Sada je: čet ožu 28, 2024 11:05 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. S40 1.8, 96g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: VOLVO S40
PostPostano: sri ožu 09, 2011 7:47 pm 
Offline

Pridružen/a: sri ožu 09, 2011 6:16 pm
Postovi: 9
Vozi: volvo
pozdraav :D mijenjao sam prekidac od sva 4 pokazivaca pravca i prestala je da radi instrumental tabla :o to jest NE RADI MI POKAZIVAC BRZINE,OBRTOMJER,POKAZIVAC GORIVA,TEMPERATURA I ZMIGAVCI POJEDINACNO,PREGLEDAO SAM OSIGURACE SVE JE OK,AKO MOZETE DA MI POMOGNETE HVALA UNAPRIJED :D ....IMAM VOLVO S40 1.9TD 1999GODINA


Vrh
   
 Naslov: Re: VOLVO S40
PostPostano: čet ožu 10, 2011 7:59 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
pozdraav :D mijenjao sam prekidac od sva 4 pokazivaca pravca i prestala je da radi instrumental tabla :o to jest NE RADI MI POKAZIVAC BRZINE,OBRTOMJER,POKAZIVAC GORIVA,TEMPERATURA I ZMIGAVCI POJEDINACNO,PREGLEDAO SAM OSIGURACE SVE JE OK,AKO MOZETE DA MI POMOGNETE HVALA UNAPRIJED :D ....IMAM VOLVO S40 1.9TD 1999GODINA
Dragi Nadine, ovo je potpuno pogrešna rubrika za ovaj tvoj post. Molim te da ga premjestiš u odgovarajuću rubriku ili će biti obrisan. Hvala. Isto, tako, bilo bi dobro pročitati pravila foruma pa se u skladu s njima i ponašati.

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
 Naslov: Re: VOLVO S40
PostPostano: čet ožu 10, 2011 10:35 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 12, 2007 12:03 pm
Postovi: 2022
Vozi: XC90 2.5T
Lokacija: Jaska
Tema premještena, Nadine nemoj koristiti velika slova jer ispada da vičeš na nas :)
Što se tiče tvog problema, jel si vadio instrument tablu?


Vrh
   
 Naslov: Re: VOLVO S40
PostPostano: čet ožu 10, 2011 10:58 am 
Offline

Pridružen/a: sri ožu 09, 2011 6:16 pm
Postovi: 9
Vozi: volvo
Citat:
Tema premještena, Nadine nemoj koristiti velika slova jer ispada da vičeš na nas :)
Što se tiče tvog problema, jel si vadio instrument tablu?
oprostite molim vas novi sam pa bas nisam upoznat sa pravilima ali ncu se potruditi da to ispravim :) a nisam skidao tablu danas cu to da uradim,ima li kakva slika ili nesto slicno da me uputi na taj kvar sto bi mogao biti na tabli....hvala puno i jos jednom se izvinjavam od srca...pozzz


Vrh
   
 Naslov: Re: VOLVO S40
PostPostano: čet ožu 10, 2011 11:07 am 
Offline

Pridružen/a: sri ožu 09, 2011 6:16 pm
Postovi: 9
Vozi: volvo
Citat:
Citat:
pozdraav :D mijenjao sam prekidac od sva 4 pokazivaca pravca i prestala je da radi instrumental tabla :o to jest NE RADI MI POKAZIVAC BRZINE,OBRTOMJER,POKAZIVAC GORIVA,TEMPERATURA I ZMIGAVCI POJEDINACNO,PREGLEDAO SAM OSIGURACE SVE JE OK,AKO MOZETE DA MI POMOGNETE HVALA UNAPRIJED :D ....IMAM VOLVO S40 1.9TD 1999GODINA
Dragi Nadine, ovo je potpuno pogrešna rubrika za ovaj tvoj post. Molim te da ga premjestiš u odgovarajuću rubriku ili će biti obrisan. Hvala. Isto, tako, bilo bi dobro pročitati pravila foruma pa se u skladu s njima i ponašati.
izvinjavam se od srca,desio mi se ovaj problem pa sa cuo za ovu stranicu da mi moze pomoci,tako sam sve na brzinu i uclanio se i postavljao pitanje nasumice...jos jednom se izvinjavam :shifty:


Vrh
   
 Naslov: Re: VOLVO S40
PostPostano: čet ožu 10, 2011 2:08 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 12, 2007 12:03 pm
Postovi: 2022
Vozi: XC90 2.5T
Lokacija: Jaska
Citat:
Citat:
Tema premještena, Nadine nemoj koristiti velika slova jer ispada da vičeš na nas :)
Što se tiče tvog problema, jel si vadio instrument tablu?
oprostite molim vas novi sam pa bas nisam upoznat sa pravilima ali ncu se potruditi da to ispravim :) a nisam skidao tablu danas cu to da uradim,ima li kakva slika ili nesto slicno da me uputi na taj kvar sto bi mogao biti na tabli....hvala puno i jos jednom se izvinjavam od srca...pozzz
Još nisam čuo da je zbog tog prekidača cijela kontrolna tabla otkazala poslušnost :think:
Probaj izvaditi tablu i provjeri konektore, iako misim da je nešto drugo u pitanju ali ipak vrijedi pokušati.
Prije vađenja table spusti upravljač u najniži položaj, skini plastike iza volana, zatim ti samo ostaje odšarafiti 4 torxa i tablu lagano izvući van.


Vrh
   
 Naslov: Re: VOLVO S40
PostPostano: čet ožu 10, 2011 8:33 pm 
Offline

Pridružen/a: sri ožu 09, 2011 6:16 pm
Postovi: 9
Vozi: volvo
Citat:
Citat:
Citat:
Tema premještena, Nadine nemoj koristiti velika slova jer ispada da vičeš na nas :)
Što se tiče tvog problema, jel si vadio instrument tablu?
oprostite molim vas novi sam pa bas nisam upoznat sa pravilima ali ncu se potruditi da to ispravim :) a nisam skidao tablu danas cu to da uradim,ima li kakva slika ili nesto slicno da me uputi na taj kvar sto bi mogao biti na tabli....hvala puno i jos jednom se izvinjavam od srca...pozzz
Još nisam čuo da je zbog tog prekidača cijela kontrolna tabla otkazala poslušnost :think:
Probaj izvaditi tablu i provjeri konektore, iako misim da je nešto drugo u pitanju ali ipak vrijedi pokušati.
Prije vađenja table spusti upravljač u najniži položaj, skini plastike iza volana, zatim ti samo ostaje odšarafiti 4 torxa i tablu lagano izvući van.
oki,odradio sam to i bio je na tabli neki kraci spoj zbog cega ne znam pa sam odnio tabli kod elektricara pa cemmmmmmmmmo da vidimo pozzzz :)


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan