Sada je: pet ožu 29, 2024 1:59 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: pon pro 14, 2015 11:27 am 
Offline

Pridružen/a: pet svi 17, 2013 6:38 pm
Postovi: 3
Vozi: volvo s40 2006g
Prodajem Volvo S40 benzinac 1.6, prvi i jedini vlasnik.
Auto je bio moj službeni u firmi u kojoj sam radio, nakon čega sam ga otkupio, dakle auto je od prvog dana kod mene, jedan vlasnik i jedan vozač. Dok je bio na firmu servisiran isključivo u original servisu u Baotiću, a znamo da se ne štedi na servisima za službena vozila. Sve je rađeno prema intervalima održavanja s original dijelovima. Na 110 tkm napravljen veliki servis, zadnji u ovlaštenom servisu gdje je promijenjeno komplet remenje i prateći dijelovi. Svi servisi u Baotiću se mogu provjeriti u njihovoj bazi. Nakon toga auto je prešao u moje vlasništvo i svi mali servisi (nije bilo potrebe za nikakvim drugim intervencijama) s promjenom ulja i svih filtera su rađeni privatno u prosjeku jednom godišnje i nisu upisivani u knjižicu. Prije mjesec dana napravljen je veći servis s izmjenom seta kvačila, prednjih ležajeva, diskova i pločica kočnica, te ulja kočnica i serva volana, a prije 6 mjeseci zadnji mali servis sa uljem i svim filterima tako da nema nikakvih ulaganja u auto.
Auto ima 16' aluminijske felge sa 4 ljetne gume + posebno 4 zimske gume, oba seta guma su vožena dvije sezone, a registriran je do 01/2016. Razlog prodaje je dobivanje novog službenog vozila pa je Volvo više manje na parkingu.

099/6565-696
091/507-2307

link na njuskalo: http://www.njuskalo.hr/auti/volvo-s40-1 ... s-16537106" onclick="window.open(this.href);return false;


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan