Sada je: čet ožu 28, 2024 2:50 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto pro 20, 2016 10:29 pm 
Offline

Pridružen/a: pon lip 30, 2008 10:58 pm
Postovi: 28
Vozi: V40 2.0T 2001. god
Lokacija: Zadar
Pozdrav svima.

U kolovozu je moj ljubimac otkazao poslušnost, a kako sam već od prije razmišljao o kupnji novog auta, odlučio sam ga prodati.

Uglavnom, riječ je o V40, 2.0T sa 121Kw, ugrađen i atestiran BRC plin, 2001 godina.

Prošle godine u kolovozu (2015) mi je puknuo hladnjak vode na autoputu i motor se pregrijao. Odlučio sam ga popraviti i godinu dana nisam imao nikakvih problema. Međutim, početkom ovog ljeta počeo sam imati probleme prilikom pokretanja motora. Kod pokretanja, motor bi radio nepravilno, međutim nakon nekoliko sekundi sve bi se stabiliziralo i dalje bi radio bez ikakvih problema. Problem s trokiranjem bi se događao prilikom svakog pokretanja. Također sam primjetio da je počeo trošio trošiti više ulja i vode.
Odvezao sam ga kod majstora i nakon početne sumnje na brtvu, kasnije se ustanovilo da je došlo do savijanja bloka uslijed velike temperature. Zašto se to manifestiralo godinu dana nakon pregrijavanja, nisam dobio odgovor.

Ukoliko je netko zainteresiran za kupnju, slobodno se javite pa ću vam dati sve potrebne informacije.
Automobil je trenutno u Sinju.

http://www.njuskalo.hr/auti/volvo-v40-2 ... s-16028973" onclick="window.open(this.href);return false;

Cijena u oglasu je 1150E, međutim ukoliko ste zainteresirani, članovima VFH bi mogao dati i popust.

Lijepi pozdrav svima


Vrh
   
 
PostPostano: čet sij 26, 2017 8:08 pm 
Offline

Pridružen/a: pon lip 30, 2008 10:58 pm
Postovi: 28
Vozi: V40 2.0T 2001. god
Lokacija: Zadar
Evo zbog hitnoće, cijena spuštena na 5000kn.

Ako je netko zainteresiran, slobodno me kontaktirajte.
Lijepi pozdrav


Vrh
   
 
PostPostano: pet vel 24, 2017 6:03 pm 
Offline

Pridružen/a: pon lip 30, 2008 10:58 pm
Postovi: 28
Vozi: V40 2.0T 2001. god
Lokacija: Zadar
Automobil je prodan.
Hvala svima na interesu.
Lp


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan