Sada je: čet ožu 28, 2024 12:26 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 940 2.0 91g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 21 post ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon sij 25, 2010 11:02 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: čet srp 16, 2009 9:13 pm
Postovi: 1443
Vozi: 960 aka Plavi Grom
Lokacija: Mala buna
Citat:
Kupovina auta ti je kao i biranje dečka ili čekanje tramvaja. Ne treba juriti za svakim jer uvijek naiđe drugi. Treba samo čekati pravu priliku. Kad ona naiđe znat čes sama da je to to :wink: Na kraju, nije vam bilo suđeno.
:laughing-rolling: Dobra usporedba jesi me nasmijao al imaš praf,da sam ja još malo pričekal
s onim iz SLO nebi imal toliko problema, i vjerojatno bi makia rešil T-5R-a

_________________
850 2.0 karavankoSold
850 2.3 T-5 sedankoSold
740 2.3 Brick-RWD
940 2.0 Turbać
960 3.0 Šalta sam :-))
Martiauto2017 j.d.o.o
Automehanika-Autoplin


Vrh
   
PostPostano: pon sij 25, 2010 11:38 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
ispod haube neispravna klima i odspojena (tj.nepostojeca) vakum crijeva na filteru zraka. auto po prici nije paljeno zadnjih mjesec dana pa smo na hladno izmjerili kompresiju i ustanovili da je odlicna.
no nakon zasarafljivanja svijecice upalio je tek nakon duzeg verglanja i to izuzetno nemirno, ocito radeci samo na tri cilindra.nakon sto smo razradili sve lulice dobili smo iskru no auto je sastavilo tek nakon iscrpljujuceg verglanja. i dalje je radio izuzetno nemirno. ali nakon par elektrosokova sa kablova i iznervirani kisicom odustali smo od eksperimentiranja.
E Majo...na četvrtasti filter zraka ne idu vakuum crijeva. A ovaj nemiran rad, da ste se samo sjetili skinut razvodnik paljenja i prečistit rotor i pobrisat sve za početak. Ako se ne promjeni ostaje relej injektora ili neispravna pumpa u rezervoaru u kombinaciji s malo benzina.
Inače ako je to auto o kojem mi je prijatelj pričao motor i mehanika bi trebali biti ok a vlasnik bi trebao biti stolar ili tako nešto.
Da nešto neštima sa signalom mafa to se primjeti po sjaju jedne lampice na kontrolnoj tabli.


Vrh
   
PostPostano: uto sij 26, 2010 8:23 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet vel 20, 2009 7:09 pm
Postovi: 696
Vozi: 850 T-5
Lokacija: Zagreb
bok maja. Ima u St jedan 240 / plin koji sam ja prodao prije 3 godine. Jedina mana tog auta je što nema servo volana. Sve ostalo je bilo ok, a ja sam pokrpao i neke početke korozije. Ako te interesira javi se na PM pa ti dam broj. Znam da ga lik prodaje jer sam ga nedavno vidio u oglasu.

_________________
850 T-5


Vrh
   
PostPostano: sri sij 27, 2010 1:50 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto svi 22, 2007 11:43 am
Postovi: 1642
Vozi: 850
Lokacija: Split
Citat:
Ima u St jedan 240 / plin koji sam ja prodao prije 3 godine.... Znam da ga lik prodaje jer sam ga nedavno vidio u oglasu.
Evo ga ovdje http://www.vkh.hr/phpBB3/viewtopic.php?f=24&t=4498" onclick="window.open(this.href);return false;
Obično je parkiran u zapadnoj polovici Omiške ulice.

_________________
You buy a BMW when you want to be somebody.
You buy a Mercedes when you are somebody.
You buy a Volvo when you don't care.


Vrh
   
PostPostano: sri sij 27, 2010 3:59 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pet vel 20, 2009 7:09 pm
Postovi: 696
Vozi: 850 T-5
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Ima u St jedan 240 / plin koji sam ja prodao prije 3 godine.... Znam da ga lik prodaje jer sam ga nedavno vidio u oglasu.
Evo ga ovdje http://www.vkh.hr/phpBB3/viewtopic.php?f=24&t=4498" onclick="window.open(this.href);return false;
Obično je parkiran u zapadnoj polovici Omiške ulice.
Da, to je taj :wink:

_________________
850 T-5


Vrh
   
PostPostano: ned sij 31, 2010 11:22 am 
Offline

Pridružen/a: sri sij 13, 2010 3:09 pm
Postovi: 28
Lokacija: Split
fala lljudi, auto je super! ali karavan trazim


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 21 post ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan