Sada je: pet ožu 29, 2024 7:55 am.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 940 2.0 91g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 17 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: čet lip 17, 2010 9:08 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Još nešto, imaš kod zaklopke usisa mikro prekidač, taj ak nije na mjestu ili nije ispravan nećeš nikad dobiti ler da radi jer motor nema pojma da je u leru.


Vrh
   
PostPostano: čet lip 17, 2010 10:47 pm 
Offline

Pridružen/a: sri sij 13, 2010 3:09 pm
Postovi: 28
Lokacija: Split
zvala sam veljka.po drugi put ovo kad si mi ti dao broj, nisam ni znala da sam ga vec prije bila upilala za tu cijev.
kaza da nije siguran da ima bas takvu i da mu broj koji pise na njoj nista ne znaci.nije htio ni da mu sliku posaljem, vec da mu posaljem uzorak.tj, izvadin cijev i posaljem je postom.sta mi je sve skupa malo too mač koplicirano jer bi bila bez auta 3,4 dana sigurno.a i on mi se cini malo kompl.

tako da sam narucila u cvb solin, tj.ivice lučića novu cijev.kosta 350 kn.a za 100 kn razlike mi se ne pakira cijev u zagreb i ne placa postarina.zasada na benz.radi ok, ni ne prebacujem na plin.kad dođe nova cijev za koji dan vozit cu malo na plin da vidin oce sta bit.a ovo sve sta govoris da jos pogledan moran vidit di se uopce nalazi.decko meh.me vise posla u pm.nasla sam na netu nekakve upute za popravljanje 940 na eng, pa cu to isprintat i vidit o cemu se radi.
inace Ruka, volila bi navratit malo do tebe svakako.mogli bi se čut pa šta i dogovorit?
maja 098 572 677


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 17 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan