija solidna,neregistriran.



Hvala
Možda stanje auta govori o tome, zašto nije registriran!? Limarija, plin bez papira, mehanika i sl. će vam donijeti dodatne troškove. Bolje (ako možete) dajte više novaca za solidan primjerak, nego da krpate taj, makar je na prvi pogled povoljan. Sretno :wink:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan