Sada je: pet ožu 29, 2024 1:01 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 940 2.0 91g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet pro 02, 2010 11:09 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: čet pro 02, 2010 10:31 pm
Postovi: 51
Vozi: mazda 6, volvo 240
već sam se predstavio, pa da ne duljim. imam priliku kupiti 940-ku, 2.0 turbo, 91g, klima, abs, koža, garažiran,uredan za vidit, uredan za vozit, reg do 7 mj, 2100 eura. molim svjete i na šta da obratim pažnju? danas sam ga vozio, palio sam ga na hladno, i dosta se tresa ispočetka i radio nemirno dok se nije zagrija. ne dimi na šipku ni na čep kad se skroz skine. malo ljulja kad se vozi, mislim da su amortizeri. inače nema lufta na volanu, koči malo lošije možda zato šta je tip minja sve diskove i disk pločice, još je minja vodenu pumpu, sva ulja, remenje. i sad mi sumnjivo zašto ga prodaje. iako se vidi da ima para, vozni park mu je velik, i tješi me to da mu je to izgeda bio hir, pa se sad oladio. još mi je prvi vlasnik(pronaša sam stari oglas na netu i nazva ga) reka da ga je zva i da mu je bila krepala sva struja. nakon toga sam ga nazva i potvrdio mi je to i veli da je bio glavni osigurač ispod volana i da m je to zaboravio reć. i sad, kupio ga je prije 3 miseca i sređiva, a sad ga prodaje. auto još ima stare tablice pa šta bi čovik na sve to reka???!!! molim pomoć i oprostite na ovolikom postu


Vrh
   
PostPostano: pet pro 03, 2010 9:54 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon lis 11, 2010 8:09 pm
Postovi: 1999
Lokacija: ploče
ako si ga dobro pogleda onda jos obrati paznju da li su uredni papiri, placen porez itd.


Vrh
   
PostPostano: ned pro 05, 2010 1:46 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: čet pro 02, 2010 10:31 pm
Postovi: 51
Vozi: mazda 6, volvo 240
odusta, nije mi baš mirišalo na dobro.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan