Sada je: čet ožu 28, 2024 4:04 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 10 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: V 40 1.9 tdi
PostPostano: pet vel 22, 2008 4:39 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
Evo jednog prihvatljive cijene
http://www.auti.hr/automobili/showAdver ... ,12,1.html

_________________
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku sa iskustvom!


Iznajmljujem razglas,rasvijetu,pozornicu,krov i ostalu prateću opremu za razne evente
http://www.alibi-sound.com


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet vel 22, 2008 5:20 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
bio sam ja proslu nedelju na hrelicu, bilo ih je tri-cetiri, bio je I taj. svi su bili u kurcu, taj je bio ubjedljivo najgori. svi do ovi drugi su imali cca 90000 do 95000km, razvaljeni, redom iz italije, bar 400000km svaki, taj je uz sve to cak I skvrckan sa svih strana. ~ svi do jednog se kunu na kilometre I svi su prvi vlasnik, al ak ne brojis onog koji ga je imao prvih 4-5 godina van hrvatske. nemojte to ni gledat, za vlastito dobro I za dobro svog kucnog proracuna.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet vel 22, 2008 5:23 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
Onda neka grim to izbrise,ovako na slici se cnio ok :evil: :evil: :evil: :evil:

_________________
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku sa iskustvom!


Iznajmljujem razglas,rasvijetu,pozornicu,krov i ostalu prateću opremu za razne evente
http://www.alibi-sound.com


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet vel 22, 2008 5:44 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
svi oni na slikama dobro zgledaju


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet vel 22, 2008 9:10 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
Znam,nazalost skoro sve u oglasnicima je tako

_________________
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku sa iskustvom!


Iznajmljujem razglas,rasvijetu,pozornicu,krov i ostalu prateću opremu za razne evente
http://www.alibi-sound.com


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 03, 2008 2:52 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pet lis 19, 2007 1:41 pm
Postovi: 127
nekako se ne mogu složit baš da su svi auti iz Italije..krama sa 400 000km...a to govorim iz vlastitog iskustva...jer da sam kupio kramu prije 4 god...i napravio sa njom 50 000km...vjerojatno bih (mimo redovnog servisa) sigurno barem jednom navratio u neki manje ili više ovlašteni servis...ali eto nisam

da li su talijani manje ili više nešto posebniji od ..recimo...španjolaca..belgijanaca..austrijanaca..slovenaca..ili možda nas?? hmmm ako plate auto 30 000€ teško da nemaju za servis....a kako danas svi noviji auteki imaju upozorenje da moraju na servis.....malo sam skeptičan prema tvrdnjama da se voze par godina bez promjene ulja....

a i čini mi se da Talijanci imaju autoputeve malo dulje od nas....ili griješim..

nisam neki ekspert za automobile..osim što ih volim....ali kako mi dobar poznanik ima autokuću rabljenih zateknem se dosta često iz znatiželje..i mogu zaključit da je za procjenu stanja auta...60% zaslužna unutrašnjost....onaj tko mazi auto iznutra..tko ne dozvoljava da se auto pohaba..sigurno će ga i redovito servisirat..onaj tko to ne radi..i kome je svejedno kakav ja auto iznutra..taj (ukoliko ga sila ne natjera) neće ga ni održavat...

a onda ako gledaš tko je ciljana klijentela za Volvo...pogotovo na zapadu...ja bih ugrubo rekao..srednja viša klasa..intelektualci..i tu i tamo neki obrtnik...znači ljudi kojima novac nije problem..bar ne toliki da njima plate servis auta kojeg su odabrali ...

možda griješim...ali mislim da ne previše


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 03, 2008 10:50 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 12, 2007 12:03 pm
Postovi: 2022
Vozi: XC90 2.5T
Lokacija: Jaska
Do sada sam imao 3 auta iz Italije i ni s jednim nisam imao problema, treba malo više paziti kod kupnje jer stvarno ima auta iz Italije s jako puno kilometara ali to se odmah vidi i svatko tko se bar malo razumije u aute će to odmah skužiti. Inače moj v40 je isto iz Italije, imam ga od 12 mj. 2006 i do sad sam napravio oko 40 000km bez kvara. 8)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto ožu 04, 2008 10:11 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Naravno da nisu svi krama, al poznavajući naše dilere, kupe jeftino i prodaju skupo, skidanje kilometara košta 50 eura ( ili manje) Volvo je posebno otporan pa auti s 300000 izgledaju kao drugi sa 100000, renolov dizel koji je većinom u igri je toliko dobar motor da ide pol miljona bez greške, zato su ga i u kombije počeli metat, jer je dobar. benzinci u pravilu manje pređu. Problem italije je da ljudi zbilja rade puno kilometara, svi redom, jer je životni stil takav da 90% njih radi u drugim gradovima, dnevno njima 100km do posla i 100 nazad nije ništa i zato su im autoputevi krcati a gradovi prazni ( iznimka milana, tamo je opći kaos). autoceste su im dobre, međutim ceste po gradovima i okolici su kao i kod nas, nema neke razlike. zbog toga oni svi koji putuju vole dizele, prvenstveno zbog potrošnje. I svi redom ih voze i voze i naći auto koji ima nakon 3 godine manje od 100000 je čista lutrija, al da se nać i to.
Auti z belgije ( još više iz francuske, iznimka Pariza) su bolji iz jednog razloga, a taj je da se kod njih vozi striktno po ograničenjima, nisu isforsirani, ceste su im dva koplja bolja nego po italiji, i ne rade toliku kilometražu. Ali su u pravilu i dosta skuplji u startu nego u italiji. I istina je da volvo vani voze intelektualci, doktori i slični, međutim oni voze veće modele, ne male volvače. Mali volvači se kupuju za službene aute, i jako su popularni u italiji, npr, jedna firma s kojom surađujem iz italije uzima samo volvače, trenutno su puni v40 i v50 modela.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri ožu 05, 2008 8:12 am 
Offline

Pridružen/a: sri lis 24, 2007 11:36 am
Postovi: 61
Lokacija: Gospić
osjetih se prozvan da komentiram. Kako često mjenjam aute naletim na svašta, ali dosada sve i jedan koji je bio iz italije (a bilo ih je dosta) je bio u puno boljem stanju od najboljeg kupljenog u HR.
pa se često na temelju vlastitog iskustva pitam otkud ljudima spika da talijani "kolju" aute :?:

_________________
oko za oko
pasta za zube


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sri ožu 05, 2008 8:58 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Rasprave vodite negdje drugdje, ovo je oglasnik!

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 10 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan