Sada je: čet ožu 28, 2024 12:04 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon tra 20, 2015 3:00 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Kao što naslov kaže, i prije nego posjetim Velju, tražim desni bixenon far za S60. Minimum je da je prednji prozirni pokrov cijeli i da je sa ispravnim VN xenon modulom (metalna Valeo ploča na dnu fara). Ona kišurina od prije kojeg mjeseca je uspjela naliti mi far s vodom, potopiti modul i spržiti ga. A baš je na super mjestu, tri kapi i odmah je mokar.
Trebam još i pumpicu za pranje vjetrobrana (FoMoCo) kao i onu za pranje farova (Valeo). Zovite ili sms-ajte na 098 359 729.

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
PostPostano: pon tra 20, 2015 3:11 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: pon pro 13, 2010 12:04 am
Postovi: 1309
Vozi: V40 2.0T i V 70 D5
Lokacija: bjelovar
E sad kad si spomenuo far koji ne radi sjetio sam se da si se vozio iza mene prije jedno 3 tjedna Slavonskom i Lj.Posavskog.Valjda si to bio ti :think:


Vrh
   
PostPostano: uto tra 21, 2015 12:26 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
E sad kad si spomenuo far koji ne radi sjetio sam se da si se vozio iza mene prije jedno 3 tjedna Slavonskom i Lj.Posavskog.Valjda si to bio ti :think:
Moguće vrlo, išao onuda pred neko vrijeme i vozio se za nekim Volvom. I mislim da sam jedini S60 u ZG kojem jedno svjetlo ne radi.

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
PostPostano: sri tra 22, 2015 5:25 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Kao što naslov kaže, i prije nego posjetim Velju, tražim desni bixenon far za S60. Minimum je da je prednji prozirni pokrov cijeli i da je sa ispravnim VN xenon modulom (metalna Valeo ploča na dnu fara). Ona kišurina od prije kojeg mjeseca je uspjela naliti mi far s vodom, potopiti modul i spržiti ga. A baš je na super mjestu, tri kapi i odmah je mokar.
Trebam još i pumpicu za pranje vjetrobrana (FoMoCo) kao i onu za pranje farova (Valeo). Zovite ili sms-ajte na 098 359 729.
Pumpice riješene kod Velje. Malo smo se namučili tražeći pravu jer su ugrađivali tri modela, (FoMoCo, Valeo, Volvo) od kojih svaka ima svoj konektor. I još postoje s dva izlaza (za zadnji brisač) za karavane i xc-ove a limuzinske su sa jednim. Ali drugi izlaz se začepi i stvar radi. Riješeno je i svijetljenje, promijenjen balast. Zadihtao sam dodatno postojeću lampu, no čim se ukaže prilika promijenio bih je za čitavu. Proljetna veselja.

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
PostPostano: pon pro 14, 2015 9:59 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Riješeno je i svijetljenje, promijenjen balast. Zadihtao sam dodatno postojeću lampu, no čim se ukaže prilika promijenio bih je za čitavu. Proljetna veselja.
Ajmo ustajanje teme iz mrtvih, jer imamo i jesensko-zimska veselja. Naravno da se lampa opet natočila od onih silnih kiša i da je opet izgorio balast, i da se vozim tak skoro tri mjeseca, pa sam se malo raspitivao.
Pa se i dalje raspitujem: ima netko nekih iskustava sa kupnjom kod Autolink-a, Tomass-a, Auto Butko-a, koji su poslali ponude sa cijenama u rasponu 4200 do 5000 kuna za komad fara, desnog.
Nekak bih radije prišarafio rabljenu, manje radi cijene, a više jer bit će sličnija apšisanoj postojećoj lijevoj. Pa će se ispolirati obje i bit će slične.
Možda znate još nekog kog bi vrijedilo priupitati? Merci, danke, fala.

_________________
5 cilindara, aman taman.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan