Sada je: pet tra 19, 2024 10:18 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr. 940 2.0 91g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 18 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri kol 27, 2008 6:55 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Nadam se da si pogodio doć za gumice za čeljusti i da je onaj koji ti je bliži još živ. ovo kaj ti trese vrlo lako mogu bit gume, ak voziš na one mišelin pilot kaj sam ti ja dal i ak su ti te napred počni sumljat u njih, te su već izvožene poprilično. A možeš sumnjat i u felgu, to se na običnom balansu kod vulkanizera ne vidi, on dobije utege na nulu al ti sve skupa i dalje hoće vibrirat. Imal sam sličnu situaciju i ovo s gumama i ovo s felgom. Ovo tvoje bude prije guma.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet kol 28, 2008 12:14 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Hvala Ruka Za gumice ,išel sam pitat u taj gumametal i repariraju čeljusti ,samo donesem i dobim ih nove ko iz dučana :wink: ,samo moram čekat da mi se meho vrati s mora 8) . Kaj se tiće guma naprijed su mi GY koje su još praktički nove i mislim da nisam još ni mm mesa ostrugal s njih. Ovo ostalo kaj ste spomenuli pogledat ću s mehom :D . Ah da ne zaboravim repariranje čeljusti je oko 200 kn/komad ,i čini mi se da nije skupo jer zvao sam u auto-krešo i rekoše mi da je komplet gumica za jednu čeljust prek 400 kn. :shock:

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
PostPostano: sub ruj 20, 2008 11:30 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pet ožu 14, 2008 11:13 pm
Postovi: 32
Lokacija: Vukovar
Citat:
Kako kaže naslov trese mi volan u vožnji između 50-90km/h i to ne uvijek. Samo da napomenem da su na sedmači novi diskovi i pripadajuči im ležajevi,pločice ,kugle i krajnici. Ovo što sam napisao da ne trese uvijek je zato što se večinom volan jako trese a zna se dogodit da ne trese uopče na dotičnim brzinama. Gume možda i nisu problem jer sam od kad je počela trešnja već dva puta bil na centriranju i nije problem u njma a i na brzinama večim od 90 pa dokle auto ide volan je u potpunosti miran. Kaj se tiče kočenja baš mi i ne trese volan ,tj nešto sitno ali tak se ponašal i prije nego sam sve mjenjal ,a i da ne zaboravim prije sveg nabrojenog kaj sam mjenjal volan se nije tresao :? .
Još nekaj dok se vozim cvili mi iz kotača i mislim da je problem u tome kaj bi trebalo mjenjat sve gumice na klještima i cilindrima od kočnica jer su sve poderane pa mi se valjda klješta ne vračaju kam bi trebala :? . Pitanje gdje kupit gumice :?:
Ak nekaj nisam dobro objasnil pitajte pa ču probat bolje objasnit.
Za trešenje pri tim brzinama znaju biti gume (aksijalno i radijalno centriranje), probaj od nekog kome ne trese posuditi kotače i zaleti se pa češ vidjeti. Svojevremeno mi je kum ima isti problem i bile su ipak gume.

_________________
Fane...........244 GLE D6 1984 god smoky grey


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 18 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan