Sada je: uto tra 16, 2024 5:43 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: sri kol 05, 2015 2:58 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pon svi 05, 2008 4:50 pm
Postovi: 103
Lokacija: Rijeka
Prodajem volvo V40 1.9d 85kW/115KS, 2002. godište

- nikad karamboliran (original boja na svim dijelovima - tamno plava), ali kako živim u Rijeci ima "malih znakova s parkinga"- ništa više od ogrebotina na laku
- 2002., ja sam vlasnik od 2006. (tada je imao 4.g. i 94.000)
- 261.000 km stvarnih, redovito servisiran
- oprema standard (klima, 2xeps,...i volvo eurokuka - korištena dvaput za gumenjak i nešto češće za nosač za bicikle)
- veliki servis napravljen na 121.000 i 241.000 tisuća (sve izmjenjeno što treba i što ne), poslije zadnjeg velikog, još jedan redovni servis
- obnovljeni svi seleni, jabučice, gum. bal.štange, izmjenjeni stabilizatori, kape/ležajevi amortizera...
- na 241.000 zagaravio jedan ventil pa je uređena glava, svi novi ventili, grijači, injektori reparirani (u Bosch servisu), prebrtvljen motor,... dok sam čekao glavu rekao mehaničaru da ne čeka pa preventivno bez razloga izmjenjeni leteći ležajevi i karike,...
- na 186.000 izmjenjena turbina, altrenator
- izmjenjena sva crijeva turba (od, do turba i prema intercooleru - sve volvo original)
- unutrašnjost uredna, ali u skladu s godinama
- dobre ljetne i solidne zimske gume
- samo čelične felge (nikad mi se nije davalo za alu felge već sam uvijek radije stavljao bolje gume)
- trenutno otišao relej svjetla, ali to ću riješiti... (trenutno riješeno zamjenskim CEM modulom iz auta 2001. god - radi sve osim što "ne zadržava duga svjetla" - dao svoj CEM modul električaru da promijeni releje, pa će to biti riješeno - ali sad je električar na GO...) - ostat će zamjenski CEM modul za rezervu...
- sve radi
- auto je cijelo vrijeme redovito održavan, pa je mehanika u izvrsnom stanju

Auto je stvarno pouzdan, evo upravo se vratio s ture RI-Beč-Prag-ZG-RI... (provjereno može u jednom danu i do Gdanska...1650 km)
Ovih dana ću staviti oglas na njuškalo (kad stignem) sa slikama...

http://www.njuskalo.hr/auti/volvo-v40-1 ... s-16400663

Cijena: 2800 EUR

Za forumaše može 2550+nosač za bicikle za kuku (ima i uzdužne krovne nosače).

U obzir dolaze i zamjene za mali auto u dobrom stanju s primjerenom kilometražom i cijenom. (Mazda 2, Yaris, ... ili slično od cca 2005.-) benzin ili dizel svejedno (čak preferiram benzin) - to je za gradske potrebe žene... (zato isključivo mali auti dolaze u obzir)

PS
Inače imam i prodavat ću i Nissan Micru 1.0 1999. godište cca 110.000 stvarnih kilometara (druga vlasnica od 2007.) - crna bez opreme (ima airbagove i radio s CD izmjenjivačem i mislim ništa više) to će biti simbolična cijena (tu ima oštećenje vozačkih vrata i čuje se desni homokinetički - iako auto radi kao urica) ali to će biti aktualno nakon što ženi nađem novijeg...


Vrh
   
 
PostPostano: pon kol 31, 2015 8:59 am 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pon svi 05, 2008 4:50 pm
Postovi: 103
Lokacija: Rijeka
Hi, malo sam lijen pa sam oglas tek danas predao... slike u gornjem postu...

ajde nek budu i ovdje...
http://www.njuskalo.hr/auti/volvo-v40-1 ... s-16400663

Ima ljepših primjeraka na njuškalu, ali tehnički boljih u cijenovnom rangu - ne.


Vrh
   
 
PostPostano: ned ruj 06, 2015 6:51 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: pon svi 05, 2008 4:50 pm
Postovi: 103
Lokacija: Rijeka
Stvarno nije bilo puno poziva (samo dva) za auto, ali prvi koji je došao i probao voziti je kupio...

Može lock...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan