Sada je: čet ožu 28, 2024 6:02 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 55 postova ]  Stranica 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 10:23 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Dakle trebam zimske gume koje su u mojim platežnim mogučnostima pa me zanima gdje se najpovoljnije mogu uzeti savine S3 u 195/65-15 dimenziji ako netko zna :?:

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 10:42 am 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub ruj 19, 2009 1:13 pm
Postovi: 559
Vozi: S80 ph2 D5 AWD
Lokacija: Zagreb
Imas na akciji u autohrvatskoj.

Ja danas bas idem po General Tire tamo, par kuna skuplja od save.
Ipak mi je drazi podbrand od continentala nego s3 iz poljske koji mi se stvrdnuo nakon 2 godine uz propisno skladistenje.


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 10:48 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Pa ja sam do sad imal eskimo i još su me gurale uzbrdo i nakon 10 godina starosti a imam pogon na pravoj osovini tak da nebum mjenjal nekaj kaj mi je dobro ,a u mom cjenovnom razredu je. A kakve su te tvoje gume ,da budem iskren prvi put čujem za njih :think:

Do sada smo našli najnižu cijenu u sparu 360 kunića !

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 11:33 am 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub ruj 19, 2009 1:13 pm
Postovi: 559
Vozi: S80 ph2 D5 AWD
Lokacija: Zagreb
Javim ti kad padne snjeg :)

Sava ti je pred par godina pocela to sa poljskom, tak te kaj imas nemaju veze sa novom savom iz ducana.
Ak uspijes nac s3 da pise made in slovenia te su dobre kao sto su i nekad bile


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 11:36 am 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub ruj 19, 2009 1:13 pm
Postovi: 559
Vozi: S80 ph2 D5 AWD
Lokacija: Zagreb
Ove su ti 362 kunica za sve vrste placanja i rate.

Saru dobivaju od contija i radi se u njihovim tvornicama tako da bi po svakoj logici morale bit dobre.


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 11:44 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2012 3:20 pm
Postovi: 1415
Vozi: Volvo S60 2.4/125
Lokacija: Osijek
Citat:
Pa ja sam do sad imal eskimo i još su me gurale uzbrdo i nakon 10 godina starosti a imam pogon na pravoj osovini tak da nebum mjenjal nekaj kaj mi je dobro ,a u mom cjenovnom razredu je. A kakve su te tvoje gume ,da budem iskren prvi put čujem za njih :think:

Do sada smo našli najnižu cijenu u sparu 360 kunića !
Sumnjam da ćeš igdje naći povoljnije od 360 kn (naravno, na autu, sa balansiranjem i montažom). Prije par dana smo uzimali za brata, ista dimenzija, ista cifra, na nekoliko mjesta su nam rekli da je guma sasvim u redu i da se može uzeti bez skeptičnosti, samo da treba izbjegavati njihove ljetne gume, navodno ne valjaju ni k....

_________________
Kad čovjek umre, ni ne zna da je umro i nije tužan. Tužni su ljudi oko njega. Isto je i kad je čovjek glup.


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 11:49 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Citat:
Ove su ti 362 kunica za sve vrste placanja i rate.

Saru dobivaju od contija i radi se u njihovim tvornicama tako da bi po svakoj logici morale bit dobre.
Jel to ta guma ? ALTIMAX WINTER PLUS

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 12:32 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub ruj 19, 2009 1:13 pm
Postovi: 559
Vozi: S80 ph2 D5 AWD
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Ove su ti 362 kunica za sve vrste placanja i rate.

Saru dobivaju od contija i radi se u njihovim tvornicama tako da bi po svakoj logici morale bit dobre.
Jel to ta guma ? ALTIMAX WINTER PLUS
Je


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 12:35 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub ruj 19, 2009 1:13 pm
Postovi: 559
Vozi: S80 ph2 D5 AWD
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Pa ja sam do sad imal eskimo i još su me gurale uzbrdo i nakon 10 godina starosti a imam pogon na pravoj osovini tak da nebum mjenjal nekaj kaj mi je dobro ,a u mom cjenovnom razredu je. A kakve su te tvoje gume ,da budem iskren prvi put čujem za njih :think:

Do sada smo našli najnižu cijenu u sparu 360 kunića !
Sumnjam da ćeš igdje naći povoljnije od 360 kn (naravno, na autu, sa balansiranjem i montažom). Prije par dana smo uzimali za brata, ista dimenzija, ista cifra, na nekoliko mjesta su nam rekli da je guma sasvim u redu i da se može uzeti bez skeptičnosti, samo da treba izbjegavati njihove ljetne gume, navodno ne valjaju ni k....
Savu ljetnu je frend dobio na subaru imprezi sti i kaze kolko drze taj auto i njegovo divljanje da uopce nisu lose.
Ne znam koji je model, samo znam da nije effecta i da nisu made in poland


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 12:59 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: sri stu 19, 2008 3:21 pm
Postovi: 941
Vozi: V70 2.4 125kw Aut
Lokacija: Banana Republic
Imaju ti prodajnu akciju ispred Kauflanda u Branimirovoj i imaju Savine gume. baci oko ak ti je usput...

_________________
V70 2002. 2.4 170KS Automatic


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 1:12 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2012 3:20 pm
Postovi: 1415
Vozi: Volvo S60 2.4/125
Lokacija: Osijek
Citat:
Savu ljetnu je frend dobio na subaru imprezi sti i kaze kolko drze taj auto i njegovo divljanje da uopce nisu lose. Ne znam koji je model, samo znam da nije effecta i da nisu made in poland
Moguće, sjećam se da od ljetnih imaju valjda Perfectu i Intensu, ali nemam iskustava s tim gumama, prenosim što su nam rekli u nekoliko vulkanizerskih radnji. Uglavnom, za Eskimo S3 kažu da je odlična guma u omjeru uloženo-dobiveno, a imao sam ju godinama na Xsari, bio sam uglavnom zadovoljan - na snijegu fantastična, nisam zapao u najdubljoj snježini, na mokrom tako-tako, nije baš vrh vrhova...

_________________
Kad čovjek umre, ni ne zna da je umro i nije tužan. Tužni su ljudi oko njega. Isto je i kad je čovjek glup.


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 1:27 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub ruj 19, 2009 1:13 pm
Postovi: 559
Vozi: S80 ph2 D5 AWD
Lokacija: Zagreb
Citat:
Citat:
Savu ljetnu je frend dobio na subaru imprezi sti i kaze kolko drze taj auto i njegovo divljanje da uopce nisu lose. Ne znam koji je model, samo znam da nije effecta i da nisu made in poland
Moguće, sjećam se da od ljetnih imaju valjda Perfectu i Intensu, ali nemam iskustava s tim gumama, prenosim što su nam rekli u nekoliko vulkanizerskih radnji. Uglavnom, za Eskimo S3 kažu da je odlična guma u omjeru uloženo-dobiveno, a imao sam ju godinama na Xsari, bio sam uglavnom zadovoljan - na snijegu fantastična, nisam zapao u najdubljoj snježini, na mokrom tako-tako, nije baš vrh vrhova...
Sve to stoji ali ako je made in poland, kvaliteta drzi vodu samo 2 godine a ja ne divljam s autom.
To su moja osobna iskustva sa s3 made in poland u dimenzijama 13" i 15"
Stvrdne se i samo klizi


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 2:24 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: sri svi 28, 2008 2:47 pm
Postovi: 277
Vozi: V40 CrossCountry D4
Lokacija: Rijeka
http://autoplus-gume.hr/listing/sava-es ... r15-91t-3/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Cijena je sa montažom, na trešnjevci su.

Nekad davno su ih imali najpovoljnije u Robnom centru... čini mi se da sam 4 komada platio 1400kn sa montažom


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 3:17 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub sij 22, 2011 2:06 pm
Postovi: 1761
Vozi: Volvo S60 D5
Lokacija: Vukovar/Varaždin/Varaždinske Toplice
Ja sam malo njuskao posto mi je srbija blizu znaci pali ona sa povratom pdv mislim da je 20posto ako tamo platim karticom za jednu kunu dobijem 16.54 dinara a ultra grip 8 je 10500dinara i kad mi vrate porez ispadne da je guma u toj dimenziji oko 500kuna dimenzija 205/55r16

_________________
S60 D5 120kw 2003 god


Vrh
   
 Naslov: Re: Zimske gume
PostPostano: čet lis 23, 2014 10:13 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: čet lis 20, 2011 10:00 pm
Postovi: 973
dugi ja bih u svakom slučaju poslušao šta ti NeMiran savjetuje. Ja sam s Eskimo S2 bio prezadovoljan i tako sam želio nastavit pa sam uzeo i S3. Na moju žalost nisam vidio da su Poljske, uglavnom već druge godine kod kretanja na mokroj cesti na uzbrdici (npr. semafor podvožnjaka u Vrapču) nije bilo šanse da uspijem krenuti bez 2-3 metra šlajfanja u prazno. Isto tako kod kočenja samo malo jači pritisak kočnice i auto je klizao, tj. palio se ABS. Možda to i nebi bilo čudno da sam ih imao na nekom Volvaču, ali to doba sam vozio Hyundai s močnih 86 KS i 1300 ccm :D

Prije dvije godine sam slučajno naletio na njuškalu na goodyear ultra grip 7+ koje su čovjeku ostale od bivšeg auta i vidio sam da ih je dobro skladištio pa sam odlučio riskirat s rabljenima! Iako im bila već šesta godina, profil nigdje nije bio ispod 6,5 mm dubine. Prošlu zimu su dobro istestirane u svim mogučim i nemogučim uvjetima i nijednom nisu popustile ili iznenadile i pokazale se 10x bolje od Poljske Save.

Još kad uzmem u obzir da na mojoj kilometraži budu još sigurno i sljedeču zimu odradile, a da sam ih dobio za 500 kn sve 4 mislim da se isplatila investicija.

Neznam koliko se ti voziš ali ako ne radiš puno kilometara možda da pokušaš tako nešta ulovit! Samo bit strpljiv i u širokom luku izbjegavat prekupce koji imaju desetak i više oglasa.

_________________
Volvo 850 TDI Karavan
Volvo 850 2,0 T5 Karavan
Volvo V70 2,0T


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 55 postova ]  Stranica 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan