Sada je: uto tra 16, 2024 11:06 pm.

Vremenska zona: UTC+02:00


Pravila foruma


OTVARANJE NOVIH TEMA- molimo vas da prilikom otvaranja novih tema u naslovu koristite slijedeće: tip motora,godište, kratak opis problema ( Npr.C30 1.8, 08g, čudan zvuk motora )



Započni novu temu  Odgovori  [ 16 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ponovo C30 i ja
PostPostano: pet stu 23, 2007 5:44 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Pitam sebe dali taj auto zaslužuje ponovno moju pažnju da još jednom stavim točku na i...Je i nije mi teško. Ako je i prije nekih 8-9 mjeseci bio bembač i svi smo mu tepali s ljubavlju danas on to više nije... posta je Mladac. Alo Golfija, alo Meca evo mene Mladog jebca...ovo i meni dobro zvuči
Gas, aaaa, šaltaj, aaaa, šaltaj, koči,koči, semafor, stoj, semafor.Odličan izvaredan Premium Sound ne obasipao toplinom zvuka iz svih smjerova odnosno kabina je puna kvalitetnog sounda kao u koncertnoj dvorani. Eno je... prolazi ST - pičija :lol: toliko blag da mi je odmah bilo jasno da joj se auto svidija na prvi pogled...bome nisam ni ja osta ravnodušan fleša sam joj asa BAŠTONI. Prva, druga, treča, GOBA, četvrta RUPA...koči, niža, šaltaj niža, koči...opet sema... :shock: :shock: Šta je ovo koji je ovo motor :shock: ...rečeno mi je kad sam ulazija u auto da je 2,0 D...promislija sam neš ti...dizelica jeb...dizelicu mojim venama teče RON 95 :lol: Ali moram vam reč (među nama):wink: ubrzanja su strelovita, baš je GULA kad Vas zalipi... ono... baca unazad... ka da imate padavicu i to sve traje do nekih oko 3000 -3200 điri (okretaja) kad se taj magičan dizel obrtni moment pretvara u jednu linearnu krivulju sa dosta ubrzanim padom. Aaaaa, krenija sam ispočetka... Opet isto. Ma čekaj...nije mi vrag da mira i na prvo parkiralište izaša sam vanka da ja vidim taj motor. Evo vidite i Vi.
slika
I šta ste vidili :( Ništa ka i ja :cry:
Ma imam osječaj ka da su oni naši iz Švedske rekli: A šta sad ti imaš gledat... šta... ajde... tvoje je da voziš...ajde nema se tu šta gledat...VOZI :roll:
Zavrtija sam glavom i promislim...a stvarno šta ja sad tu imam prpat :roll: :roll:
Ajme, ajme kako je dobar imam osječaj da če me ugrist. Susida Mare je komentirala njegov namrgođen prednji kraj. Maaare ako te on ne ugrize, ja ču te ugrist :D bilo joj je drago...bit če da je pomislila da ja mislim ozbiljno ka i neki naši političari...isto mi je frka, aj bit ču otvoren bolje da napišem i ja bi je puka ...samo da me ona moja ne uvati u slatkim mislima :wink:
slika
Evo ga doša je i Pistolero...ima čudan zadnji kraj, neobičan...triba bi se naviknit...aj bog :shock: A bog moj Pistolero i moraš znat ovi Mladac je dručiji od drugih...vidim, vidim komentira je...
slika
Za razliku od prve vožnje oprema je bila bogatija, spojlerić - ne radi nekog ludilo down force-a nego čisto estetskih razloga...i lipo mu stoji. Koža i samo koža...nisam ljubitelj sintetike, a mislim da se svi bolje osječaju u prirodi :wink:
slika
Skrojen je taman koliko vam triba. Pokušat ču sad spojit nemoguče s mogučim. Udobno-ugodno-tvrd. 8) Aj nemojte sad bit toliko bezobrazni pa...Ma mislim na ST-pičiju i svu žensku populaciju jer prije navedeni uspjeh opisa udobnosti se poklapa sa svim njihovim željama...možda... da još dodam VELIK :wink: Ne..ne..ovi je taman...ovi čuda radi... ovi je baš za Vas...osvaja na prvi pogled...
Bez pretenzija auto se izuzetno lako vozi...mogu reč fantastično...zaista dojmljivo.Mislim da mu je to veliki plus. Dinamičnost oblika karoserije je posebna i tu se nema šta reč nego zasigurno:"Različit od drugih "
Upečatljiv zadnji dio. Originalan koji vam se može svidjeti ili ne...al je svojstven matičnoj kuči i uvik su znali imat otklon od ustaljene štancane današnjice...i mogu reč s ukusom... bar za mene.
I još uvjek me nervira oni multi LCD displej...u nekim stvarima nije potrebno bit minimalist. Vidim...kao da su čuli moje riječi vapaja da su krenuli na novijim modelima putevima plavog neona....haaaa osvježenje.
slika
Evo ovako... da na koncu skratim...Auto je dobar, prčevit, upadljiv, jebozovan i poseban i ja ga namjeravam vozit dosta dugo.
Jedna molba svima koji ste pročitali ovaj tx. otvorite još jednom sliku po sliku meni se učinilo da su po autu neke naljepnice sa nekim logom tipa CVB nešto Solin...Ako me pitate ja Vam nemam pojma... Ja sam vam tamo doša i reka: Ja bi se malo vozija! A IVICA je reka: Moramo vam pripremit XC70 al u međuvremenu mislim da bi dobro da provate još jednom C30...Eto... Hvala CVB-u vidimo se opet.

_________________
DS


Zadnja izmjena: C70, dana/u sub stu 24, 2007 7:07 am, ukupno mijenjano 7 puta.

Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 23, 2007 9:37 am 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Svaka čast na iscrpnoj prezentaciji i još jednom :( :? ?)/$!#*/$%# :roll: :evil: :cry: kaj mi na kontinentu nemamo priliku to provozat :!: .Kad opet dobiješ XC-a navrati do Bukovca (budi drug :wink: )da i ja malo to provozam :D

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 23, 2007 11:01 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Šta...sad... Oooopet tiha patnja. Evo sad ču nazvat barba IVICU i vidit bili se ja moga zaletit do ZG-a u novome XC-uuuu. Dugi :oops: čekaj me na rotoru :lol: :lol: :lol:

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 23, 2007 11:18 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: sri sij 31, 2007 1:39 pm
Postovi: 732
Vozi: Volvo 850 2.0 GLT
Lokacija: Karlovac
Da!

_________________
Ron@ld

850 GLT 2.0 T(urbo)5


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 23, 2007 8:26 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
Ja čekam i čekam i čekam ................................................................................ i nakon poduljeg čekanja mislim da ću čekat još koji dan ,mjesec ,godinu ...................... :shock: :shock: :shock: :wink: .

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: pet stu 23, 2007 10:52 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
2Dugi. Možda ga i dočekaš :wink: To kažem zato jer sam taj C30 više puta vidio u Zagrebu na Savici :D :D

_________________
I'm not crazy! My reality is just different than yours...
XC70 AWD automatic u garaži.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub stu 24, 2007 3:43 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Devi,
Jedno privatno pitanje,aaa di ti radiš...FBI, CIA, DNA... :roll: dobro aj nemoraš odgovorit :evil:

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub stu 24, 2007 1:31 pm 
Offline
..
..
Avatar

Pridružen/a: pon stu 12, 2007 4:07 pm
Postovi: 424
Lokacija: Zagreb, Volovčica
Joj kako mi je dobar. Morat ću i ja na jednu probnu vožnju i ako bog da realizirat kupnju do 2-3 mjeseca :D


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub stu 24, 2007 1:54 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub lis 20, 2007 12:52 pm
Postovi: 435
Vozi: XC60
Lokacija: Zagreb
Citat:
2Dugi. Možda ga i dočekaš :wink: To kažem zato jer sam taj C30 više puta vidio u Zagrebu na Savici :D :D
da samo C30, vidio sam ja tamo kod onih hangara i neka druga Volva 8)


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub stu 24, 2007 3:42 pm 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Hi Nuc,
Neznam o kakvim hangarima se radi ili je možda tvoj previd... u pozadini slika su isključivo stambene kuče i konkatedrala Sv.Petra. Nezna na što si mislio...ne razumjem

_________________
DS


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub stu 24, 2007 9:40 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 7:47 pm
Postovi: 4486
Vozi: 740 GL ,1989......S90 3.0 24v
Lokacija: Donja Bistra
2 Devin: ma f..k C30 ja čekam XC-a :roll: . Nemrem ja od 2 m. i sitno u neke male autiče (5 m. + je za mene 8) )

_________________
15% popusta na servis vašeg omiljenog automobila : 100 kuna
15% popusta pri kupnji rezervnih djelova za vaš omiljeni automobil : 100 kuna
Upoznati nove ljude i prijatelje :Neprocjenjivo




Volvo for Life


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub stu 24, 2007 10:31 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub lis 20, 2007 12:52 pm
Postovi: 435
Vozi: XC60
Lokacija: Zagreb
Citat:
Hi Nuc,
Neznam o kakvim hangarima se radi ili je možda tvoj previd... u pozadini slika su isključivo stambene kuče i konkatedrala Sv.Petra. Nezna na što si mislio...ne razumjem
na savici kod skladišta (hangara) sam vidio volvače sa natpisom CVB pa zato !!


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub stu 24, 2007 10:32 pm 
Offline
član VKH
član VKH

Pridružen/a: sub lis 20, 2007 12:52 pm
Postovi: 435
Vozi: XC60
Lokacija: Zagreb
Citat:
2 Devin: ma f..k C30 ja čekam XC-a :roll: . Nemrem ja od 2 m. i sitno u neke male autiče (5 m. + je za mene 8) )
začudio bi se :shock:

i C30 nije tako mali kako se priča :twisted:


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: sub stu 24, 2007 10:50 pm 
Offline
član VKH
član VKH
Avatar

Pridružen/a: uto sij 30, 2007 12:43 am
Postovi: 913
Vozi: XC70
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Citat:
Devi,
Jedno privatno pitanje,aaa di ti radiš...FBI, CIA, DNA... :roll: dobro aj nemoraš odgovorit :evil:
KBC :D :D :D

_________________
I'm not crazy! My reality is just different than yours...
XC70 AWD automatic u garaži.


Vrh
   
 Naslov:
PostPostano: ned stu 25, 2007 3:56 am 
Offline
Veteran
Veteran
Avatar

Pridružen/a: čet vel 01, 2007 6:46 am
Postovi: 644
Lokacija: SPLIT
Nuc, a da, šta nisi znao da VOLVO tamo ima pogon za proizvodnju. :lol: :lol: Vjerovatno im je tamo skladište prije ST- a.
Ma daj Dugi šta se brineš, pa ja sam naveo u prvom osvrtu citiram;: C30 ima i opciju vožnje sa zadnjeg sjedala za našeg dopresjednika Dugog op. LONGO :lol:
KBC mora bit da je neka nova tajna organizacija :oops: :oops: :oops:

_________________
DS


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 16 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan