Sada je: čet ožu 28, 2024 1:03 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 440 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sri ožu 21, 2007 2:50 pm 
Offline

Pridružen/a: uto ožu 20, 2007 10:30 am
Postovi: 3
Lokacija: Zagreb
Pomagajte ako znate. Pao sam na tehničkom zbog raspadnutih selena na lijevoj strani. Naime, koliko sam shvatio, tamo je jedan "normalan" a jedan pojacan zbog diezel masine. Zvao sam za oroginal dijelove, komplet je oko 900 kn najjeftiniji kod Baotića. No zanima me postoji li neka rezervna varijanta, npr. kod Tokića sa nekog francuza? Puno hvala!

_________________
Volvo 460 1.9 TD


Vrh
   
PostPostano: sri ožu 21, 2007 3:02 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Citat:
Pomagajte ako znate. Pao sam na tehničkom zbog raspadnutih selena na lijevoj strani. Naime, koliko sam shvatio, tamo je jedan "normalan" a jedan pojacan zbog diezel masine. Zvao sam za oroginal dijelove, komplet je oko 900 kn najjeftiniji kod Baotića. No zanima me postoji li neka rezervna varijanta, npr. kod Tokića sa nekog francuza? Puno hvala!

Sva 4 selena original 756,30 kn MPC, ako si član kluba slijedi i popust :lol:


Vrh
   
PostPostano: sri ožu 21, 2007 3:35 pm 
Offline

Pridružen/a: uto ožu 20, 2007 10:30 am
Postovi: 3
Lokacija: Zagreb
> Sva 4 selena original 756,30 kn MPC, ako si član kluba slijedi i popust :lol:[/quote]

Hvala puno na info. Ta se vjerujem cijena odnosi na servis u VZ? Nadam se da cu danas stici do Mercatonea uclaniti se i susresti sa ostalima...

Bas sam se cuo i sa "Ghostom" koji je na svojoj 480 tici stavio zamjenske selene od 206 tice sto bi me kostalo max 200 kn
kod Tokica. Javit cu vam ako to prodje...mislim da su to do sada slovili kao dijelovi koje nije moguce naci zamjenske...

_________________
Volvo 460 1.9 TD


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan