Sada je: čet ožu 28, 2024 1:27 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 57 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub svi 10, 2008 12:54 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub ožu 15, 2008 9:41 pm
Postovi: 972
Vozi: Mercedes e550
Lokacija: Schwäbisch Gmünd
Ostani a mišljenja svih nas su različita pa takav i forum mora izgledati.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 12, 2008 10:05 am 
Offline
..
..

Pridružen/a: sri vel 07, 2007 3:19 pm
Postovi: 271
Lokacija: zagreb
Ljudi ako je Vjeran odlučio, poštujmo njegovu odluku. Može nam samo biti žao što odlazi sa mjesta administratora, no sve je to škola, i njemu i nama, barem se nadam.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 12, 2008 11:20 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Može vjeran otić na burek jedino. Mene zanima ko bu administriral forum, ko ima tolko volje i želje kao on?


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 12, 2008 1:52 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto srp 24, 2007 3:23 pm
Postovi: 519
Vozi: S60 2.4 2000.
Lokacija: ZAGREB
Bog dečki, što se zbiva? Nisam bio par tjedana na forumu i sad kad sam se "ukopčo" vidim ovo :shock:
Ja sam u velikoj gužvi, na terenu sam u Virovitici tako da ne stignem tako često na forum :cry:
Žao mi je i što ne stigmen na Mrežnicu :cry: :cry: :cry: :cry:
Jedina sreća je što neće još dugo trajati. Nadam se da će te se dogovoriti o svemu, sretno.

Bog :wink:

_________________
Sholle
sholle.sb@gmail.com


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 12, 2008 1:54 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: ned tra 01, 2007 7:52 pm
Postovi: 4520
Vozi: volvo a kaj bi drugo
Lokacija: Jaska
Citat:
Bog dečki, što se zbiva? Nisam bio par tjedana na forumu i sad kad sam se "ukopčo" vidim ovo :shock:
Ja sam u velikoj gužvi, na terenu sam u Virovitici tako da ne stignem tako često na forum :cry:
Žao mi je i što ne stigmen na Mrežnicu :cry: :cry: :cry: :cry:
Jedina sreća je što neće još dugo trajati. Nadam se da će te se dogovoriti o svemu, sretno.

Bog :wink:
A ja već mislio da si ti zbrisal iz kluba :wink: Bok :lol:

_________________
850 T-5 lpg
850 TDI-ČAĐO (Više ga nimam)

WG-tjuner
Raskapam tuđe 850-ke ko da su moje!
Koji puta uspijem nešto i popraviti!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pon svi 12, 2008 7:12 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: ned vel 25, 2007 9:16 am
Postovi: 1702
Vozi: V-iše ništa40
Lokacija: Zagreb
I ja sam mislio da se nešto naljutio. :wink:


Vrh
   
 Naslov: Re: Odlazim...
PostPostano: pon svi 12, 2008 9:58 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 8:20 pm
Postovi: 1688
Vozi: S60 2.5T summum 2005
Lokacija: Zapresic, okolica
Citat:
Za pocetak se ispricavam svima koje sam na bilo koji nacin povrijedio i svima koji smatraju da sam prema njima nepravedno postupio. Vjerujte mi da mi je uvjek cilj bio da izvedem forum u pravom smjeru, moje su namjere uvjek bile najbolje, no naravno da to ne znaci da su uvjek bile ispravne. Potaknut zbivanjima na forumu u zadnje vrijeme, dolazim do zakljucka da nemam JAVNU podrsku clanova foruma, a meni stvarno nije cilj da budem ovdje protiv vase volje.
Moj je cilj postignut, upoznao sam krug ljudi/istomisljenika za koje mogu reci da su ipak vise nego neki clanovi nekog kluba. I svaka vam cast na tome, mnoge su stvari ispale iznad mojih pocetnih ocekivanja. No, sad je vrijeme da palicu prepustim drugima.
Predsjednistvo, "policijske duznosti" od sada prepustam moderatorima, te apeliram da pocnete razmisljati o mojoj zamjeni. Do odluke o mojoj zamjeni ostajem ovdje samo za potrebe administriranja, no nista necu poduzimati na svoju ruku.
Moj odlazak sa administratorske funkcije ne znaci moj odlazak sa foruma. Tu ostajem sa namjerom da pomognem koliko mogu, te naravno za organizaciju rostilja hehe.
Lijep pozdrav svima,Vjeran

Podršku si imao i još uvijek je imaš, javnu ili nejavnu manje je bitno. Na kraju krajeva, i da nemaš nikakvu podršku imaš potpuno i legitimno pravo ostati tu gdje jesi jer bez tebe i kolege Zugsa foruma ne bi niti bilo.
Iskreno mi je žao da si odlučio tako, ali isto tako podržavam odluku i niti ja niti bilo tko drugi ima pravo tražiti da istu i povučeš.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 13, 2008 12:50 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Vjeran je uvjek imao i imati će potporu od uprave kluba! On je osoba koja je omogučila postanak ovoga foruma (u suradnji sa zugs-om), te nije bezveze proglašen Adminom i počasnim članom VKH-a. Čini se da je Vjeran dobio ulogu "baba roge" tu na forumu i to u potpunosti nezasluženo. Iako je Vjeran primarni admin ovoga foruma, on je također i prvi član kluba! Nažalost, neki ljudi teško razlikuju njegovo pisanje kao člana/admina i misle da je to isto.... Iako imam puno respekta i samo riječi hvale za mnoge članove kluba, te za njihov doprinos radu kluba i foruma, Vjeranu se mora odati priznanje kao najaktivnijem i "najzagriženijem" članu. Što na forumu, a što na organizaciji meet-ova. On isto kao i svi mi, nije savršen i greške se svima događaju. Ali on uvjek radi što misli da je ispravno, te ako napravi grešku ispravi ju. Nekoliko puta sam se tu na forumu osobno uvjerio da su njegove dobre namjere krivo protumačene i da su "odvučene" u krivom smjeru.
Budući da cijela uprava vrlo dobro poznaje Vjerana (više nego li 99% članova), mislim da mogu slobodno reči da ga iznimno poštujemo i cjenimo, ne samo kao člana kluba nego i kao karakternu osobu.

Moram sada reči da će nova pravila foruma biti predstavljena na meet-u na Mrežnici, te dok se ne prodiskutira o njima neče biti roštilja. Razlog je dobro znan, a to je da kad se najedemo da smo za niš... :)

Također vas obaviještavam da se naše stranice uskoro počinju reorganizirati, kako bi ponudile nove sadržaje te pružile bolji uvid u beneficije članstva. Kako bi bile pristupačnije ljudima koji ne koriste forum i objasnile im kako pristupiti klubu. Biti će i rubrika novosti iz svjeta Volva, te bolji pregled rasporeda sastanaka. Također će se ići na bolju preglednost i funkcionalnost samog foruma. Forum će imati dopuštene rubrike samo za članove VKH-a, itd....
Kada dizajn i funkcionalnost stranica budu zadovoljavajući i online, biti će potražnje za par dragovoljaca za njihovo održavanje, a natječaj će ići preko uprave kluba.

@BORIS :!:
Pa recimo da si u pravu da bi uprava kluba mogla biti ažurnija i bolje organizirana u nekim stvarima, ali.... Mi imamo svoje poslove i pregršt osobnih obaveza (ne želim nabrajati jer su to privatne stvari) i nemožemo posvetiti vremena klubu koliko bi to htjeli i željeli. Da jedna stvar bude odmah jasna. Forum je osnovan zbog kluba, a ne klub zbog foruma. Prvotna namjena mu je bila da služi isključivo za razmjenu iskustava članova i za dogovore o sastancima. To što je forum prerasao u nešto mnogo šire je kao što se vidi "dvosjekli mač". Neču poricati da si vrlo aktivan na forumu i da si pomogao nekim članovima. Ali što si napravio za Volvo klub? Da li si se uključio u neku aktivnost? Da li si tražio neku odgovornost unutar samog kluba ili foruma? Da li znaš koliko mi slobodnog vremena potrošimo samo na papirologiju i traženje sponzora? Koliko smo vremena utukli da podignemo stranice? Koliko smo svojih novaca bespovratno "poklonili" klubu da bi funkcionirao? Koliko smo vremena potrošili da bi obavili sve potrebno da uopće kluba bude? Tebe sam samo jednom vidio na sastanku... Imaš obaveza pa ne stigneš?.... Želiš li biti admin umjesto Grimija? Možeš li posvetiti 50% vremena forumu koliko i on? ah... obaveze... Jel?

@Vjeran
Nadam se da ćemo postići kompromis u vezi foruma na zadovoljstvo svih članova, te da ćeš ostati na ovoj zahtijevnoj funkciji budući da će pravila ko, šta i kako, biti čvrsto određena.

_________________
I'm not crazy! My reality is just different than yours...
XC70 AWD automatic u garaži.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 13, 2008 4:10 am 
E sad da se i ja ubacim. Ajde fino Admine, da ovu temu kompletnu NE obrišemo nego da je
kao onu moju sa slovencima prebacimo u smeće jer koliko sam shvatio u čitanju svih postova
u vezi brisanja i problema koje ste imali prije nego što sam ja došao na forum vidio sam,
da je ipak većina toga letila na Grimy-a koji je kao i svaki admin/moderator pokušavao, da održi
red na forumu a što je mogu vam reći veoma teško jer jedan sam nemože kontrolirati
sve što je puno puta odraz trenutnog stanja nekoga, ko naleti a puno puta se baš zbog
veoma karakterističnog pisanja na svim SMS, chatovima, forumima, razumije krivo ili
se ne "čuje" pravi "zvuk" šta smo htijeli napisati.
Zato Grimy ništa osobno svi mi koji smo ti nakazivali ili željeli objasniti neke tvoje poteze
znaj ti su bili isključivo namijenjeni korektnom sprovodjenju forumskih pravila i dobre atmosfere
jer ako se ja ne osijećam dobro ne pomaže ti ni super kompjuter bez duše
na forumu a naše
i tvoje reakcije proizlaze jer se ne razgovaramo i samo putem onoga što pročitamo
pokušavamo u svojoj glavi, na svoj način razumijeti. I samo zbog toga što svako na svoj
način razmišlja dolazi do nepotrebnih nerazumijevanja. To ti je i Tcode veoma dobro
objasnio, da on reagira kao i svi mi samo na osnovi svega što pročita i na osnovi toga
daje svoje komentare. Ako se odjednom izgubi nakon 6 stranica nešto što je neko
od adminov ili moder. izbrisao kako neće doći do nezadovoljstva?!!
Možda je tvoja reakcija subjektivna kako si i ti meni napisao onda prilikom baniranja,
vidi, vratio sam se čim sam odbaniran i veselo sa razumijevanjem shvatio tvoj postupak.
Navalili janezi ko turci na mene i naravno, da se borim ko hajduk :roll: :wink:
Sad ti shvati sve nas i druge koji te poznaju puno bolje, da razmisliš o svojoj odluci i
ostaneš i dalje "BVB" (Big Volvo Boss) na forumu. Jer svaki forum treba nekoga da pravi red
inače bi bilo puno "čudaka". 8) Grimy VOLIMO TE SVI iz VOLVO KLUBA HRVATSKE.

(pa zar misliš, da bi ti dao na piniku onu čudotvornu tekučinu za skidanje kamenca sa
tvog auta da te ne volimo i trudili smo se, da ga skinemo prije nego se vratiš... :D ?)

Mogu reći, da prvi put kad sam te upoznao na Slo-pikniku Volvo obožavatelja u Slo.
što možda drugi niti neznaju, Grimy je sa entuzijazmom govorio, kako misli otvoriti nešto slično i u Hrvatskoj
i da jedva čeka da to pokrene, tako, da sam i ja od samog početka ovog foruma
vidio kako je Grimy prije koju godinu jedva čekao, da se vrati kući i započne akciju.
Što mu je vidim i uspijelo. Zato svaka ti čast.

p.s. a da vidiš da mi je stalo, prije nekoliko tjedana sam i poslao potpisanu upisnicu za člana HVK-a poštom u Zagreb.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 13, 2008 9:30 am 
Offline
Veteran
Veteran

Pridružen/a: uto lis 02, 2007 12:55 pm
Postovi: 868
Citat:
@BORIS :!:
Pa recimo da si u pravu da bi uprava kluba mogla biti ažurnija i bolje organizirana u nekim stvarima, ali.... Mi imamo svoje poslove i pregršt osobnih obaveza (ne želim nabrajati jer su to privatne stvari) i nemožemo posvetiti vremena klubu koliko bi to htjeli i željeli. Da jedna stvar bude odmah jasna. Forum je osnovan zbog kluba, a ne klub zbog foruma. Prvotna namjena mu je bila da služi isključivo za razmjenu iskustava članova i za dogovore o sastancima. To što je forum prerasao u nešto mnogo šire je kao što se vidi "dvosjekli mač". Neču poricati da si vrlo aktivan na forumu i da si pomogao nekim članovima. Ali što si napravio za Volvo klub? Da li si se uključio u neku aktivnost? Da li si tražio neku odgovornost unutar samog kluba ili foruma? Da li znaš koliko mi slobodnog vremena potrošimo samo na papirologiju i traženje sponzora? Koliko smo vremena utukli da podignemo stranice? Koliko smo svojih novaca bespovratno "poklonili" klubu da bi funkcionirao? Koliko smo vremena potrošili da bi obavili sve potrebno da uopće kluba bude? Tebe sam samo jednom vidio na sastanku... Imaš obaveza pa ne stigneš?.... Želiš li biti admin umjesto Grimija? Možeš li posvetiti 50% vremena forumu koliko i on? ah... obaveze... Jel?
Moja namjera je bila ukazati Vjeranu na činjenicu da oni koji u ovakvim i sličnim situacijama trebaju stajati iza njega (ne računajuću nas obične smrtnike) ne stoje iz jednog najobičnijeg razloga; a to je što su prezauzeti svojim poslovima i osobnim obavezama. Ton koji je tada zazvonio u mom postu bio je isključivo namjenjen Vjeranovom poticaju nakon njegovog posta o javnoj podršci u koju se nisam uključio jer se ne smatram dovoljno velikim (pogledaj datum mog pridruživanja) "...Ja nisam tu "od prvog dana", te se zbog toga ne uplićem kod ovakvih "oštrih" tema, ako Uprava ima nešto protiv toga što je prozvana u mojem postu možemo to riješiti preko PM."
Sve ostale upite koji su mi postavljeni u smislu "... Da li sam ovo i ono..." ne želim komentirati :roll:
Nadam se da sam na ovaj način donekle pojasnio moje namjere, ako sam i dalje krivo shvaćen... :oops: stojim na raspolaganju :wink:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 13, 2008 9:37 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
Moja namjera je bila ukazati Vjeranu na činjenicu da oni koji u ovakvim i sličnim situacijama trebaju stajati iza njega (ne računajuću nas obične smrtnike) ne stoje iz jednog najobičnijeg razloga; a to je što su prezauzeti svojim poslovima i osobnim obavezama. Ton koji je tada zazvonio u mom postu bio je isključivo namjenjen Vjeranovom poticaju nakon njegovog posta o javnoj podršci u koju se nisam uključio jer se ne smatram dovoljno velikim (pogledaj datum mog pridruživanja) "...Ja nisam tu "od prvog dana", te se zbog toga ne uplićem kod ovakvih "oštrih" tema, ako Uprava ima nešto protiv toga što je prozvana u mojem postu možemo to riješiti preko PM."
Sve ostale upite koji su mi postavljeni u smislu "... Da li sam ovo i ono..." ne želim komentirati :roll:
Nadam se da sam na ovaj način donekle pojasnio moje namjere, ako sam i dalje krivo shvaćen... :oops: stojim na raspolaganju :wink:
Mislim da se ne trebaš ispričavati nikome. činjenica je da je sam klub malo narasao, i ako ima oko stotinjak članova onda je prerasao okvire koje mogu kontrolirati tri čovjeka povremeno. Lagano dolazi vrijeme za reorganizaciju u kojoj će trebati sudjelovati više ljudi da bi to sve funkcioniralo na dobrobit i želju svih, jer zapravo klub postoji radi članova a ne obratno kao što kazuju neke ideje iznesene na ovom forumu. I zbog toga je potreban angažman malo većeg broja ljudi koji su voljni dati svoj doprinos ovom svemu.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 13, 2008 10:00 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Citat:

Mislim da se ne trebaš ispričavati nikome. činjenica je da je sam klub malo narasao, i ako ima oko stotinjak članova onda je prerasao okvire koje mogu kontrolirati tri čovjeka povremeno. Lagano dolazi vrijeme za reorganizaciju u kojoj će trebati sudjelovati više ljudi da bi to sve funkcioniralo na dobrobit i želju svih, jer zapravo klub postoji radi članova a ne obratno kao što kazuju neke ideje iznesene na ovom forumu. I zbog toga je potreban angažman malo većeg broja ljudi koji su voljni dati svoj doprinos ovom svemu.
Eto. Ruka je lijepo objasnio. :D

_________________
I'm not crazy! My reality is just different than yours...
XC70 AWD automatic u garaži.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 13, 2008 10:31 am 
Offline

Pridružen/a: čet svi 17, 2007 12:20 pm
Postovi: 109
Lokacija: Slovenija
Grime ima moju potpunu podršku!

Možda neki ne shvatite, da ljudi, koji rade na forumu imaju i drugog posla u životu. To znači, da nemaju svaki dan sat vremena, da samo popravljaju postove članova, koji ne znaju brati pravila foruma.

Adminov posao i posao moderatora nije poprava svakog individualnog posta. Njegov posao je držati forum u nekom redu! Tu je velika razlika!! Ako če početi popravljati postove za članovima, onda če se to samo večati i na kraju moderatori i admin če spisati 50% foruma od početka. A još jednom kažem, to nije njegova dužnost.

Kao što je ruka napisao, forum se širi i morat če doči do promjena šta se tiče organizacije. Trebat če više moderatora i jasna pravila. Ako se pravila netko neče držati, post treba da se briše. Sve ostalo je izkorištavanja moderatora i admina.


Naravno to je samo moje mišljenje!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 13, 2008 1:04 pm 
Offline
Avatar

Pridružen/a: ned tra 29, 2007 8:48 pm
Postovi: 122
Lokacija: Rijeka-Kantrida
Samo da kazem jednu stvar sto mi je zapela za oko. Cijelo vrijeme govorite da cete zatvoriti dio foruma samo za clanove kluba. Ima nas ovdje koliko koji nismo iz Zg i nemamo bas mogucnosti prisustvovat sastancima. Financije, duljina puta... Ovdje sam na forumu prisutan skoro od samoga pocetka, vise citajuci puno korisnih informacija nego pisuci 8) a u klub za sada mi se uopce ne isplati uclaniti (za sada) jer ne vidim svrhu od toga posto sam iz Ri (popusti itd. vrijede samo za okolicu Zg-a i Splita mislim). Placat clanarinu samo zbog iskaznice ne vidim svrhu. Posto klub u imenu ima pridjev hrvatski ocito je za za sve Hrvate (ili kako bi se danas reklo :roll: : za sve gradjane Hrvatske :lol: ) Stoga vjerujem da vam je kontraproduktivno bilo kakvo ogranicavanje clanstva na forumu. Prva i osnovna stvar bi bilo promicanje Volvo automobila i pomoc korisnicima istih. Ionako aktivnih clanova je samo tridesetak.
Toliko od mene. Shvatite to kao prijedlog jer ponavljam jos jednom: netko tko je iz Istre, Like... nema svrhu uclaniti se u klub samo radi plasticne kartice i da bi bio u mogucnosti pregledavati forum. Taj kvazi-elitizam misljenja sam da Vam nema svrhe. NHF i do citanja/pisanja :D

_________________
440 GLE 95´
V40 01´


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: uto svi 13, 2008 1:18 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2007 10:04 pm
Postovi: 2535
Vozi: Mazdu 4x4
Citat:
Samo da kazem jednu stvar sto mi je zapela za oko. Cijelo vrijeme govorite da cete zatvoriti dio foruma samo za clanove kluba. Ima nas ovdje koliko koji nismo iz Zg i nemamo bas mogucnosti prisustvovat sastancima. Financije, duljina puta... Ovdje sam na forumu prisutan skoro od samoga pocetka, vise citajuci puno korisnih informacija nego pisuci 8) a u klub za sada mi se uopce ne isplati uclaniti (za sada) jer ne vidim svrhu od toga posto sam iz Ri (popusti itd. vrijede samo za okolicu Zg-a i Splita mislim). Placat clanarinu samo zbog iskaznice ne vidim svrhu. Posto klub u imenu ima pridjev hrvatski ocito je za za sve Hrvate (ili kako bi se danas reklo :roll: : za sve gradjane Hrvatske :lol: ) Stoga vjerujem da vam je kontraproduktivno bilo kakvo ogranicavanje clanstva na forumu. Prva i osnovna stvar bi bilo promicanje Volvo automobila i pomoc korisnicima istih. Ionako aktivnih clanova je samo tridesetak.
Toliko od mene. Shvatite to kao prijedlog jer ponavljam jos jednom: netko tko je iz Istre, Like... nema svrhu uclaniti se u klub samo radi plasticne kartice i da bi bio u mogucnosti pregledavati forum. Taj kvazi-elitizam misljenja sam da Vam nema svrhe. NHF i do citanja/pisanja :D
Kako će klub jačati tako će i benificije stizati, a za jačanje kluba treba i više članova, prema tome, daj 100 kuna ;)


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 57 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan