Sada je: sub tra 20, 2024 7:25 am.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: ned srp 27, 2014 1:22 pm 
Offline

Pridružen/a: ned srp 14, 2013 3:28 pm
Postovi: 73
Vozi: Volvo S40 2.0T
Kupujem maf za auto iz naslova, mislim da pase i sa T4. Broj 5WK9 6113 ili Volvo broj 30611532.

Mislim da je original ispravni polovni bolji od zamjenskog pa ponudite ako tko ima.

Hvala.


Vrh
   
PostPostano: uto srp 29, 2014 2:46 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: čet pro 16, 2010 7:59 pm
Postovi: 137
Vozi: Ford Focus Mk1
Lokacija: Zagreb / Samobor
Citat:
Kupujem maf za auto iz naslova, mislim da pase i sa T4. Broj 5WK9 6113 ili Volvo broj 30611532.

Mislim da je original ispravni polovni bolji od zamjenskog pa ponudite ako tko ima.

Hvala.
Po gore navedenim brojevima ja mogu ponuditi novi original VDO koji i je gore naveden po oznaci 5WK96133Z (ovo slovo Z negdje fali gore).
Cijena 1.440,00 Kn/1kom

slika


Dakle, radi se o brandu koji je ujedno i prvo ugradbeni za Volvo i ovaj dotični model.

Uvijeti ponude i kupovine su sljedeći:

Cijene su već snižene i s uračunatim PDV-om.
Roba se naručuje direktno iz uvoza i plaća se predračunski u cijelosti iznosa prije slanja narudžbe prema van.
Trošak otpreme za ovakav paket je 40,00 Kn (koliko se roba šalje na Vašu adresu).
Platiti se može gotovinski u trgovini ili putem interneta odnosno općom uplatnicom.
Sljedeća narudžba se šalje na kraju ovoga tjedna (četvrtak najvjerojatnije), a roba u Hr dolazi kroz 3-5 radnih dana.


Za sada toliko i u slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja stojim na raspolaganju.

Lijep pozdrav!

Anđelko Nizek



LAGEROS d.o.o.

A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: lageros1@lageros.hr
w. http://lageros-auto-moto.webs.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

_________________
http://lageros-auto-moto.webs.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
PostPostano: čet srp 31, 2014 6:58 pm 
Offline

Pridružen/a: ned srp 14, 2013 3:28 pm
Postovi: 73
Vozi: Volvo S40 2.0T
nabavio sam polovni, a vasa cijena je prilicno niska s obzirom na druge ponude, da ga nisam kupio ranije definitivno bi narucio. ako se dogodi opet nesto sa sadasnjim senzorom javim Vam se.

broj je prepisan sa MAF senzora, znaci ima opcija sa slovonom oznakom "z" i bez nje ali jedan moze zamijeniti drugoga.

Hvala.


Vrh
   
PostPostano: čet srp 31, 2014 7:30 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: čet pro 16, 2010 7:59 pm
Postovi: 137
Vozi: Ford Focus Mk1
Lokacija: Zagreb / Samobor
Nema problema! Bitno da je problem riješen.

Inače svaki proizvod (uglavnom) s vremenom mijenja oznake, a zapravo se radi o istom proizvodu s možda nekom neznatnom izmjenom ili poboljšanjem.
Inače meni osobno originalni part number je zakon i on je taj koji daje ono što je točno, ne približno.
Svakako je bilo dobro vidjeti oznake pa je samim tim i detekcija znatno brža i lakša,
a inače za neke moguće druge upite, svakako mi je bitan broj šasije jer koristim originalni Volvo program tako da imam uvid u točno određeno vozilo.

U svakom slučaju, za bilo kakva dodatna pitanja stojim na raspolaganju.

Lijep pozdrav!

Anđelko

P.S.
Što se cijena tiče, ja radim po nekom svom principu, što je i posljedica direktnog naručivanja robe iz uvoza, pa se onda roba i čeka te se plaća predračunski te samim time i dajem niži rang cijena,
ali moto kojim se vodim je da samo (smo) tu za vas da ponudimo povoljno, a ne jeftino (jer razlika postoji ;) )

_________________
http://lageros-auto-moto.webs.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
PostPostano: sub kol 02, 2014 2:23 pm 
Offline

Pridružen/a: ned srp 14, 2013 3:28 pm
Postovi: 73
Vozi: Volvo S40 2.0T
Hvala.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan