Sada je: čet ožu 28, 2024 12:16 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 57 postova ]  Stranica 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Odlazim...
PostPostano: čet svi 08, 2008 11:08 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Za pocetak se ispricavam svima koje sam na bilo koji nacin povrijedio i svima koji smatraju da sam prema njima nepravedno postupio. Vjerujte mi da mi je uvjek cilj bio da izvedem forum u pravom smjeru, moje su namjere uvjek bile najbolje, no naravno da to ne znaci da su uvjek bile ispravne. Potaknut zbivanjima na forumu u zadnje vrijeme, dolazim do zakljucka da nemam JAVNU podrsku clanova foruma, a meni stvarno nije cilj da budem ovdje protiv vase volje.

Moj je cilj postignut, upoznao sam krug ljudi/istomisljenika za koje mogu reci da su ipak vise nego neki clanovi nekog kluba. I svaka vam cast na tome, mnoge su stvari ispale iznad mojih pocetnih ocekivanja. No, sad je vrijeme da palicu prepustim drugima.

Predsjednistvo, "policijske duznosti" od sada prepustam moderatorima, te apeliram da pocnete razmisljati o mojoj zamjeni. Do odluke o mojoj zamjeni ostajem ovdje samo za potrebe administriranja, no nista necu poduzimati na svoju ruku.

Moj odlazak sa administratorske funkcije ne znaci moj odlazak sa foruma. Tu ostajem sa namjerom da pomognem koliko mogu, te naravno za organizaciju rostilja hehe.

Lijep pozdrav svima,

Vjeran

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 08, 2008 11:12 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
daj ne seri, nema veceg entuzijasta od tebe za to. brisi svoju obavjest. Ljudi pa kaj je vama, forum je u apsolutno dobrom redu kakav je I sad I kakav je bio prije godinu dana.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 08, 2008 11:21 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned ožu 18, 2007 8:58 pm
Postovi: 1793
Vozi: V40 1.9 DI
Lokacija: Strmec,Sv.Nedelja
Ej Koljega ne kakaj,Ti si u principu započeo sa održavanjem foruma i mislim da većina nas hoće da i ostaneš naš dragi ADMIN do kraja! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

_________________
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku sa iskustvom!


Iznajmljujem razglas,rasvijetu,pozornicu,krov i ostalu prateću opremu za razne evente
http://www.alibi-sound.com


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 08, 2008 11:27 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned tra 22, 2007 9:34 pm
Postovi: 4136
Vozi: V70R
Lokacija: Zagreb
I ja se pridružujem onima koji te mole da ne otiđeš jer mislim da si sasvim korektan i blag administrator. No jednako te shvačam da je pritisak prevelik. Toliko blata nizašta ja ne bi toliko dugo izdržal. Otišao bih puno ranije.

_________________
V70R 299 HP 7/2013 -
V70 2.4 170HP 12/2011 - 7/2013
V40D 115HP 11/2004 - 12/2011


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 08, 2008 11:28 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub lip 23, 2007 6:05 pm
Postovi: 1143
Vozi: Made in Japan
Lokacija: Opatija
Grim ne srat!!!!!
To su samo hormoni!!!! :lol: :lol: :lol:
Molim predsjednistvo da ne shvaca ozbiljno ADMINA dok ga ne prode PMS!!!! :D :D :D :D

_________________
850 T5 estate green olive 1997-2011

Ako sam sisao vesla, ne znaci da sam pusio gliser...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: čet svi 08, 2008 11:56 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned tra 01, 2007 7:52 pm
Postovi: 4520
Vozi: volvo a kaj bi drugo
Lokacija: Jaska
Evo opet moram urgirat.Pošto nemam ovlasti a Grima sigurno neču natjerat da ovo makne: PRESIDENTE GDJ SI :?:

_________________
850 T-5 lpg
850 TDI-ČAĐO (Više ga nimam)

WG-tjuner
Raskapam tuđe 850-ke ko da su moje!
Koji puta uspijem nešto i popraviti!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 09, 2008 12:10 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto lip 12, 2007 12:03 pm
Postovi: 2022
Vozi: XC90 2.5T
Lokacija: Jaska
Grim ipak mislim da je velika većina članova za tvoj ostanak kao što i vidiš iz postova, hebiga nezadovoljnika se uvijek može svugdje naći i ne može se svima ugoditi. Mislim da kao admin odlično funkcioniraš i teško će se naći netko tko bi te adekvatno zamijenio, ipak si od početka početka ovdje i bilo bi šteta da se sad povučeš.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 09, 2008 12:29 am 
Offline
.
.
Avatar

Pridružen/a: pon lip 04, 2007 10:27 pm
Postovi: 249
Lokacija: Zagreb
Vi ste ljudi zabrijali bezveze! Opterećujete se i radite probleme tamo gdje ih nema!! Ja ne vidim nikakav propust ili bilo šta loše u radu od ikoga na forumu!!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 09, 2008 12:38 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned sij 20, 2008 3:00 pm
Postovi: 910
Lokacija: Mihovljan, Čakovec
mislim da nema smisla odlazit... nisi se badava trudil napisati 2000 postova i pomoći ljudima...netko mora bit glavni...sigurno nije to laka zadača...i baš kak bla_bla veli teško je stvoriti nešto što svima odgovara...uvijek se nađe kompromis... :wink: .. nismo mi svi ovdje tak bezveze ili slučajno...razlog su naši limeni ljubimci do kojih nam je svima stalo...zato admin-e glavu gore... :wink:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 09, 2008 6:59 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Hvala svima koji su mi dali podrsku, moja odluka nije donesena u afektu, vec neko vrijeme razmisljam o odlasku. Naime, smatram da sam podbacio na mnogim "testovima", i nisam siguran da da je to odlika admina kojeg zelite na ovom forumu. Svi koji su imali primjedbe na moj rad zapravo imaju potpuno pravo. Zasto je neciji post obrisan, a ima toliko drugog OT-a? Zasto drzim neciju stranu? Kao sto sam napisao, radio sam kako sam najbolje znao i smatrao u tom trenu da je to bilo najbolje.

No, nakon nekog vremenskog odmaka kada pogledam sve, mozda ipak pravo imaju moji kriticari. Ne mogu si drugacije objasniti mnogobrojne reakcije koje su se pojavljivale u zadnje vrijeme, pogotovo jer nisam imao osjecaj da javnost stoji na mojoj strani. Zapravo je zalosno da sam poznat po neslaganju sa nekim clanovima (BTW, koristim priliku da ispravim jedan netocan navod: ja nisam ni u kakvom sukobu sa VRTom, moje neslaganje je samo sa tcode-om), a time sam automatski obiljezen kao neobjektivan u slucajevima gdje su ti clanovi ukljuceni.

Zato i dalje mislim da je moj odlazak najbolja opcija i za vas i za mene.

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 09, 2008 8:31 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet sij 24, 2008 11:22 am
Postovi: 1232
Vozi: tečetri
Lokacija: Zadar
BUDI HRABAR I OSTANI!!! :D :D :D :D

Nemozes nam to sad uradit!!!!! :cry:

_________________
slika


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 09, 2008 8:45 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto svi 22, 2007 11:43 am
Postovi: 1642
Vozi: 850
Lokacija: Split
Demokracija je kad s položaja ne možeš niti otići bez volje naroda.
A da glasamo?

To bi pokazalo PRAVO stanje na forumu i Grimu pomoglo u odluci...

_________________
You buy a BMW when you want to be somebody.
You buy a Mercedes when you are somebody.
You buy a Volvo when you don't care.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 09, 2008 9:22 am 
Offline
Veteran
Veteran

Pridružen/a: uto lis 02, 2007 12:55 pm
Postovi: 868
Vjerane fakat mi je žao kaj ti je pukao film, i mislim da si potpuno u pravu. Ja ne bi ovdije krivio nikoga za njegovo mišljenje već isključivo upravu koja konstantno stoji sa strane u ovakvim i sličnim slučajevima, možda je to i preblago rečeno, možda je bolje reči da uprava uopće nije aktivna na forumu i onda si ti ovdje prvi na udaru sa svih strana. Jedni te gaze jer je nešto obrisano i stavljen ban, a drugi jer su nezadovoljni forumom na kojem ima svakakvih pridošlica koji razvodnjavaju atmosferu i bacaju kvalitetne teme u sjenu svojim vlastitim frustracijama ispoljenim na krivom mjestu. Mogu reči da sam i ja donekle postao nezadovoljan forumom u proteklih mjesec dana te da sam prvi put počeo koristio opciju da označim sve teme kao pročitane dok me je prije mučilo ako sam preskočio kakvu temu i ne pratim nešto od početka, ali niti u jednom slučaju mi nije padalo na pamet nikoga kriviti i upirati prstom osim na forumaša koji je i baniran svojom zaslugom, a koji mi je fakat zgadio neke stvari i bojim se dana kad će se ponovno pojaviti. Žao mi je što te smatraju krivcem, i svjestan sam da si sve radio s 200% angažiranosti i u najboljoj namjeri, ponavljam opet da je za sve kriva uprava koja je prilično troma, neažurna i na neki način nezainteresirana za daljnji razvoj ovog foruma. Kad bi se ti poistovjetio s upravom i radio kao što oni rade, forum za mene više ne bi postojao.
Žao mi je što si u nesuglasici s dvojcom forumaša, ali oni žele od tebe sasvim suprotne stvari, zašto onda nisu reagirali jedan protiv drugog ?
Još jednom apeliram na upravu VKH da malo primi konce u svoje ruke i kaže svoje mišljenje, bez obzira koliko slobodnog vremena imali.
Vjerane znam da tvoja odluka nije donesena u afektu i poštujem to, naravno da mi je žao i ne vidim tim postupkom ništa nego početak kraja ovog foruma kakav mi je do sada odgovarao, bojim se da tvojim odustajanjem od funkcije dolazi i do odustajanja od foruma, bez obzira što tvrdiš suprotno.

Ja nisam tu "od prvog dana", te se zbog toga ne uplićem kod ovakvih "oštrih" tema, ako Uprava ima nešto protiv toga što je prozvana u mojem postu možemo to riješiti preko PM.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 09, 2008 10:07 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 21, 2008 2:21 am
Postovi: 875
Lokacija: SlBrod
NApravite pool, i nek se iz njega vidi koliku podršku Vjeran ima, ili nema.
Slažem se sa prethodnim postovima, tim više što na nekim drugim forumima admini sebi daju puno veće oblasti, pogotovo u načinu komuniciranja s članovima.
Po meni je Vjeran uvjek bio ne nametljim, njegov stil administriranja nije iskazivanje dominacije (bar ne javno), i mislim da tako treba i ostati.
UKoliku su druge obavezi i zasićenost razlog tvoje odluke o povlaćenju, onda tu ne bi trebalo biti rasprave, ali mislim da imaš podršku velike većine članova, ako ne i 100%.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet svi 09, 2008 10:37 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 5:06 pm
Postovi: 5017
Lokacija: Karlovac
Uvjek su tu neke obveze, ali lagao bi da kazem da je to razlog. Za stvari do kojih ti je stalo, uvjek nadjes vremena. No, mislim da pool u ovom trenu nije bitan. Smatram da je bitno da admin ima prakticnu podrsku forumasa da bi forum zdravo funkcionirao, povremene ankete su za ovakve stvari vise formalni akt. Sto ce biti ako na anketi dobijem 100 glasova da ostanem, prodje 3 tjedna, na forumu opet izleti nekakva glupost, a ja nemam podrsku? Kvaliteta/vjerodostojnost/sta vec foruma ce opet biti nagrizena, a mislim da to nitko ne zeli.

Bilo kako bilo, preduvjet da bi mogli razgovarati o mojem ostanku je vasa angaziranost u cijeloj prici! Ovaj forum moze nastaviti u 2 smjera - administracija koja ce postavit stroga pravila kojih ce se svi striktno pridrzavati ili vas angazman da se teret svih problema ovdje barem djelomicno rasporedi na sve nas.

_________________
Volvo S40 1.8, wine red, 1996.; 2000. - 2006.
Volvo 850 T5R, yellow, 1995.; 2006. - 2008.
Volvo 850R estate, red, MANUAL!!, 1996.; 2008. - 2012.
Volvo S80 T6, 2002.; 2009. - 2012.
Volvo V70 2.4 20v 2001.; 2012. - 2013.
Volvo S80 2.5d, 1999.; 2012. - ...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 57 postova ]  Stranica 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan