Sada je: uto ožu 19, 2024 6:46 am.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto svi 29, 2018 8:20 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: uto lip 04, 2013 11:30 pm
Postovi: 289
Vozi: Toyota RAV4 2,0 vvt-i 2008g, plin, automatik; Volvo XC70 2005g, D5, Automatik
Dakle...mislio sam da taj dan neće doći ali eto....Prodajem svoj V70 sa kojim sam Vam vjerojatno bio poprilično dosadan. Uglavnom, na autu je još uvijek prva boja, prvi vlasnik je bio australski diplomat i auto ima svo čudo opreme pa ću pokušati nabrojati čega se sjetim. Ajmo redom.....Daljinsko centralno sa tvorničkim alarmom, el. podizači svih prozora, abs, tracs, sjedala u kombinaciji koža-tkanina, grijana sjedala, retrovizori na struju i grijani, tempomat, servo volan, originalan audio sa 8 zvučnika, maglenke, parking senzori, digitalna dvojna klima...Limarija je naravno izvrsna i o njoj se nema što pisati, ima točkica od kamenčića što je i za očekivati nakon 19 godina ali tko ima volje može si to riješiti točkanjem i poliranjem. Čvrga na zadnjem braniku je nastala zato što nisam vidio stup pa sam krenuo malo slobodnije, dok sam shvatio zašto senzori pište već je bilo kasno, bio sam već na njemu a on se nije želio maknuti pa se udubio, mislim stup ne auto :mrgreen:
Kao što piše u garaži nedavno je slagana glava motora jer je otišla brtva glave, sve je složeno zaista po ps-u, uloženo je još više (o tome kasnije) i tu nema straha. Na autu su aluminijske felge od 16" sa ljetnim gumama Bridgestone Turanza T001 kupljene 28.01.2016, znači sada im je treća sezona. Klima uređaj hladi, sva oprema radi. Mjenjač je ispravan i lijepo prebacuje. U zadnje skoro dvije i pol godine koliko je kod mene auto uloženo je slijedeće:
- ljetne gume 2050,00kn
- hladnjak cca 1000,00kn
- grijač kabine i ventilator cca 1000,00kn
- letva volana cca 2400,00kn
- roleta prtljažnika nova iz Moto-risa 1500,00kn
- svi diskovi i pločice cca 1500,00kn
- atest plinske boce 800,00kn
- zadnje opruge Kayaba, sva 4 amortizera Kayaba, svi ležajevi amortizera, odbojne/udarne/zaštitne gume, ležajevi zadnjeg mosta ....4500,00kn
- dijelovi za glavu motora, znači sve što treba i ne treba, čak su sve bobine nove ....8500,00kn (to je cijena samo za dijelove)
- veliki servis plina sa reparaturom isparivača i ugradnjom podmazivanja ventila u ThomGasu na Slavonskoj ...2000,00kn
- senzor pritiska i temperature plina 600,00kn
- novo ulje za ispiranje mjenjača sa vanjskim filterom i Lubeguardom cca 700,00kn
- druga armatura 800,00kn

Bilo je tu vjerojatno još nečega ali tko bi sve pamtio. Račune imam za 95% dijelova i sve se može provjeriti. Trebao bih možda uračunati i regu koja vrijedi do 22.03.2019 jer sam ga ja kupio pred registraciju ali nečemo sada sitničariti :D
Neke stvari je radio Nenad, neke nije, volio bih da je radio sve ali što ću kad mi je van ruke a nema zamjenski auto. A meni auto treba. Uglavnom možete zvati i njega, ništa ne skrivam. Auto sam oglasio za sada samo ovdje, žao mi je što ga prodajem a kad već ide volio bih da ide nekome tko će ga znati cijeniti jer ima još puno za dati. A sada ono najbitnije...cijena...Odredio sam jedan iznos ispod kojeg ne idem. Meni je naravno malo, kupcu je uvijek puno i to je jasna stvar. Naravno da kupca boli ona stvar što je sve rađeno na autu. Neke stvari nisam morao, nisam trebao, ali jesam jer sam takav. Uglavnom...cijena je 26000kn i ispod toga ne ide ni za kavu. Kupcu ću skuhati kavu kad dođe kod mene doma, kuham jako fini esspreso :mrgreen: Ako ga ne budem mogao prodati za taj iznos ostati će kod mene pa ćemo se družiti još koju godinicu :dance:

Večinom sve što se radilo na autu kao i slike možete vidjeti ovdje:
viewtopic.php?f=10&t=12470&p=147223#p147223

Za sve informacije možete se javiti na 095 806 2174, može viber, whatsapp, poziv, poruka, golub pismonoša što god Vam odgovara.


Vrh
   
PostPostano: uto svi 29, 2018 11:54 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Ja ga na tvom mjestu nebi prodavao , jer si stvarno puno uložio , al naravno svatko zna svoje, sretno u prodaji


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: sri svi 30, 2018 12:33 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: uto lip 04, 2013 11:30 pm
Postovi: 289
Vozi: Toyota RAV4 2,0 vvt-i 2008g, plin, automatik; Volvo XC70 2005g, D5, Automatik
Kažeš svatko zna svoje....Kad se radi o autima mislim da nitko ništa ne zna, nitko nije pametan. Iskreno, kod mene je sljedeća situacija.....Ženi smo prošle godine kupili Toyotu Rav4 jer ne može u niske aute zbog kičme...Ja sam u svog uložio koliko sam uložio i ispada da radim samo za jebeni auto a toga mi je pun k..... Umjesto da novce trošim na obitelj ja lupam u auto, i kaj imam....Imam auto, imam zakinutu obitelj da bi se ja gospodski vozio. I tu je kap prelila čašu. Naravno da je to sad trenutno stanje uma i da se budem smirio za koji mjesec kad otplatim sve što sam uložio, ali sada je tako. Auto više ne vozim jer sam kupio drugi, manji, noviji...ne želim ni reći da sam kupio ono što sam rekao da neću nikada (nije VW :D ) i svaki dan sjednem u Volvo i upijam taj luksuz, komfor, sigurnost, robusnost....Ali jebiga. Dva velika auta nam stvarno nisu potrebna budući da se 99% žena i ja vozimo sami, ona radi svakako u bolnici, ja isto u restoranu, tako da za tih par izleta godišnje nam dva velika ne trebaju. A opet, auto je auto, veliki ili mali, troše i jedan i drugi....Možemo tako do sutra. Zato kažem da nitko nije pametan kad je auto u pitanju, naravno da se to ne odnosi na one kojima je auto samo prijevozno sredstvo i ništa drugo. Tko ga kupi sigurno neće skidati osmijeh s lica.


Vrh
   
PostPostano: sri svi 30, 2018 1:43 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Bas mi je drago na tvojoj iskrenosti i otvaranju duše, nadam se da će pronaći istog ili sličnog tebi , novog vlasnika


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: sri lip 13, 2018 7:38 am 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: uto lip 04, 2013 11:30 pm
Postovi: 289
Vozi: Toyota RAV4 2,0 vvt-i 2008g, plin, automatik; Volvo XC70 2005g, D5, Automatik
Prodano!!


Vrh
   
PostPostano: sri lip 13, 2018 1:07 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Citat:
Prodano!!
slikaslika


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan