Sada je: čet ožu 28, 2024 1:41 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr.C30 1.8, 08g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 8 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Žena u volvu
PostPostano: čet svi 30, 2013 1:58 pm 
Offline

Pridružen/a: čet svi 30, 2013 8:36 am
Postovi: 25
Vozi: C30 2007
Lokacija: Zagreb
Pozdrav svima, budući ovdje pišem prvi put.
Ujedno molim muški dio foruma da mi se ne smije jako, malo može.
Dakle, vozim C30 od 2007. svih godina uredno obavljam servise i tehničke preglede i sve pet!
Međutim, kod promjene brzina u motoru nešto lupi skoro svaki put
Jel' je neki feler ili ja ne znam voziti? Na servisima nitko nije pronašao nikakvu grešku nikad.

Thx,

_________________
GB


Vrh
   
PostPostano: čet svi 30, 2013 3:12 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sub tra 14, 2012 3:20 pm
Postovi: 1415
Vozi: Volvo S60 2.4/125
Lokacija: Osijek
Pozdrav još jednom, Gordana :D Čuj, što se smijeha tiče, ako te to tješi, postoji određeni, muški dio foruma, a to sam, recimo, ja, koji se u te stvari o kojima pričaš razumije podjednako "dobro" kao i ti :D Dakle, samo naprijed, osjećaj se dobrodošlom, nema razloga da ti bude neugodno postaviti bilo kakvo pitanje, jer nije ni meni (dobro, meni možda malo je :oops:, jer sam, jel'te, muško, i morao bih, po defaultu, znati sve o autima, roštiljanju i nogometu, a ne znam), a ovdje, u što ćeš se uvjeriti, ima puno ljudi čiji će ti savjeti i znanje puno pomoći, baš kao što su par puta i meni.
Što se tiče ovog problema koji si navela, meni, kao gotovo apsolutnom laiku, zvuči kao da bi problem mogao biti u nekom od nosača motora, ali, već će se javiti netko tko to zna kudikamo bolje od mene.

_________________
Kad čovjek umre, ni ne zna da je umro i nije tužan. Tužni su ljudi oko njega. Isto je i kad je čovjek glup.


Vrh
   
PostPostano: čet svi 30, 2013 9:35 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Da, mogli bi biti nosači motora,ili možda poluosovine,al ovako možemo samo nagađati,treba auto pregledati i sve će se znati.

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
PostPostano: ned lip 09, 2013 1:16 pm 
Offline

Pridružen/a: čet svi 30, 2013 8:36 am
Postovi: 25
Vozi: C30 2007
Lokacija: Zagreb
Števa hvala na savjetu ali u nilsson nejdem ni da me sajlom vuku.
Ako je to servis u Vitezićevoj (kraj Baštijanove).


Zašto?
Zato što mi je tamo prošle godine u 7 mjesecu "majstor" (ne znam koji) htio promijeniti desnu prednju žarulju tako da je pokušavao skinuti (izvaditi) far s vanjske strane i oštetio mi plastiku. Zamjena je trajala 35 min.

Kasnije sam vidjela kako se mijenja: Digne se poklopac motora, otkvači neka kopča fara, otfrkne žarulja, zafrkne nova i posao gotov. Trajanje: cca 15 min.

GB

_________________
GB


Vrh
   
PostPostano: ned lip 09, 2013 1:41 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: pet vel 23, 2007 1:06 pm
Postovi: 2296
Vozi: xxxxx
Lokacija: VŽ/ZG
Na C30 kao i na svim novijim Volvo automobilima se zarulje mijenjaju tako da se skida far, te je mehanicar koristio pravilnu proceduru, far drze dvije kopce i zarulja se promijeni za 2 minute max.


Vrh
   
PostPostano: ned lip 09, 2013 2:35 pm 
Offline

Pridružen/a: čet svi 30, 2013 8:36 am
Postovi: 25
Vozi: C30 2007
Lokacija: Zagreb
Ups, isprika nilsson servisu!


GB

_________________
GB


Vrh
   
PostPostano: ned lip 09, 2013 8:42 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Citat:
Števa hvala na savjetu ali u nilsson nejdem ni da me sajlom vuku.
Ako je to servis u Vitezićevoj (kraj Baštijanove).


Zašto?
Zato što mi je tamo prošle godine u 7 mjesecu "majstor" (ne znam koji) htio promijeniti desnu prednju žarulju tako da je pokušavao skinuti (izvaditi) far s vanjske strane i oštetio mi plastiku. Zamjena je trajala 35 min.

Kasnije sam vidjela kako se mijenja: Digne se poklopac motora, otkvači neka kopča fara, otfrkne žarulja, zafrkne nova i posao gotov. Trajanje: cca 15 min.

GB
???????????????????????????????????? :think: ,ako je auto bio slučajno razbijen i loše složen,normalno da ide teže,ja se tog ne sjećam,al to se stvarno napravi u dvije min.

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Zadnja izmjena: Števa 071, dana/u ned lip 09, 2013 8:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
PostPostano: ned lip 09, 2013 8:43 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet ruj 08, 2011 9:32 pm
Postovi: 3789
Vozi: Volvo S 40 2.4 i AT LPG i Mazda 6 2.3 GT LPG
Lokacija: Jastrebarsko-ZG
Citat:
Ups, isprika nilsson servisu!


GB

Nema frke :)

_________________
Elektrika,mehanika Ex Volvo servis Nilsson

http://www.autoklima-hrastinski.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;"


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 8 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan