Sada je: čet ožu 28, 2024 12:28 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sub ožu 07, 2020 10:52 pm 
Offline

Pridružen/a: pet lis 14, 2011 3:05 pm
Postovi: 104
Vozi: s40 2.4
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Dečki,

Evo mene nakon dosta vremena s oglasom za prodaju. Drugi sam vlasnik ovog volva kojeg sam otkupio od svoje firme još 2009 godine, a prije toga sam ga ja vozio tak da znam kakav je auto od prvog dana. Ima cca 104.000km i to je stvarna kilometraža jer sam ga koristio kao drugi auto. Ljudi teško vjeruju kak sam napravio s njim tak malo km - ali eto - u prvih 5 godina sam ga i vozio, a nakon toga vrlo malo pa je kilometraža zato tako niska. To i je razlog zašto bih ga prodao jer se auto malo vozi i godišnje pređe svega par tisuća km i u tom smislu mi je višak.

Auto je crni sa svjetlim kožnim sicevima, na njemu sam redovno mijenjao sve što je trebalo (prvih 5 godina u ovlaštenom servisu) a nakon toga u neovlaštenim servisima. U zadnjih par godina sam promijenio akumulator (prvi je trajao više od 10 godina), oba remena i španer i sve ostalo kaj ide pod redovno. Po limu ima na par mjesta tipične gradske ogrebotinice ali niš značajno il jako vidljivo.

Slike od auta trenutno imam samo ove loše al ga budem poslikao kroz koji dan pa stavim bolje. Registriran je do 05/20 i uz njega ide servisna, 2 ključa i 2 multilock ključa.

Molim javite se na 098 354 256

Ja sam u Zagrebu / Maksimiru gdje sa auto i može pogledat

Nisam za zamjene i prijenos je obvezan.

Link na oglas sa 2 koma slike je u nastavku, a kroz koji dan ću stavit bolje


https://www.index.hr/oglasi/oglas.aspx? ... 0&a=objavi


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan